26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #23427
    Magyar színvonal ftw :(
    Nem olvasom végig a sok szart, de van god mod, csak ritkán látni, mert a pb ugyan fosch, de legalább frissül. Arról h modolt volt-e a szeró, az alapüziben nem volt szó.
  • kas123
    #23426
    nemakarooook hülyékkel veszekedniiii, bocsi :$
  • red bull
    #23425
    HIDD MÁR EL HOGY NINCS GOD MODE CHEAT. uristen olvass már kicsit lejjebb
    #23404 #23405 .... olvasd végig
  • red bull
    #23424
    az életcsíkról volt szó ha már itt tartunk, hogy jön ide a bevérzés?!
  • Cat 02 #23423
    Van olyan cheat h hallhatatlan leszek, okthnxbye. Régen én se hittem, de mikor 3an lövünk vkit shotival és én 2szer belebasholtam, nekem is erőteljesen megváltozott a véleményem.
  • Cat 02 #23422
    Attól még idegesít a sok láma, sry :)
  • red bull
    #23421
    a god mode téma már levan zárva öcsi, lemaradtál.
  • Cat 02 #23420
    Szerinted nem látni h bevérzik e vagy nem ?
  • Dave0092
    #23419
    az sv_maxping el az a baj hogy az a kapcsolodáskor mért ping határ :S.
  • kas123
    #23418
    sv_maxping 200

    nemtom h ez az lenne e ami neked kell, de nézd meg

    vagy kikapcsolod a spectatort (nemtuti h ezek a parancsok kapcsolják ki,de ezek tartalmazták a spectate szót :D):
    scr_spectatefree 1/0 Allows or Disallows free spectating
    scr_spectateenemy 1/0 Allows or Disallows enemy spectating
  • kas123
    #23417
    http://nightcups.hu/
    gondolom ismered ezt az oldalt, de biztos ami biztos :)
  • Sleepy Bone
    #23416
    Sziasztok!

    Nem tud valaki mára egy nightcupot? :)

    Köszi: FUndy
  • red bull
    #23415
    uirsten, dave még normális, de te télleg hunpistike aka peetboy vagy, és ezt valahova szerintem tűntesd fel pl az aláirásodba. valahogy igy nézne ki:

    -------------------------------------------------------------------
    AMD 2500+ Barton, 1,5 GB RAM, MSI 6600GT
    HUNPISTIKE AKA PEETBOY

    szerintem csináld meg, még lehet jól is nézne ki
  • Dave0092
    #23414
    Nem tudom, hogy létezik-e olyan mod, vagy akármi... ami kidobálná automatikusan a tartos idejig spec-ben lévő embereket, és a 200 feleti pingeseket... láttam már vhol ilyet, valaki esetleg tudna segiteni?
  • madmanic
    #23413
    off:

    admin, töröld azt a hsz lécci ami szétkúrja a fórumot! (#23372)

    danke zér!

    on
  • kas123
    #23412
    Peetboy, csalók vannak...de sajnos több az olyan hunpista mint te :S
  • Dave0092
    #23411
    azért tulzásokba nemkell esni
  • Peetboy
    #23410
    Persze nekem, 60/110 Statom van, másnak meg 60/10. Ha én vezetek, akkor elhiszem, hogy nincs csaló. :D
  • red bull
    #23409
    hallod te még nem fogtad fel mi? jovan majd ha felnőssz majd felfogod
  • Peetboy
    #23408
    Most jöttem le egyik serverről. Megint csiterek vannak. Nemrég lépett be, de már 60/10-es statja van. Szép, mondhatom.
  • red bull
    #23407
    nalátod, csak megfejtettem hogy nincs ilyen. A szerverre meg tegyetek pure-t mer mint láttad is bármikor és szinte bárki tud god mode, norecoil stb stb.-t használni. És ha még 1 szer valami hasonlót látsz vagy érdekesség amit még életedbe nem láttál és csalás, ne ird be egyből ide "hogy uh láttam egy olyan gyereket aki csal meg wh god modde és volt pb", hanem szépen megnézed hogy van-e pure, pb, nincs-e engedélyezve a csit, és ha minden ok akkor szépen lejössz a szerverről, lehiggadsz és belegondolsz hogy mekkora lámaság ilyen szarokat használni. Ezt csak azért mondom mert én is ugyanigy csinálom.
  • Dave0092
    #23406
    aham igazad volt, modolt valamit akkor... mert a mi szerverünk modos(AM), és nicns bekapcsolva a pure... és nekemis abszurd az oylan csit hogy halhatatlanság... de akkor ezek szerint modolt...
  • red bull
    #23405
    vagypedig valaki nagyon ért a modokhoz (zzzz_) és ugy rakta be a god modot, vannak ilyenek, van pl norecoil is. DE EZ IS CSAK OLYAN SZERVEREN ÉRVÉNYES AHOL NINCS PURE, ÉS A PURE OFF SZERVEREK PEDIG NAGY LÁMA SZERVEREK, erről ennyit
  • red bull
    #23404
    hiába mondod, ilyen nincs, senkise fogja neked elhinni még a nagy haxerek se, mert ilyen nincs. Gondolj csak bele, ha ilyen télleg lenne akkor az kurvára elbaszná a játékot, még az aimnál és a wh nál is jobban. Biztoshogy ugy volt beállíva a szerver, hiába nézted meg és aztirta a /serverinfo hogy nincsennek a csitek engedélyezve, kamu, énis megtudom/megtudtam a régi szerveremmel csinálni hogy ne látszódjon, és ugyanigy szopattam az emberkéket amikor kipróbáltam, !RÉGEN!

