5017
  • IMYke2.0.0.0
    #4294
    Fel is iratkoztam a csatornájára.
    Az elkövetkező napokban át is nézem a kínálatát :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4293
  • FoodLFG
    #4292
    Nagyon helyes! Jó szándékból, önzetlenül javítani a dolgokon becsülendő cselekedet.
    :DD

    Ennek az arcnak tényleg jó videói vannak. :P Iratkozzatok fel a cseneljére is.
  • IMYke2.0.0.0
    #4291
    Ez tényleg tanulságos videó volt - minden élc nélkül. Köszönöm szépen.

    Sokan hisznek-gondolnak róluk olyanokat, amiket "kapnak" a média által.
    Csak egyet tudok érteni vele: ők is ugyanolyanok mint más emberek - felépítésük, érzelmeik, vágyaik ugyanolyanok.

    Nálunk (Európa) is élnek extra-perverzek stb. Ő is megemlíti az extremitást a hentai-jal kapcsolatban (ami mindenhol megvan a maga formájában).

    A gyakorlatiságról, a párok, nemek külön szórakozásáról eddig is tudtam.
    A japán kultúrában mélyen gyökeredző, a világ más tájain a a 60-as évek szexuális forradalmáig létező dolog - no sex until marriage / "good girl doesn't have sex" társadalmi nyomás - is köztudott, de jó volt hallani róla.
    Az undorground sex is mindenhol van.

    Tetszett az is, ahogy a párok "összehozásáról" beszélt (barátnők, ellenkező nemű gyerekekkel) - étterembe viszik, és hagyják, hogy összejöjjenek, mindenféle erőltetés nélkül.

    A szexuális viccelés (winking) létezése viszont eddig ismeretlen volt számomra - ez is újdonság volt velük kapcsolatban.

    Nikimaki guys vagy shy boy ezek népszerűek :) - Európában metroszexuális :) - ez az animékből ismert. No, akkor én nem lennék sikeres ott :)

    A visszafogott lányok vs. a szégyenlős fiúk = még szép, hogy nem fognak együtt lógni :)

    Én kellek oda :) Én javítanék a rossz szexuális statisztikájukon is :)
  • FoodLFG
    #4290
    Sex in Japan

    http://youtu.be/VxW_YW_2l9M
  • armageddon666
    #4289
    Magyarországon lehet kapni Midorit? Dinnyeízű likőr.
  • LasDen #4288
    Bizarr szamuráj sitykák...
    azta rohatt...:D mik vannak...az egyik Toyotomis olyan mint egy lepke, a másik meg mint egy páva...:DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #4287
    Rendben - megnyerem az Ötöst, és jössz Te is :)
  • edios
    #4286
    szeretnék bejelentkezni
  • IMYke2.0.0.0
    #4285
    Hát, tényleg nem mindegy...
    Az egyik büntetés, a másik áldás :)
  • RelakS
    #4284
    Egyik volt kollégát asszem kiküldték Koreába. Mondtam, kérdezzék meg, hogy Észak, vagy Dél?
  • IMYke2.0.0.0
    #4283
    Tényleg minden vágyam kijutni oda. Talán még fél Ázsiát is bejárnám, de Dél-Korea az 100%-os úticél lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #4282
    Sőt, lehet, hogy Téged fizetnélek meg a tolmács-munkáért :)
  • RelakS
    #4281
    お~、はい、ありがとう。 :}

    Ráadásul 2 napja :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4280
    Eredeti játékaink topikban írtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #4279
    Mindez természetesen csak álmodozás - de ha tényleg rám szakadna az Ötös, nem kétséges, hogy valóra váltanám a dolgot.
  • IMYke2.0.0.0
    #4278
    Lesz majd hely, mert már viszek pár havert és úgy gondoltam, egy odatartó gép teljes első osztályát megvásárolnám... :)
  • RelakS
    #4277
    Van még hely?

