26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #23627
    Gratulálok...
  • Chocho
    #23626
    Én is szeretem, sok noobot megszívattam már vele. :D
  • kas123
    #23625
    yah tom, az 1 vicces dolog :D
  • nandorb
    #23624
    mennyi neked a ping?
    Mert nekem 1.5megas netem van szoval marmint ez van a wirrelesen amit rengetegen osztunk es kb.60-400ig megy a magyar szervereken kul vajdasagi vagyok szoval ott meg nincs erossebb mint 1.5mb
  • Chocho
    #23623
    Carentan - a csukott ablak a szemközti házon. Ja és 1.3 után is...
  • kas123
    #23622
    "átmegyek a falon" buggal még nem találkoztam
  • Chocho
    #23621
    Viszont a szerver bugjai nem a játékból adódnak? Lévén az van feltelepítve rá, s pl. az "átmegyek a falon" bug nagyon motorikusnak (Quake III engine) tűnik.
  • Varikova
    #23620
    A bugokhoz csak annyit, hogy eldobtam egy füstgránátot és a föld alól körben jött a füst. Nekem biztos, hogy a nettel is baj van, mert beletelik egy időbe, mire betölt bármit is, a 10perces videót 20 percig tölti. A ping nagyban függ a net minőségétől, attól, hogy hányan vagytok a szerveren és hogy milyen távolságra van a szervergép. Asszem ezek a legfontosabbak.
  • Cat 02 #23619
    Vagy a szerverben. Én olasz szerón szoktam játszani és rendes a ping.

    Speedtest.net, válassz ki egy amcsi szervert, egyből magas lesz a pinged és ez alatt nem cod2 motor van :D
  • Chocho
    #23618
    Simán lehet, lévén a bugjai már legendásak...
  • kas123
    #23617
    a cod2 netkódja nincs rosszul megírva
  • Chocho
    #23616
    Én csak magyarokkal játszottam régebben, egy-egy kivételtől eltekintve. A pinggel így is volt bajom szépen, pedig a netem nagyon rendben van (5 mb kábel). Gondolom sok hibát a kódban kell keresni.
  • Cat 02 #23615
    Gondolom el van nekik tárolva h mennyi van összesen és azok között keres, de minden updattel frissíti.
  • emokiller
    #23614
    csak magyaron játszok amúgy de kanadai hawernak kicsit nagy a pingje itt (120-150) és azért megnéztük hogy ha nekem magas akkor mi a hejzet

    busman1 nekem multkor xfire 400 coduo szervert talált aztán frissitette magát és azóta 940et...
  • busman1
    #23613
    Nem tudjátok mi történt? Vagy 2 hetet nem voltam, és ma nézem, xfir összesen 640 szervert lát. Mi lehet a gond
  • kas123
    #23612
    nem amerikaival kell játszani, hanem európaival
  • emokiller
    #23611
    izé úgy akartam ám hogy 1024/128 csak egyből a tényleges sebességet írtam....:D
    hát Varikova azzal én nem tudok játszani
    hawerom kiköltözött kanadába és mondta hogy UO-zzunk (mivel most csak az megy) és hát ott 200pingem volt és nem nagyon lehet úgy játszani(főleg ha a másiknak 40...)
  • Cat 02 #23610
    Magyarországon viszonylag jó net van, egyedül a feltöltéssel van baj =|
  • Varikova
    #23609
    Nekem? T-com-os vagy mifene. De a szomszédtól jön át és ő meg folyton DVD filmeket és hasonlókat tölt le. Van a warrock nevű modern háborús játék azon csak 300 a pingem, de ott a németeknek van 1-2-es pingjük.
  • kas123
    #23608
    lol, milyen neted van?
  • emokiller
    #23607
    nem lett jó a parancssoros , nah mind1 hétfőn veszek 10DVD-t kiirom a zenéimet és újrateszem fullra a gépet úgyis ráfér már
    kösz hogy probáltatok segíteni
  • emokiller
    #23606
    köszi Varikova megnézem...

