5017
  • Nuki
    #2250
    nem sámli! :D
  • RelakS
    #2249
    Valami link, vagy megtartod magadnak? :D

    Van ilyen tsuki?

  • Nuki
    #2248
    nyugodtan kimondhatod, nem ciki.
  • Beyzie
    #2247
    Hú, megjelölt vmi Az iwiw igazi gyöngyszemei club és a képek között van egy japán csajszi.. Hát, néha én is el tudnám viselni a férfilétet.. [Most nagyon irigy vok, igen..:D]*-*
  • Beyzie
    #2246
    Nem biztos, hogy kár:) Eléggé elasszonyosodtak az évek alatt..:D (És ha ezt most látnák, megint akkorát kapnék..:DDDD)
  • RelakS
    #2245
    A második átírásai erre emlékeztetnek:
    Feint one Kate war you. (Fent van két varjú)

    Nuke: Persze, életkor nem téma, feltéve, hogy velem egy idős, vagy fiatalabb nálam (Tudod, anno Ford T-modell: Bármilyen színűt kérhet, feltéve, hogy az a fekete)
  • Nuki
    #2244
    szerintem a kor relaks-senseinél nem téma kár a családi állapotért xD

    én láttalak már fotóról :D
  • Beyzie
    #2243
    Na, a csajtól, akiről dumáltam imént, kaptam két japános izét, angol nyelves cuccot, értitek, na:D Gondoltam, hátha érdekel titeket:
    1.
    2.
  • BEAST #2242
  • Beyzie
    #2241
    Hát, ja, 20 tétel agyonszerkesztgetése (suxx Word..:D) meg ilyen jó dolgok:D Ma vizsgázott a lelkem, de még nem kérdeztem, hogy ment neki:D
    Nővéreimmel kapcs ki kell, hogy ábrándítsalak titeket (hízelgő azért, hogy a képem nélkül is feljött a téma..):DD Mindkettő erősen felnőtt-kategóriás, akarom mondani, 35 körül járnak és gyerekeik vannak, meg csináltak nekem sógorokat is:D
  • RelakS
    #2240
    Hmm... 君も女です。 (remélem, jól írtam :D)
  • Nuki
    #2239
    nővérét ja :D
  • Beyzie
    #2238
    Kb. velem egykorú (mivel ő is most jelentkezik japán szakra), képét nem láttam, lakcímét nem tudom:D
  • RelakS
    #2237
    Mind1

    Vagy úgy érted, hogy Beyzie nővéreiről? :)
  • Nuki
    #2236
    te hogy gyártsál neki pénzügy-puskát? :o
  • Nuki
    #2235
    inkább a nővéréről kérdezősködj
  • RelakS
    #2234
    Nem, de mondom, majd lesz második fejezete :) Szebb, jobb :)

    Hány éves? Szép? hol lakik?
  • Beyzie
    #2233
    Relaks, gondoltam, illik tudnod, hogy a kártyáid még egy plusz felhasználót magukénak tudnak:D Meséltem róluk egy másik fórumon és rögtön lecsapott rá az egyik épp ott lévő csajszi. Ugye nem baj?
  • _Vegeta_
    #2232
    Hat en tuti 1percet se fogok leulni tanulni. ^^ Konyvemet olvasgatom, egyenlore az irasjelek felismerese es memorizalasa a cel es ez olvasva egeszen remekul megoldhato. ^^
  • RelakS
    #2231
    Kezdésnek nem rossz, de úgyis csak úgy lehet tisztességgel megtanulni, ha sokat ír/olvas az ember
  • _Vegeta_
    #2230
    Ezt a lapmeretet nemtudom, de nalam azert csuszott el mert a lapot amikor a nyomtato beszivta mindig kicsit mas helyzetben volt. Egyebkent viszot mostmar teljesen mindegy megegyszer nem vagdosom ki. :)
    Ez ilyen puska akar lenni? :)
  • RelakS
    #2229
    Olyat én nem tudtam produkálni O_O

    Nincs pl bekapcsolva olyan, hogy lapmérethez igazít, vagy ilyesmi? Nekem is pl azért csúszik el, mert az A4-es lap kb fél-1mm-el nagyobb (mutassak scann-t, hogy hogy sikerült?)

