26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Legend Killer
    #23267
    Erre van az, amit már mondtam, hogy elvilleg az ASE nem jó, szal inkább használj xfire-t, az a biztos. Bár ahogy látom budzse problémáját :S... nekem szerencsére bejelentkezik az x.
  • budzse
    #23266
    tudna valaki segíteni?
    Miért van az, hogy az xfire nem enged bejelentkezni? Mindig lekapcsol.
    Köszi.
  • ffxi
    #23265
    Game Past 7 Days Total v
    Call of Duty 2 Multiplayer 7 hours 1,206 hours

    :D
  • bauer15
    #23264
    hello miért van az hogy amit leszedek minden The All Seeing Eye program egy idő után kilép azzal hogy nem tudott csatlakozni a szerverre.?
  • Legend Killer
    #23263
    :D
  • Cat 02 #23262
  • Dave0092
    #23261
    2 év alatt heti 10 óra sztem nemsok....
  • Cat 02 #23260
    Ez egyáltalán nem sok ...
  • madmanic
    #23259
    nem is kockák vagytok.. ez már paralelepipedon...
  • NEOreg3
    #23258
    cod2 756 óra, cod4 224
  • Gibor
    #23257
    én még csak laza kis 321óra...
  • Gibor
    #23256
    Szerintem mind2en szánalmasok vagytok...
  • Dave0092
    #23255
    én 1283 óránál tartok :)
  • Cat 02 #23254
    .:|MP|:. Cat has played 700 hours of Call of Duty 2 Multiplayer Call of Duty 2 Multiplayer
  • Cat 02 #23253
    F et lenyomva tartod. De csak modolt szerón.
  • morphologu
    #23252
    Sziasztok hogyan lehet fútni, mert látom hogy más is túd, és néha jó lenne?
  • Legend Killer
    #23251
    Nem foglalkozom veled, van jobb dolgom is, mint a hülyeségeid hallgatni és nem vagyok hülye, csak te hiszed azt és ez hatalmas tévedés.
  • kas123
    #23250
    még mindig az a h*lyegyerek vagy mint régen :) gratulálok h nem változtál semmit ;), am téged most sztem sokkal többen néznek egy h*lye ovodásnak, mint engem :), szal a válaszkommenteddel járasd még le jobban magad ;)
    tőlem innentől jöhet az ON:
  • Legend Killer
    #23249
    kussoljál már kas, senki nem kíváncsi rád. elbeszélgetek itt a többiekkel és mindig te vagy az aki ugat ide.
  • kas123
    #23248
    Dexike a fifa bajnokságból már vmennyire tudom h mien vagy...szal vegyé vissza az arcodból. Nem kell adni a nagylegényt, mert csak 1 kis beszólogatós kuki vagy :S.
  • Cat 02 #23247
    Igaz, én is utálom mikor skillesekkel vok waron és senki se megy shotival =|

    btw tudja vki h kell LAN szervert csinálni ? Keresőben Local néven van, de szervercsinálsánál nem lehet sehol se választani o.O
  • Gibor
    #23246
    valakinek azt is kell...
  • Cat 02 #23245
    Shotis láma :P
  • Gibor
    #23244
    a többiről nem készítettem képet, de végig anyáztak stb...
  • Gibor
    #23243
    Hamár igazi lowokról van szó:

  • Legend Killer
    #23242
    Ok, dánke.
  • BIZ0906
    #23241
    pb le pb fel :) vagy tűzfalban engedélyezd
  • Legend Killer
    #23240
  • Legend Killer
    #23239
    "kuss gaki" :DD.
  • Cat 02 #23238
    Nézegettem screenshot mappám :D

    Imádnak az emberek...


    Ez meg lol, jó kis TS lehet
  • Legend Killer
    #23237
    oké
  • Gibor
    #23236
    Esetleg modem router, ilyeneket is érdemes megnézni. játékban figyled hogy /cl_maxpackets 100, ha egyiksem akkro egy winfos reinstal tuti megoldja, maximum még a net szolgálttató hogyha még ezek utánis fenn ál a probléma.
  • Legend Killer
    #23235
    Jajjmá ne lámuljá kas arc, fárasztó a szövegelésed és dobálózól a szavakkal vaktában. Ilyen népek, olyan népek, egyáltalán nem tudsz rólam semmit, nem kell a bíráskodásod ide. szavaid leperegnek rólam :D.
  • kas123
    #23234
    bocs h próbáltam ping növekedésre okot adó dolgokat benyögni te s3ggfej...
    még mindig kívánom neked a 400as pinget, nem kellenek az ilyen népek (akik még a segíteni próbálókat is lehurrogják) a szerverekre, mint te
  • Legend Killer
    #23233
    Ez is egy lehetőség... remélem csak ennyi az egész és nincs nagyobb gubanc.
  • DJ GamerGirL
    #23232
    Nekem is szokott olyan lenni, hogy magas a pingem, lehet hogy attól, hogy csinálnak vmit az internettel. (Magyarul: sz@r az internetszolgáltatóm.)
  • Legend Killer
    #23231
    kösz, meg mindenkinek... csak utálom,mikor ilyen hülye krédéseket vágnak a fejemhez, h töltök-e, vagy sem.
  • Legend Killer
    #23230
    mármint a játékot? Nincs meg már gépen, újból lekéne töltenem, de nem rossz ötlet... ha meg windows, akkor megvárom faterom, míg visszajön muterommal nyaralásból, mer én ehhez nem értek. ma még ne mvoltam szerveren, csak remélni tudom, hogy jó lett a ping, mer mondom, h multkor is simán két nap után ismét helyre állt minden :S.
  • Cat 02 #23229
    Rakd újra a cod-ot, maxpackets is befolyásolhatja a pinget.
  • madmanic
    #23228
    ha semmi nem fut a háttérben, nem töltesz, neted is jó, akkor elég kevés dolog maradt..

    reinstall?