536

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)
Pirates of the Caribbean: Dead Man\'s Chest (2006)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007)

  • gameplusz
    #335
    =) Annyira nem jó, mert énse tudok utána hazajönni... szóval azért lesz kocsmázás a vége :)
  • Punker
    #334
    jó nektek, én délelött néztem végig a 2. újra DVD-n (vízóra csere volt, persze késtek el kellett foglalni magam:)
  • gameplusz
    #333
    Aha amúgy itt :)
    168 perc, utána kocsma :D
  • akyyy
    #332
    szombathelyen?:D én miskolcon ^^
    csak előtte be kell kajálnom meg wc ezerrel mert itthon sose tudtam egyhuzamban megnézni közbe kelelt iktatni egy "reklámszünetet" :D:D:D
  • gameplusz
    #331
    Ma megyek premier előtti vetítésre, majd mesélek holnap :P
  • grebber
    #330
    Végigtoltam a 3 játékát és jó helyszinek lesznek a filben várom már nagyon!!
  • akyyy
    #329
    168 perc elé biggyesztenek még valami fél órás reklámot, nem lesz busz amivel hazajövök
  • Punker
    #328
    minden kalóznak kellett a véréből, aki vett a ládából.
  • akyyy
    #327
    de miért pont bocskorbill vére kell hozzá? miért nem jó valami más kalózé?:D

    holnap megnézem ujra a második részt, aztán hihi:PPP
  • Punker
    #326
    nem a ládából vette el, ahogy az exhegyesfülű se.
  • akyyy
    #325
    nah elkezdtem nézni első részt.

    egy vmit nem értek.

    elizabett összevissza fogdossa ugye a medált, ami szintén arany, miért nem hat rá is az átok???

    meg miért pont bocskor bill vére kell?
  • Kmarha
    #324
    Akkor lefordítom a mondandódat rád:

    Te meg minek húzod a normális ember idegeit azzal, hogy büszkén kiállsz egy film topicjában, hogy te biza kemény legény leszel, és csakazért sem nézzed meg a filmet moziban. Talán buksi simításra vágysz?

    De folytatom, várj:

    Ugy látszik nem tudsz magaddal mit kezdeni az unalomban.. vagy már értelmes dolog nem is jutt eszedbe, ezért csinálsz egy kis polgárpukkasztást. ----> az hogy leírtam 2xszer a véleményem rólad, nem a világ vége ---> érdekes más sem szólt bele, hogy hogy képzelem azt hogy felhúzzam magam az irásodon.

    Feleslegesen én sem szoktam másba belekötni, csak ha okod ad rá. De ha nem birod elviselni, hogy valami miatt lenéznek téged, tehetsz két dolgot:
    1. Nem irod le, azt amit nem kéne!
    2. Nem nézed amit irok ---> Ennyi.

    Vágod?!
  • Mincsi
    #323


    :))
  • pityuman
    #322
    Te meg minek cigizel másokat?...nem tudsz magaddal mit kezdeni az unalomban---->az hogy leírtam 2x nem a világ vége-->érdekes más nem szól....én se szoktam másnak a írását kicikizni még ha hülyeség is ha nem bírsz akkor ne nézed amitt írok------>ENYI...:@
  • akyyy
    #321
    moziba töik mind1. aki angoll szeretné ott a dvd -.-
  • 1Obi1
    #320
    Én nem irigykednék, elvégre csak szinkronosra kapott jegyet.
  • Match
    #319
    óhogykabbe :)
  • akyyy
    #318
    Nyereményük: 2 fő részére szóló belépőjegy a „A Karib-tenger kalózai: A világ végén” című színes, szinkronizált amerikai kalandfilm premier előtti vetítésére, mely 2007. május 22-én, kedden 20.00 órakor kezdődik a Miskolc Plazaban található Cinema Cityben.
    nyertesek között vagyok bibibi
  • Kmarha
    #317
    komolyan nem unod? Még ird be párszor, nagy betükkel és husz felkiálltó jellel, hogy te biza büszkén nem fogod megnézni moziba! Szánalom. Nehéz lenne magadba tartani?
  • Annesha
    #316
    Match: Ajándék lónak ne nézd a fogát. Másnap még ez se jut...
  • Match
    #315
    Nem azt mondtam hogy nem lesz jegy.
    Külön vetítést szoktunk kapni premier előttre, erre most 6 nappal premier után...szopatnak minket :)

    kezdem azt hinni hogy az egész sg miskolci :)
  • akyyy
    #314
    én sztem meg vigan lesz még jegy, hisz kb a davinci kódot is igy néztük meg, egykét nappal a premier után, és előtte 1 órával vettünk jegyet...

    és azt sztem többen látták itt miskolcon, mint majd ezt fogják nézni. és vigan kaptunk rá jegyet. mert azt megnézte a sok ijedős vénasszon is, ezt meg max gyerekek néznék:D de azok meg inkább megnézik a mozis felvételt
  • Match
    #313
    nem, a disney-nél dolgozom, és a disney (illetve legtöbb vállatainak) filmjeire ingyen jegyet kapok. A 2-re premier előtti napra kaptunk jegyet, erre most 29-re.
    Ez szopatás...hamarabb kéne látnunk :)
    És már látom hogy a karácsonyi ajándék egy pirates 3 dvd lesz, amit akkorra már kb 20x láttam.
    Nembaj, a hugom a végtelenségig tudja nézni.
  • pityuman
    #312
    jó megcsinálták a 3-mat:D
    és végül is nem is olyan sokat kelletet várni a 3-adik részre-lol-
    az bizti megnézem dvd.n de moziba nem:D:D:D:
  • akyyy
    #311
    asszondod, hogy péntekre lehet nem lesz jegy a fél8rasra?:|

    monjduk jövöhét elején akarom megvenni a jegyet csak attol függ h akivel mennék hogy ér rá :D
  • akyyy
    #310
    ez mi volt ez?
  • Kmarha
    #309
    erre még verd is kicsit a melled! Ugy az igazi
  • Match
    #306
    És mi a poén?
    24-én mindenki láthatja, de már 23-án is, erre kapom az emailt hogy 29-re kapunk mozijegyet...Addig lehet megnézem saját zsebből...

    Dízni rulz!
  • akyyy
    #305
    ehh, ahoz képest h mikor a kettő volt a mozikban, fujjoltma h fuj hüyle kalózós film, most meg számolom a napokat:D:D:D
  • Shiwo
    #304
  • TommyVercetti1
    #303
    Nem lehet valahonnan szerezni teljes magyar feliratot az At Worlds End-re?
  • cyberdj
    #302
    Hivatalos premier 24. De 23-án 18.00 után gyakorlatilag az összes moziban játszák már. Sőt! 22-én éjfélkor legeslegelsőként lehet megnézni a Westendben (és csak ott).
  • Real13
    #301
    Davey Jones és a Kraken tengeri legenda,mármint a valóságban is,onnan vették az ötletet,és tették bele őket a filmbe:)
  • Monoton
    #300
    tessenek parancsolni
  • Kanál
    #299
    world ends premiere és már kidobja őket :P
  • Match
    #298
    pirates of the caribbean at worlds end US premier date? :)
    3^3+1 :)
  • Punker
    #297
    május 24 lassan itt van, de én a DVD-t várom igazán úgy lehet élvezni, nem a sok ember között a moziban......
  • Kanál
    #296
    külföld = Usa?
    egyébként van neted, 3 szót kéne beírnod a keresőbe...
  • akyyy
    #295
    miért? mikor lesz külföldön?
  • Kanál
    #294
    a válaszom, hogy nem.