    Egyébként meg véleményezzétek: Jó így a kana tábla, vagy inkább szedjem szét három részre? (Hiragana-Katakana-Katakana idegen szavak számára)
    Kana00.pdf
    (a próbanyomat alapján talán az utóbbi)
  • _Vegeta_
    #2228
    Hat mit ronthatnek el nemtudom. amugy olyan 5-10mmt csuszott atlagosan, de elvagyok vele igyis inkabb a vagdosas volt idegesito. :))
  • RelakS
    #2227
    Akkor nem rontottál el valamit? :) Ideális esetben ugyanis hajszál pontosan stimmelni kéne
  • Beyzie
    #2226
    Én spec szívesebben ütném el az időt mással, de épp ez benne a szép..:) Hogy ha nem is örömmámortól vezérve segítek, de segítek, mert család:)
  • _Vegeta_
    #2225
    Hat nekem annal sokkal tobb sajnos. ^^
    Beyzie: Nalunk ez nem ilyen "uzleties" :D modon folyik hanem szivesen segitek a noveremnek o meg nekem. (^_^)
  • Beyzie
    #2224
    Sajnálj is, irigyelj is..:D Pl.: 1. tök jó, hogy kinyomtatta nekem a kártyákat az ifjabb, de: 2. rögtön meg is kért, hogy gyártsak le neki nem tom hány oldal pénzügy-puskát..:DDD Az üzlet az üzlet.. XDD
  • RelakS
    #2223
    Nekem max 2mm-es elcsúszásom volt
  • _Vegeta_
    #2222
    Hat nemtom en ugycsinaltam de nem lett a legjobb elegge elcsusztak. :D
  • RelakS
    #2221
    NővéreID? Sajnáljalak, vagy irigyeljelek? :)
  • Beyzie
    #2220
    Mivel nővérem csinálja, nem mertem megpengetni neki ezt a kis egy lapra két oldal nyomtatós trükköt, mert agyvérzést kap..:D Főleg, hogy két nap múlva vizsgázik és puskákat nyomtat éjjel-nappal:D Ha majd meglesz az új, feltétlen szólj, előszeretettel csinálom ki a nővéreim nyomtatóit..:D
  • RelakS
    #2219
    1: Úgy vannak a lapok megcsinálva, hogy ha az előlapot a hátlappal egy lapra nyomtatod úgy, hogy a teteje egy irányba néz, akkor a nyomtató hibahatárán belül pontosan illeszkedik
    2: igen, ott még 2-3 vonalas betűtípust használtam, az újon már 3-4 van. Ahhoz majd még csinálok okosságot, utána rakom ki
  • Beyzie
    #2218
    Mondjuk hüpp, ott is a ki meg a sa vonalkája összeér a "pocakkal"..:D
  • Beyzie
    #2217
    Relaks, jaj de jó, hogy itt vagy.. Épp most kunyeráltam ki nővéremtől, hogy kinyomtassa a hiragana kártyákat.. Azok annyira fainul illeszkednek, hogy ha a lapokat összeragasztom és csak utána vágom ki (50% meló), akkor is zsír lesz?:D
  • RelakS
    #2216
    17. ELO lecke:
    Mind az A1-ben, mind a B1-ben kimaradt egy magyar, majd egy japán mondat... bakkákmeg!!!
  • Slan
    #2215
    お休み :)
  • Beyzie
    #2214
    Jócakk:)
  • RelakS
    #2213
    Nah, mentem aludni!

    お休みなさい!
  • Beyzie
    #2212
    JLPT level => [JLP] T level => Kb.: tesztpálya => autóvezetés? => ^-^'
  • Beyzie
    #2211
    Na, akkor a pályá és a teszt nincs is olyan messze egymástól, tehát szinte tudtam..:DDDDD