5017
  • Nuki
    #1530
    te mit csináltál 'szilveszterezés' gyanánt?
  • Agyrém
    #1529
    Még jó, én várni felejtettem el :D
  • Nuki
    #1528
    BUÉK BUÉK!!!!

    Én idén éreccségizem, de cöh! Informatika... nekem adtak tanácsot, megfogadtam.
    Én kémiával, vegyiiparban tanulok úgyhogy nekem informatikával ilyen problémám nincsen :)

    A bulink meg jó volt, bocs, de eszembe nem jutott feljönni sg-re :)
  • Agyrém
    #1527
    Boldog Új Esztendőt Mindenkinek!
    Több szerencsét és kitartást, több mosolyt és kacagást!
    Több erőt és igaz boldogságot!

  • Bucser
    #1526
    Kicsit off:

    Én ezért hagytam ott az SZTE info szakát. Hiába tudok programozni meg algoritmust írni ha el sem jutok odáig a matek miatt, hogy programozási tárgyakat csináljunk.... egyszerűen nem értem az egészet... na mindegy.. azóta már leszoktam kódírásról totál elfelejtődött minden:) Azóta gazdasági szakon vagyok és diplomázom talán idén (furcsa ezt mondani:D) Itt azért nem olyan szigorú a matek (jellemző itt is szopok vele minden más jegyem 4-es 5-ös)
  • _Vegeta_
    #1525
    Mostmar ugyis csak punnyadas van. Eh 2007 f*szom mulik az ido a fene akar oregedni. :D

    #1517: jaja lehet bocsi mint mondtam en nem magamnak tanulom csak amit a tanarom mond igy lehet nem tokeletes de ertheto. ;)

    Valaki tett fogadast 2007re? mondjuk xx kanji megtanulasa? :D
  • katalány
    #1524
    Na ne má...az infot imádom, az tök tök könnyű és progival hogy vagy? A C nyelvet tanuljuk, de nem tudom. Én a japán nyelvet imádom. Igaz csak ritkán nézek fel, imádom ezt a fórumot, mert értekelem a társaimat. A Napokban rendeltünk a szuku lapról sok élelmiszert, meg pólót, írtó cuki felirattal, ami csak rám jellemző. Érted? , ha magyarul, ezt felíratnám, kiröhögnének, de ezt Ők nem így fogják fel, mert bölcsek és nagyon intelligensek, talán ezért vonzódtam hozzájuk. valamiért tisztelnem kell őket, csak tudnám hogy miért. Mikor kislány voltam, álmomban mindig megjelent egy japán férfi, aki állt egy szikla magaslatán, mint egy mesében, kicsit félelmetes volt, de évekig bennem maradt és féltem és vágytam rá, rejtély ma is, hogy ki Ő és akarom, nem pont Őt, hanem őket.Valahogy az a szirt itt él bennem, foglalkoztat ki vagyok. Azóta, tudom, hogy a japán nyelv hozzám tartozik. Csak lenne egy kiss picike időm, hogy a japán nyelvvel is foglalkozzam. Azt tudom, hogy nagyon imádom őket. érted? valahol itt a szívem legmélyén mindig is bennem voltak, a kultúrájuk, az ősiségük,főleg a festészetük, és minden, amiben mindenhol ott ott vannak. Imádom őket.
  • NFP
    #1523
    ja, akkor bocs én is :)
  • NFP
    #1522
    Én pont fordítva vagyok ezzel.
    Az info tárgyak mennek, a matek tárgyak nem (ELTE).
  • katalány
    #1521
    Úristen , ne haragudjatok, de ma annyit tanultam, ezt nem ide akartam írni, hanem az érettségizők lapjára.
    Ne haragudjatok, de úgy megutáltam ma mindent! bocsika és kivánok nagyon sok BUÉK!!!!
  • katalány
    #1520
    Ja, azt üzenem a most érettsigézőknek, hogy csak az menjen informatikusnak, aki már pöccs kora programozást tanul, nem úgy mint én, hiába voltam matekból ötös, tök hülye vagyok progiból. Azt hittem, itt a suliban mindent megtanulok,már az elején majdnem kiestem. Készüljetek a legszarabb kibaszásra, aki nem tanult programozást.
    Hogy én miért jelentkeztem ide? Mert tanár akartam lenni, de ez a kormány ezt is szétbaszta, a tanári pályát. Gondoljátok meg, mert nagyon kemény ez a pálya, de nem adom!!!! kurva nehéz!
  • RelakS
    #1519
    Neked is ^^
  • katalány
    #1518
    Ó srácok! csuda jó kedvem. Puszi nektek!
  • RelakS
    #1517
    Végül kiderült, hogy csak egy Y helyett J-t írtál, meg a tiszteletet mutató o- kimaradt, de egyébként jó volt :D
  • Seth
    #1516
    akkor bulizzá , ne ide irogassá...kocka
  • _Vegeta_
    #1515
    Sziasztok mar bulibol vagyok. :)

    #1511: szoval ensem magambol szopom az inforamciot, a tanarom mondja en csak megjegyzem. szal bocsi ha hibas vagy pararszos e van. :D

    #1511: Bocsi agyrem! majd otthon leforditom csak most nem otthonrol vagyok. de joi tosi o mukae kudaszai!!!! ;)
  • Agyrém
    #1514
    Mert a japán szavak bírni valók
  • RelakS
    #1513
    A jinja szótól mindig elfog a vigyoroghatnék :D Miért? :D
  • Agyrém
    #1512
    Nihon de wa iroiro na omoshiroi tokoro o miru koto ga dekimasu.
    Furui o-shiro ya, o-tera ya, jinja nado no kenbutsu ga dekimasu. Toku ni, Kyóto to Nara wa o-tera ya jinja ga takusan arimasu.

