20
  • odex
    #20
    hát enyhén jobb a többi FPS csak te nem láttttasz ezekbe semmit te csak a lövöldözést meg a játék 2dés cuccccokat már te látnád akkor csak ámulnál a szép grafikán
  • odex
    #19
    ÓÓÓ 1 évet késik a doom kieg
    hát má remélem annyival jobb is lesssz!!!
    remélem hogy ha 1 évet késssik akkor legalábbb jobb lesssz mint a hl2!!!
  • Tiby
    #18
    Freddy TNT-nek igaza van.Például én is szeretem a Doom-ot.De én azért nem alszok el a horrorfilmeken
  • Freddy TNT
    #17
    Úgy néz ki én vagyok az egyedüli hülye, akinek tetszett a Doom3.Pedig nem vagyok egy mai játékokon nevelkedett.Még a C64-es korszakból is van bőven emlékem
    A Doom3-at szerintem hiba lenne a Hl2-höz vagy bármi máshoz viszonyítani.De a maga nemében nekem nagyon bejött.Jobb,mint bármelyik horrorfilm(azokon mindig bealszom, vagy idegsokkot kapok a sok hülyeségtől)

    5.1-ben sőtét szobában az esti órákban besötétítve az igazi.Ezt tanusíthatom.
  • DcsabaS
    #16
    A DooM3 elsősorban technológiai (erő)demonstrációja az id Software új 3D motorjának. Az élvezetes játékokat majd erre a 3D motorra fogják megcsinálni - mások.

    Ezért az, hogy csak egy klón lenne, teljesen abszurd. (Majd a többi játék lesz ennek a klónja.)
  • NEOreg3
    #15
    hátizé nemmondok semmit arra hogy hlklón:P
  • sweech
    #14
    a 2. meg a 4. kép nagyon király :DDDDD
  • sweech
    #13
    remélem itt már meg fogja tanulni a főhős hogy hogyan kell magára erősíteni az elemlámpát...:P
  • DOT
    #12
    Sztem a Doom3 unalmas... Ugyan jól néz ki, de ez minden. Tök kiszámítható hol lesznek a szörnyek, egyértelmű, hogy a megtisztított területről még rádtámad 1-2, vagy kiugrik egy falburkolat elem mögül, ha túl tiszta volt a terep.. Én csalódtam, semmit nem érzek az eredeti Doom hangulatból. Ez csak egy HL-klón.
  • NEOreg3
    #11
    ezzel nem flémelni akartam a hl2-sök ellen:P
  • NEOreg3
    #10
    Akkor is végig fogom tolni akármiylen xar lesz, amúgy a d3 nekem semmivel sem jelentett kevesebbet a hl2-nél, a d3 még tovább is tartott, nem 4 napig:P
  • Tiby
    #9
    Graf. lehet hogy változni fog?
  • Tiby
    #8
    Izgalmasnak tűnik
  • RpPRO
    #7
    Elsok kozott volt meg a gamma (2004 aug. kornyeke?), de mar a jatek elejen (mikor a robotpok utan kolbaszoltam) meguntam, azota sem jatszottam vele :)
    Jo nagy volt a fustje.
  • dav1d
    #6
    Én inkább játékot kérek nem pedig egy Benchmarkot!
  • Keldor
    #5
    kur.. életbe
  • arty
    #4
    a cikkiro optimizmusa érthetetlen :D reméli h nem lesz sötét tonusu :D erre ott vannak azok a képek ....

    inkább ki se adnák ;)
  • Andris
    #3
    Ez szinte minden játékra igaz. Doom 1 = Doom 3, Sims 1 = Sims 2, RollercoasterTycoon = RCT3, C&C = C&C Generals ...szóval hiába fejlődik a grafika és az összetettség, valahogy maga a játékélmény ugyanaz. (vagy majdnem ugyanaz)
  • blackeagle
    #2
    Ez az ami engem nem érint. Anno végignyomtam a wolf-ot ,meg a doom1 -et , elég is volt az fps-ekből. Ezek se tudnak többet ,csak szebbek.
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Pedig az lesz...

    ===============================
    .:i2k:. from meló