    Ui.: peetboy aka hunpistikével együtt tovvábra is hiába állítjátok hogy van, pedig nincs, hidd el és döntsd el az agyadba hogy ilyen nincs, és nem is lesz soha
  • Dave0092
    #23403
    ja és, nekem is voltmár 70/0 -s statom nem erről van szó... de őt folyamatosan lötték, nem kemp, meg vigyázva ment ... egy olyan pályán volt ahol nyilt terep az egész (mp_desertaim)
  • Dave0092
    #23402
    én tudom hogy miylen csalások léteznek! láttam már valahol egy videot ahol nem halt meg a gyerek, abba nem hittem, de amikor tegnap felmentem, és azt láttam hogy az éeltjelző csik nem megy le hiába lövik le akkor gondoltam hogy vmi hax vagy akármi lehet... mert direkt néztem egy percig, és lötte mindenki de nem halt meg.... és fogalmam sincs hogyan csinálta,,,,
  • madmanic
    #23401
    lőttem már én is nullás statot sd ben, ctf ben..

    előfordul..
  • Peetboy
    #23400
    De biztos van olyan is, amikor 68/0 a Statja. Hogyne lenne olyan? Már többször is láttam olyat.
  • red bull
    #23399
    hallod de akkor már belátod hogy nincs olyan csit hogy örökélet igaz?
  • madmanic
    #23398
    jó a hangulat látom....
  • Dave0092
    #23397
    hát már bocs, csak felháboritonak tartottam hogy itt valaki irkálta hogy egy csaloval találkozott, mert mp-ként lelötte, és ti mindanynian elkeztétek lámázni... ugyanolyanok vagytok akkor mint ő ha csiterez, akkor ti lámáztok... énis leirtam a tapasztalatom 1-2 csaloval kapcsolatban, és egyböl már énis láma vagyok akkor...
  • red bull
    #23396
    nem tűnsz annyinak a viselkedésedből
  • Dave0092
    #23395
    annyi
  • RAZOR27
    #23394
    Ha a 92 évszám akkor 15, csak tipp :D
  • red bull
    #23393
    hányéves vagy de őszintén? annyira kíváncsivagyok rá mostmár.
  • Dave0092
    #23392
    a legujabb van fent az evenbalance-rol. ha nem lenne pb, akkor pbshotot sem tudnék késziteni, és ha iszonyat régi lenne, akkor állandoan kiirná a szerver alul hogy warining old pb runing bla bla...
    ha felmész egy oldalra amit nem irok ide le... 10-20 ezerétr oylan multihackek vannak, amit pbshot nem lát, profi wh+aim, korlátlan dvar használat, és pb mentes, mert amint felfedezik adnak ujabb kiadást....
  • red bull
    #23391
    mivel az összes privát wh SS Proof barátom
  • red bull
    #23390
    figyelj, ha látszik a pb shoton a csalás és nem dobja ki a szerver akkor valami iszonyatszar a pb és lehet hogy besincs kapcsolva. ennyit erről...
  • Dave0092
    #23389
    én 2 éve játszok, heti 10 óra szinten mostmár nyáron ... énse mindekit csiterezek, csak ha szolnak mint pl ebbe a pillanatba hogy wh-s van fent, megnéztem de nem csal... de amikor felhivnak hogy gyere má, mert csak fejest ad, akkor csak csiter... főleg ha még pbshoton is ottvan fal mögött neki az emberke
  • Jaffa 2843
    #23388
    a minap sikerült beszereznem egy eredeti cod2-t, és mondom felmegyek valami origi szerverre. elsö szerveren nem is vol semmi ilyen @nyázás (nem magyar szerverek).. aztá egy kellemes vacsora után mondom levezetem a felesleges kaloriákat.. felmentem egy másikra, ez se magyar volt, viszont akkora gyökerek voltak fent mint az állat.. nemtom hogy higulhatott fel igy a játékos társadalom.. lehet hogy már tul olcso a cod2 és minden kis szardarab kisirja anyutol hogy legyen meg neki is és lámázhasson a Zinterneten.. nevetségesek