    Tókyó wa Nihon no shuto de, seiji to keizai no chúshin desu.
    Tókiyó wa seiji to keizai no chúshin desu.

    Shigatsu to hachigatsu ni Fujisan ni noboru koto ga dekimasu. :)
    HMHM Hon o yondari, terebi o mitari shimasu.
    Watashi no shumi wa ongaku o kiku koto desu.
    Ahh ja, ühüm!!: Watashi wa kanji o yumo koto ga dekimasu.
    Ichinen ni ikkai Nihon e ikimasu.


  • RelakS
    #1511
    Én sem a wakanból szoptam
    Meg ez inkább azt jelenti, hogy Bódog Új 'Vet 'Vánok! :D

    Oks, bye!
  • _Vegeta_
    #1510
    Jajj RelakS mar tobbszor mondtam en a japan tanarom magyar atiratat tanulom nem a nemzetkozi hepburnt. Igy irtuk le oran igy irom ide is, ha volna idom wakanba beirni akkor beirnam normalisan de nincs, igyis mar kesesben vagyok. ;)
    Igen boldog ujevet jelent amit még ezevben kell mondani. :)
    Szoval jovore talalkozunk. :D
  • RelakS
    #1509
    Mit jelent, amit nagy betűvel írtál? Mert ha azt, amit gondolok, az lejjebb pár sorral ott van helyesen is :D
  • Agyrém
    #1508
    Ne szívd már így mellere, nem tudtam hogy ilyen rémérzékeny vagy pasi létedre na.
    Szent a béke, nekem nincs bajom veled, mondtam má
  • _Vegeta_
    #1507
    Agyrem: Csak meg valamit, en mint johiszemuen kerdeztelek teged tudod-e amit kerdeztem nem volt sok idom wakannal szorakozni de te erre letamadtal engem erre nemtudok mit mondani. Engem ne sertegessen senki ha nincs ra oka. Es en itt reszemrol befejeztem. Amugyis mennem kell el.

    A japan tokik latogaoinak.
    joi tosi o mukae kudaszai!

    RelakS: nanda smafu desu ka? :D bocsi de amikor irtam a hozzaszolast meg nem volt ott a tied. ^^.
  • Agyrém
    #1506
    Brühüm brühüm, nincs jobb dolgom, mé zavar? Ne zavarjon
  • RelakS
    #1505
    Agyrém, légyszives! Látsz még valakit, aki egymás után zsinórban ennyit ír? Más fórumokon ezért a modok harapnak gazdagon...


    Egyébként meg 1500-as ték ^^ :D
  • Agyrém
    #1504
    Bulizzatok inkább
  • Agyrém
    #1503
    Ugyammmmá
  • Agyrém
    #1502
    Hei, mikor lettél te nem a barátom?
  • Agyrém
    #1501
    U.I.: Nincs nekem semmi bajom Vegetával, csak ne kisebbítse le akkor a másikat, mindenki annyit tud amennyit és most nem magamra gondoltam
  • RelakS
    #1500
    1: Agyrém: mielőtt arra a sárga mehet feliratú gombra kattintanál, gondold át, hogy akarsz-e még valamit írni, aztán ha már nem, akkor kattints rá. Ez nem chat, itt rosszul mutat, ha ugyan arra valaki több hozzászóláson keresztül válaszol, ráadásul egymás után.
    2: _Vegeta_: #1482 nan desu ka? Smafu desu yo?
  • Agyrém
    #1499
    De a hebegés habogás túlzás azé
    BUÉK
  • Agyrém
    #1498
    Igazad van, unatkozom :(
    Itt a szilveszter és én unatkozom :(
  • katalány
    #1497
    Agyrém Te nagyon csúnyán viselkedsz, hebegsz, habogsz itt összevissza, mint aki unatkozik. Itt egy nagyon rendes társaság jött össze, légyszi ne kötekedj senkivel.na pááááá
  • Agyrém
    #1496
    Nyugi van hei, nyugi
  • _Vegeta_
    #1495
    Igen most jon a terelo szoveg en vagyok a jo te a rossz stb stb stb... bocs erre nem vagyok vevo enis hasznalom napi renceresseggel. :D
    pill restart
  • Agyrém
    #1494
    Húúú, Nyíregyháza???
    :D:D:D
    Felejtsd el koma, nem szóltam, üdvözöllek köreimben
  • _Vegeta_
    #1493
    Eleg nyugis termeszetu vagyok, de az ilyesmi nagyon negy birom. Es csak a te kedvedert nem fogok nyelvtani pontossaggal irni egy internetes forumon.
  • Agyrém
    #1492
    A büntipontok hidegen hagynak, szeretek őszínte lenni, a te hangnemed romlott meg, s csak aztán az enyém, nehéz velem bírni :D ha követem a hangnem változásait..

    Nem vagyok az a fajta, aki ledörmögi a másikat, csupán nem tetszik ha láthatatlan az igazság, s ha feleslegesen vált valaki nahgsúlyt.
    Ne ítélj pár sor után ilyen könnyen... nem emberi dolog
  • Agyrém
    #1491
    Csak könyörgöm x eket ne, fexik nyugxik, ááá csak ezt ne
    Felhúzni? :D:D:D Ugyammá, csak nem gőzöl a fejed ettől? Ne röhögtess. Ez ahhoz kevés