    Bár az is igaz, hogy én ezeket inkább úgy hívnám, hogy Futás, wazze!
  • IMYke2.0.0.0
    #4276
    Hú wazzer - és én még az Ötös esetleges megnyerése után Japánba akarok költözni minimum egy évre... :)
  • RelakS
    #4275
    Fuck?
  • Győri Devi
    #4274
    Hírek japánból könnyebben, fiatalok és külföldiek számára :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4273
    Szegénykéimnek mindig jut valami... :(((
  • Pharaoh
    #4272
    A szoknya felhúzást tán még elhiszem, de hogy a full levetkőztetős videók nem megrendezettek azt nagyon nehéz elhinnem.
  • georgesmatyas
    #4271
    Az amikor a nőket a bugyijuknál fogva biciklilakattal korláthoz lakatolják az nagyon tetszett :D
  • FoodLFG
    #4270
    Hát persze. A sharking témát sem csakúgy kitalálták, hanem a mindennapi életből merítették az ötletet:
    http://www.xvideos.com/video710350/sharking_public_violations_of_japanese_girls_in_park_-_free_videos_adult_sex_tube_-_nonk_tube
  • RelakS
    #4269
    すみません?
  • armageddon666
    #4268
    Nem, nem normális, csak a tömegben sokan megteszik, ezért vannak olyan vagonok ahol csak nők utaznak. De mivel nem is nagyon bizonyítható, ezért tök durván vissza lehet élni. Simán benyögi csaj hogy randomcsávó 12 megtapizta és megy a kóterbe.
  • EnxTheOne
    #4267
    Az igaz hogy vonatokon, buszon teljesen normális dolog hogy fogdossák a lányokat? :D
  • FoodLFG
    #4266
    Japan - How to #87 - Fantasy, Reality & Image


    mond jó dolgokat az arc
  • IMYke2.0.0.0
    #4265
    Gondolom 18-25 éveseknek = egyetemisták, fősikolások...
  • georgesmatyas
    #4264
    kaptam:

    Szeretnél a sushi, a szamurájok és a tea földjén kutatni?

    Ha igen, akkor gyere el a Debreceni Egyetem Főépület Aud.Max. előadótermébe
    2012. május 2-án 16:00 órakor,
    ahol Moharos Éva, a budapesti Japán Nagykövetség munkatársa tart tájékoztató előadást az egyik legnépszerűbb japán ösztöndíjról, a MEXT-ről.

    Várunk akkor is, ha csak kezdő szinten vagy egyáltalán nem tanulsz japánul, de jól beszélsz angolul.


    A tájékoztató előadás magyar nyelvű."
  • RelakS
    #4263
    hát, ha OEM windows, és nem kaptál telepítő cd-t, akkor lehet, hogy nem fogod tudni a kelet-ázsiai támogatást feltelepíteni, anélkül meg nincs semmi azzal kapcsolatos (pillentyűzet, kódlap, stb)
  • IMYke2.0.0.0
    #4262
    Igen, megjelenik, a billentyűzet kiosztást kell hozzáadni a Nyelvi eszköztárhoz.
  • Pharaoh
    #4261
    Nekem sima Magyar XP-m volt, és simán feltette a CD-jéről a japán nyelvet.

    (Win7-nél meg talán nem is csináltam semmit és jól jelennek meg)
  • Kokler69
    #4260
    az a baj, hogy laptop, és ugye volt rajta windows, de cd nem járt hozzá, szóval leszedtem egyet, de azon viszont nincsen:\
  • IMYke2.0.0.0
    #4259
    Otthon Windows 7 alatt nem volt nehéz - pikk-pakk, két klikk.

    Itt, XP alatt kicsit necces volt, de gyári CD behoz, és telepít róla = öröm, bódottá.

    Szerintem, nem nehéz megoldani.
  • Kokler69
    #4258
    Nemtudna nekem valaki segíteni? Szeretnék játszani egy japán játékkal(Sengoku Rance). De ehez japán nyelvet kéne telepíteni XP-re. Olvastam egy csomo helyen, hogy vezérlőpult, nyelvibeállítások, kelet ázsiai nyelvek installálása, de amikor fel szeretném rakni a japán-t, kéri a telepítőt, amin nincsen japán nyelv..
  • RelakS
    #4257
    Új szavak, tessék tanulni^^

    Vagy nem kell itt folyton benyögnöm? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4256
    Ez nagyon jó.
  • RelakS
    #4255
    tetszetős :)