    a pingről meg ,nekem 150/16os nettel itthoni szervereken 15-30KB
    külföldire meg nem is nagyon megyek de az usa-ban magas az biztos
  • Varikova
    #23605
    Mázlista, nekem magyaron is 900 fölött van.
  • kas123
    #23604
    külföldi szerveren is (európai) max 70 a pingem (1536/256 nettel)
  • Varikova
    #23603
    A magyar játékosok átka a rossz net. A németeknek jó, mert ott van szép, nagy sávszélesség. Egyébként meg, meg kéne nézni mi az a 0x00....., mert asszem az egy szektor jelölése a vinyón, és ha az a baj, akkor gáz van. Mikor újraraktad a játékot raktál fel közben valamit ugyanarra a partícióra? mert ha nem akkor telepíts fel valamit, és aztán próbáld a CoD-ot mert akkor lehet, hogy a rossz szektort betelíted, bár azért megát foglalni gáz. Ez volt az egyik ötletem, a másik: start menü-minden program-kelléket-parancssor-írd be: chkdsk. ha a fájlok lesznek megbabrálva ez majd elintézi, mást már nem tudok rá.
  • emokiller
    #23602
    mindenhogy , ne érts félre de nem vagyok kezdő néztem úgy is hogy ha még nem rakom fel peccset hát úgy is úgyanaz

    nem keveset játszottam, már vagy 4hónapja tolhattam amikor meghalt
    de köszi hogy probálsz segíteni :)
  • nandorb
    #23601
    a patch 1.3-ast felraktad vagy anelkul?
  • emokiller
    #23600
    igen-igen már vagy 20x telepítettem újra az első dolgom az volt ; olyat is csináltam hogy csak a winfost tettem újra tehát minden maradt a gépen...
    de nagyon nem értem mer ilyent nekem még semmi játék nem írt és ha van valami hiba azt az esetek 99%ában meg tudom csinálni de ez kifogott rajtam
  • nandorb
    #23599
    Valasz erre gombot hasznald ne csak siman irj valamit mert nem tugyuk kinek mit irsz
  • nandorb
    #23598
    nem a memoriaval van gond nalam is allandoan ez az uzi jon ki amikor befejezem a jatszast vele de siman megy a multi vele meg single is, csak meg jovona ha volna rendes netem

    Na mindegy a konfigom egyaltalan nem gyenge szt. ez akkor tortenik meg ha egyes szerokrol toltunk le dolgokat. Probaltad mar ujra rakni?
  • Varikova
    #23597
    Igen, rakd újra a játékot, mert az a terület amin van az mp.exe meghibásodott, tudnék ajánlani pár progit, amivel hibamentesíteni lehetne a vinyót, de nekem a 160gb winchester 12 ótáig ellenőrződött.
  • emokiller
    #23596
    hát nem segített :S
    valaki még valami ötlet
    megköszönném...
  • emokiller
    #23595
    hát nem tudom nem hiszem hogy a RAM nem lenne jó mivel a single fut
    megprobálok 1 directx-et köszi
    remélem segít
  • Varikova
    #23594
    De az is lehet, hogy rossz a RAM-od mert olyan memóriacímről próbál adatot olvasni amiről az oprendszer nem engedi vagy nem lehet .
  • Varikova
    #23593
    Emikiller, rakd újra a directx-et. Nekem a PoP2-3 írta ezt ki miután újrarakttam a windowst és csak a c-t formáztam. Nekem megoldotta.
    Én az xfire-t ajánlom, bár az ase-t még nem használtam.
  • nandorb
    #23592
    X-f
  • kas123
    #23591
    x
  • McCartman
    #23590
    sziasztok,
    ha vki (pl én:)) csak magyar szerevereken akarja tolni akkor mit ajánlotok inkább?
    xfire vagy ase?
  • nandorb
    #23589
    ja nekem is van de akkor amikor befejeztem es kimentem mar belole de sajnos leszedtem meg multiban jatszottam az egyik szerorol valamit azota nembirok szervert csinalni
  • emokiller
    #23588
    hali
    hónapokig jó volt a multiplayerem majd gondol 1et és azóta nem indul el...
    a single pedig kitűnően fut
    ezt írja ki indításkor

    nem tudom miért , és ha valaki tudna itt segíteni annak nagyon megköszönném