26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Varikova
    #23587
    Egyébként a single player müxik?
  • tomasz18
    #23586
    rendzserkövetelmény az bőven megvan,de újrarakom....
    próba cseresznye!
  • Dave0092
    #23585
    patch nélkül nemér smemit, mert manapság a szeverek 99,99%a 1.3 os szerveroldlai patchen fut. és Egyébként tört szerveren kell játszani és akkor nem irja ki hogy rossz cd key...
  • Varikova
    #23584
    Hát én is csak 1 hete ismerem. Tomasz, rakd újra a játékot és próbálkozz patch nélkül majd patchel, ha nem megy a tieddel szedd le
    innen . Ha azután sem megy nézelődj a rendszerkövetelmények között.
  • Dave0092
    #23583
    hát énse :)))
  • kas123
    #23582
    aham, így már értem, csak ilyen h*lyeséggel még nem találkoztam soha ^^
  • tomasz18
    #23581
    Sziasztok!! Feltettem a játékot,meg patcheltem 1.3as patch,beakarok lépni egy szerverre letölti a sok hülyeséget utánna fekete képernyő..és ennyi! mi a gond?!előre is köszi!
  • Dave0092
    #23580
    set g_banIPs "IP"....
  • Varikova
    #23579
    Én tudtam és valamilyen bonyolult nevű MMORPG-n tapasztaltam is.
  • Cat 02 #23578
    Nem is tudtam h lehet IP-t banolni :)
  • Varikova
    #23577
    Na muszály lesz próbálkozni:
    Csinálsz egy szervert, a punkbustert kilövöd. És nem ellenőrzi a CD kulcsot, igaz? Na én sierekt PB nélküli szerverre próbáltam felmenni és mit csinált? Kidobott, rossz CD kulcs felirattal. Van egy crack az 1.3-hoz és ha csináod a szervert, akkor az alatt a fél óra alatt elintézi az ilyen marhaságokat mint pl.: Hibaüzenet, cd kulcs ellenőrzés, pingszabályozás. Szóval ez olyan, mintha egy olyan játékban csinálnál hacket ahol egyébként teljesen lehetetlen lenne, mert olyan jó a védelem.(ez nem pont cheat téma, asszem). Aki még mindig nem érti keresse meg MSN-en [email protected] Ő talán jobban el tudja magyarázni mont én. Az e-mail-je most nem jut az eszembe, de majd azt is leírom.

    Shrike, szerintem a dinamikus IP nem részletkérdés, mert a mai világban egyre több felhasználó használja. Ez több dologra is jó. De mivel a legtöbb az "ezen a fórumon azt a témát mellőzni" kategóriába tartozik nem mondom egyiket sem.
  • shrike7973
    #23576
    Részletkérdésekkel tessék Ferikéhez fordulni..
  • Dave0092
    #23575
    jah, arol van szó hogy annyira szar a szerver hogy addig tart mig beléptet :)
  • Falcon87
    #23574
    ÉN!
  • kas123
    #23573
    kérem valaki aki megértette Varikova fél órás várakozási idejét az jelezze
  • Varikova
    #23572
    Feladom, kas sikerült ráébresztened, hogy ezt úgyse fogod megérteni. Shrike, mit kezdessz a dinamikus IP címmel?
  • shrike7973
    #23571
    ".. És ha valakik kóbor németeket kergetnek ki toujaneon, erre a válasz nemaz, hogy mi pedig veszett briteket.. a válasz az hogy az ip jüket begyüjtjük és bannoljuk a szerverről.."
  • kas123
    #23570
    ha nincs pb nincs CD kulcs ellenőrzés, és így még jobban nem értem h mire kell fél óra :S
  • Varikova
    #23569
    jah, és az előzőhöz még annyit, hogy nekem pl, folyton azt írja ki, hogy más verzió kell. Nekem 1.3-as patch van fennt és ahova menni akartam az is 1.3-as, a cd-kulcsot meg még ha nem is ellenőrzi vagy használatban van, vagy rossz.
  • Varikova
    #23568
    nem használunk pb-t
  • kas123
    #23567
    nemértem :D, a magyar szerverekre pár másodperc csatlakozni, nem kell félórákat várni. A szerverkészítéshez meg a PB-ben be kell állítani h ne ellenőrizze a cd kulcsot és ennyi. Nem vágom ezt a fél órát :D
  • Varikova
    #23566
    mert annyi időbe telik mire lerendezi a szerver a központot és ne akarjon cd-kulcsot, mert nekem mindig azt mondj, hogy ross cd kulcs. ha még ma fennt vagy, akkor elmondanám, hogy a haverokkal csinálunk egy szervert és már pár órája nyomjuk. A szoba neve: [HUN]palesz . Ha nem látod xfire-ben sem akkor keress meg MSN-en és mondom az ip-t mert az dinamikus. Feljönni 6 sec, de a szerver készítése után kell csak várni fél órát.
  • kas123
    #23565
    o_O mé kell annyit várni?
  • Varikova
    #23564
    Hát elég erős:D. Hozzá kell tennem annak aki jönne mégerősebb türelemre lesz szüksége, mert fél órát kell várni, hogy ne ellenőrizze a cd kulcsot.
  • kas123
    #23563
    köszönjük szépen :)
    remélem erős idegzeted van :)
  • Varikova
    #23562
    Ha valaki szivesen MP-zne de nem tud belépni, mert nagy pinget, rossz kulcsot vagy helytelen verziószámot jelez, akkor tegye fel az 1.3-as patch-et és keressen meg MSN-en: [email protected]
  • Gibor
    #23561
    Gratulálok nekik!




  • Gibor
    #23560
    1.3 as patchet kellene feltenni -.-' de szerintem ha így lefordítottad akkor értelmezhetted volna...
  • Cat 02 #23559
    "WAREZ és CHEAT témát mellőzni "
  • kas123
    #23558
    ajánlom neked a hello kitty kalandjai című játékot, jó szórakozást hozzá
  • nandorb
    #23557
    mert nem orginalod van meg azert mit van ezen nem erteni
  • Karmen
    #23556
    ha nem magyar szeróba akarok belépni akkor aszt írja ki h a kód használatban va n próbáld meg késob lécci vagy vegyetek fel msn re [email protected]
  • nandorb
    #23555
    akkor legjobb ha nem jatszol egyaltalan mert nem akarjuk megmondani
  • Karmen
    #23554
    és most azt írja ki h eltérő verzió 1.3 vagy vmi ilyesmi
  • nandorb
    #23553
    wiki meg a baratnoje
  • Quki
    #23552
    van az úgynevezett google, szépen bepötyögöd oda, hogy xfire és kidob százezer találatot , az elsőre rámész és letöltöd az oldaláról...ha már ezt sem tudod...akkor nagyon noob lehetsz...
  • NEOreg3
    #23551
    google a barátod
  • Quki
    #23550
    caps lock ki haver
  • Karmen
    #23549
    és azt hogy tegyem fel vagy honnan tölcsem le?
  • nandorb
    #23548
    ja es lecci ne ordibalj