26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • 38tibi38
    #26148
    Hosszú nevet hogyan tudok írni? Mert se optionsba se bindbe nem megy. Pedig másnak még a klán neve is ottvan és még a saját nevük is hosszú de nekem egyszerüen nem megy tovább.
  • BIZ0906
    #26147
    KHT CTF PUB ott adminok nagyon gyakran vannak a csíterek meg repűlnek :)
  • Cat 02 #26146
    ESL nem olyan vészes, bár ott is csalnak :%
  • Gibor
    #26145
    CB halott ugyanúgy... televan csalóval és szarnak rá az adminok is.
  • zico87
    #26144
    cb már mikor még játszotam is halál volt CB normális csa 2008-ig vot utána hiába jött x-ray,uac vagy más nem volt rend most nem tudom mert nem követem nyomon a dolgkat accom is odadtam egy havernak:D de lehet szabadnapjaimra énis felpakolom újra kis pubra a cod2-t mert best game:D
  • Gibor
    #26143
    Persze hogy van, csak van olyan PUB ahol vannak "adminok" és bannolják ha látnak valakit... és mivel a szerver ellenőrzi a cd kulcsot ezért letudja bannolni a guidját a szerórol... És így kevesebb csaló van egy olyan szerveren. CB megint más tészta :D
  • zico87
    #26142
    hogy ne lenne csaló gv streamed szerón ? régen is volt nem hisz másfél év alatt változott volna de tuti vannak még élő szerók a csalókat le kell fosni ha origi key kell rámírsz privátban odadom az enyémet ugyse játszok már elég rég és nem szórakozok eladással
  • Gibor
    #26141
    Ottis televan :) Mind2 játék.... CoD2 ben van egykét szerver ahol lehet játszani, csak ismerni kell... meg kell eredeti cd kulcs, mert általában ott nincs csaló ahol van cd kulcs ellenőrzés meg GV stream.
  • bakkerman
    #26140
    értem,vacilálok a cod2 meg a modern warfare 1 között(ahoz van origi keyem),így akkor marad az utóbbi,külföldi szerón
  • BIZ0906
    #26139
    Vanak még szerók nyugodtan felteheted.
  • Gibor
    #26138
    Pub halott... felmehetsz de minden 2. csalni fog.... lehet hogy lelövöd mert olyan láma hogy lőni célozni meg semmit nemtud, de attól még ottvan 50/50% esélyben hogy csal... Találkoztam már olyannal aki egy dobozra nem tudott felugrani de csalt.
  • bakkerman
    #26137
    srácok érdemes felraknom újra a gémet? így két ünnep közt kéne egy kis zúzás,van élet a magyar szerókon?
  • Cat 02 #26136
    Elvileg hiányzik az a fájl. Alap szerverre mész ?
  • Ravendark
    #26135
    Már vagy 5x felraktam... (és nem is csak ugyanazzal... szedtem is megint le, meg már így is ki van írva 2 példányban)
    mindig ugyanaz a hiba...
  • lolSL
    #26134
    reinstall
  • Ravendark
    #26133
    Üdv!

    Nekem a következő problémám lenne...

    Felraktam a COD2-t, felraktam hozzá az 1.3-as patch-et is, és amikor xfire-ből akarnék valamelyik szerverre menni, a következő hibaüzenetet kapom:

    Fatal error

    Error during initialization:

    failed to load image 'loadscreen_5ronin_aim'



    Mielőbbi segítséget kérek!!!

    Előre is köszönöm!
  • Cat 02 #26132
    Szegény ADsek :D
    Anno én is összeírtam vagy ~ 20-30 jelenetet demókból, csak összevágnom se időm, se helyem nincs
  • BIZ0906
    #26131
    cool :)
  • Gibor
    #26130
    ez 3hét munkája volt... a fragek úgy 1év alatt gyültek össze... Lett volna még több valamivel, de csak a legjobbakat akartam, meg egy jó része eltünt... A movieba van olyan frag amit naponta 1x meglehet lőni de van olyan is amit 1hónapba talán 1x...
  • BIZ0906
    #26129
    Akkor elég sokáig készűl a vidi mi? :)
  • Gibor
    #26128
    Ez egy movie lényege... hogy a szerencsés helyzeteid összetedd...
  • BIZ0906
    #26127
    Csak fura ez a sok nem látsz semmit de pont eltalálod rész.
  • Gibor
    #26126
    Öhm... miért reklám az hogy az általam készített moviet kiteszem ide?

    ...
  • BIZ0906
    #26125
    Te ezt reklámozod? :S
  • Gibor
    #26124
    Kisebb karácsonyi ajándék magamnak és haveromnak :) :DD
  • 38tibi38
    #26123
    Jé sikerült de mindig kidob player exe kickeddel.....
  • 38tibi38
    #26122
    Most emg zx/zx 2.iwd-t ir ki.... A tököm kivan az egésszel.
  • 38tibi38
    #26121
    És már alapból engedélyezve van. De ha meg NO ra teszem akkor történik az amit előbb leirtam.
  • 38tibi38
    #26120
    Engedélyeztem de mivel zombi módon akaork gameelni nem tölti le a módot csak mindig specbee vagyok és iylen hülyéűl látszanak a fegyverek.
  • hungary27
    #26119
    engedélyezd a letöltést
  • 38tibi38
    #26118
    Hát ez kész!! Most meg csak szürke képernyő van de persze a térkép meg a lőszer látszik. Most akkor frisitsema videokártyámat is?
  • 38tibi38
    #26117
    Sikerült:D De most meg az a gond hogyha csatlakozni akarok akkor lekell töltenem valami zx/zx6.iw fájlt de sehol se találom.
  • Jaffa 2843
    #26116
    írd be konzolba: /name név
  • 38tibi38
    #26115
    Miért van az hogy mikor belépek multiba kéri a nevemet,beírom de nicnsen OK gomb?
  • zico87
    #26114
    http://www.eszbonto.hu/letoltes/letoltes_programok_reszletes.php?a=2602&k=48
  • szaba75
    #26113
    Az a 36 mb-s nem?
  • Cat 02 #26112
    1.3 elég
  • szaba75
    #26111
    Sziasztok!!

    Régebben cod2-ztem most újra elkezdem a játékot. Az lenne a kérdésem ,hogy melyik patch-t kell letöltenem? Köszönöm a válaszokat :)
  • zico87
    #26110
    elnézést sok diplomával rendelkező kolléga..:D na mi az a keylogger én soha nem szívtam be csak jópáran megszívták de én nem vitázni akarok na téma off öreg vok ehez már:D
  • Gibor
    #26109
    Nem tudom mi adott arra okot hogy itt elkezdjél nagyozni... Az hogy CoD1 be milyen rendszer működött magasról hidegen hagy, bár egyazegyben ugyanaz mint a 2ben... Énis imádom az ilyen nagyarcó gyereket ki aztse tudja miaz a keylogger... Az lehet hogy te olyan tudatlan vagy hogy a gépedre felengeded, de azt magadnak köszönheted mivel lényegében te fogadod el... De mind1 én nem álok le vitázni ilyen magas IQ val rendelkező emberekkel, bocsánat.