5017
  • armageddon666
    #2732
    Köszi :) S-el volt az elején a gondom. Valahogy nem találtam meg ^^ de most megnéztem már mit írtál oda és megvan :) köszi a gyors választ

    #2728: Köszi a megerősítést :)
  • RelakS
    #2731
    シャッライ・ガーボル Sharrai Gaaboru
    Ha minden igaz. Bár ennek a kiejtése talán inkább Sharraj Gáboru, de ennél okosabbat nem tudok :)
  • _Vegeta_
    #2730
    Aha es gondolod itt mindenki pesti? :D

    #2728: A gaaboru es az arumageddon az jo a sallait nemtom, hulye vagyok ha at kell irni egy nevet katakanaba. :D
  • Nuki
    #2729
    Áh, sokszor van 10. órám :(
    Felejtős, de nagyon-nagyon köszi az infót ^.^
  • armageddon666
    #2728
    Hi all . Az lenne a kérdésem hogy


    Sallai Gábor , ezt japánul lelehet így írni? :D:D:D katakanával... vagy valamivel...

    Gábor az talán ガ-ボル lenne, javítsatok ki ha tévedek ^^

    meg az Armageddon az úgy jó hogy アルマゲツドン ? ^^

    Anime topicban már feltettem de kaptam az infót hogy van iylen topic is.

    Köszönöm előre is a válaszokat ^^
  • AranyKéz
    #2727
    Nna, intenzív az amire most nagyon nincs időm.

    Egyébként meg francián sokkal jobb az arány, 15-ből 2 XD
  • Beyzie
    #2726
    Frosty, sajnálom:( Ha majd egyszer lesz rá alkalmad, feltétlen hozzájuk menj, mert itt egy év alatt megvan az, ami máshol minimum 3-4 év..
  • Frosty01
    #2725
    :(

    szakmán vagyok, rohadás németet kell tanulnom a szakmai nyelvvizsga megszerzése céljából, most elképzelheted hogy milyen szomorú vagyok, hogy ráadásul még csak nem is pesti vagyok.... :(
  • Beyzie
    #2724
    Budapest, Kálvin tér, Károli Gáspár Református Egyetem, III. emelet:D
    Az órarend, amely már fix:
    Kedd: 16:00-19:00
    Szerda: 15:30-18:30
    Csüti: 16:00-17:30
    Péntek: 14:00-15:30
    Első két nap a tanárunk Somodi Júlia, az utóbbi két napon pedig Wakai (?) Seiji:) A Minna no Nihongo I-II. könyveket fogjuk használni, amit lefénymásolnak nekünk oszitársak, nekik majd kifizetjük, nem tudom mennyi lesz, plusz van egy szógyűjteményes kiskönyvünk, az 1200 ft, a fénymásolatokra be kell adni 800 ft-t, az egész 190 e ft lesz, havi fizetés van. A tanfolyam célja: az emelt szintű érettségin minimum 60% elérése, ez olyan középfok, ha jól tudom. Ja igen, péntekenként pedig óra után lesznek plusz foglalkozások, de az nem kötelező. Filmnézés meg ilyesmi Seiji-senseijel. Egyelőre 24-en vagyunk az osztályban, pasi olyan 3-4 lehet:D Seiji bácsi nagyon cuki meg vigyorog, mint a vadalma, mókázik nagyon:D A tanárnőnk is remek, kedves, figyelmes, nyugis:) Lesznek vizsgatesztek, meg ilyen okosságok:) Ha van még kérdés, nyugodtan:)
  • _Vegeta_
    #2723
    Gondolom fovarosrol van szo.
  • AranyKéz
    #2722
    Ja, erről mesélhetnél mert engem is érdekelne. És lehet hogy hozok egy havert is, de ez nem bizti.
  • Nuki
    #2721
    Hogy megy ez, milyen időpontban hol?
  • Beyzie
    #2720
    Na csak annyit írnék meg, hogy most voltam a japcsis eligazító órán és baromi jó:D Ez a Seiji bácsi tök husi:D Szóval aki teheti, az jöjjön, még elintézhető, hogy bejusson:D Plusz kinek van ötlete, hogy zsírúj Minna no Nihongo-t honnan tudok majd szerezni?:D
  • Nuki
    #2719
    Plakátok Magyarországon/ban szerte szét... :)
  • RelakS
    #2718
    Most nézem, ez kimaradt:

    受医院悪早立字去留百帰味止読
  • Beyzie
    #2717
    Nem törölnek azok olyan könnyen. Max leszek rendes és azon az oldalon is megjelenítem a tartalmat, ugye ezért tudnának csak hisztizni. Persze ugyanúgy lejelszavazom meg ilyenek, aztán átküldöm a mukit a főoldalra:D De volt, hogy köcsög kedvemben szóltam, hogy egy oldal nem frissült olyan több, mint két éve, erre megírták, hogy nincs vele gond, mert kicsit több, mint másfél éve frissített. Innentől kétlem, hogy nagyon hisztiznének. Amúgy meg nem olyan nehéz támogatót találni, volt, aki egy bannerért eladta volna a lelkét.. Izé, 25 gigáját. Hogy miért nem velük, az most hosszú..:D
  • RelakS
    #2716
    attól még kell egy gép, amire elhelyezi
  • AranyKéz
    #2715
    torrent ?
  • RelakS
    #2714
    ők meg fél órán át törölnek, mi?
  • Beyzie
    #2713
    RelakS, ne félts egy percig se:D Ha az oldal meglesz, valahogy felnyomom azt a sok cuccot is. Legrosszabb esetben egy napon át regizek az extrához...:D
  • RelakS
    #2712
    30GB? Hát az szvsz csak saját server...
  • Beyzie
    #2711
    Csak úgy, miheztartás végett megint beböfögök:) Elkezdtem csinálni a japános oldalt, a hajam égnek áll, ha még egy html-kódot meglátok amúgymeg:D Úgy gondoltam, jobb, ha önálló cucc lesz. Domaincímet venni nem nagy dolog, azt majd intézek, de a tárhely-kérdés még intenzíven foglalkoztat:D Bár szerintem megpróbálok lepaktálni a Jasminnal, cserébe kapnak valami bannert. Mit számít nekik 30 giga:D Ha nem, akkor extrásan lesz elsunnyogva a dolog. Ha bármi ötletetek van, könyörögve kérlek titeket, mondjátok:) Na, nem offolok tovább:)
  • RelakS
    #2710
    A Raiffeisen bank reklámban is van valami sárga ember
  • RelakS
    #2709
    ? Fanta reklámot kell nézni? Youtube-on fent van?
  • AranyKéz
    #2708
    Az új fanta reklámon mi a francot mond a japcsi ürge ?
  • RelakS
    #2707
    oksa :D Köszi! :)
  • Beyzie
    #2706
    RelakS, gratu a házigizduláshoz:D Na erre futotta, rohanok vissza szervezni az életem..:D
  • RelakS
    #2705
    Hát én ezt töröltem, mert semmi köze a japánhoz...
  • Nuki
    #2704
    Emberi nyelvet kérünk... :D
  • RelakS
    #2702
    Arigatou :)

    Én sárga belű japán dinnyét láttam O_o

    Nem normálisak. De ezért szeretem őket ^^
  • Frosty01
    #2701
    háááááát :D
    én láttam már kocka alakú japán dinnyét :DD

    amúgy gratula a házigizdasághoz Relaks
  • Nuki
    #2700
    Loál ilyen hamar megkaptad! :D

    Bezzeg gumiszobás topikba nem osztogatják...

    Mellesleg, ti láttatok már ilyen új fantás reklámot?
    A nagy japán témájú reklámmal hirdetik az új dinnyés fantát.
    Mi köze a dinnyének Japánhoz?
  • Nuki
    #2699
    Nem gond, támogatjuk (még néhányan írjátok be, ha benézne ide egy moderátor és megnézné mennyire vagyunk összhangban a kérdéssel)
  • RelakS
    #2698
    Ha nem gond, kértem ide házigazda jogot
  • RelakS
    #2697
    馬鹿
  • Frosty01
    #2696
    köszi :)
    ezzel már tudom hogy mi a gond... fos az egész úgy ahogy van. kell a francnak japán játék magyar gépre
  • RelakS
    #2695
    Az eleje azt mondja, hogy szar az egyik .cab fájl, ha jól értem.

    Network error, vagy cd-rom olvashatatlanság is van
  • Frosty01
    #2694
    áh csak van ez a játék, és itt baszaxik velem már fél napja, és két letöltés óta :D
    anyázok is rendesen :C
  • RelakS
    #2693
    szerintem nem :P :D
    jobb gomb a reloados ablakban:キャンセル-Kyanseru-Cancel ^^
  • Frosty01
    #2692
    ezt lefordítaná nekem valaki? :s