26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • NEOreg3
    #24227
    füstöt nem lehet kikapcsolni, max cheat-tel, vagy ha a szerveren is ki van kapcsolva
  • rexHUNter
    #24226
    a füstöt melyik parancsal lehet kikapcsolni
    letöltöttem 1 cfg-ét és kidob a pb key packed hiba üzivel et micsoda
  • Cat 02 #24225
    Ha magas a pinged, te nem látod h szaggatnál, tehát a táj meg minden okés, max az emberek. Illetve magas pinggel téged is szaggatva látnak.
  • bigapó
    #24224
    összefügg a ping-el, általában akkor laggolsz ha magas a pinged, de előfordul gyengébb gépnél is, ha magas grafikai beállításon játszol. mivel viszonylag régi játék és valszeg új géped van, akkor utóbbi nem annyira lényeges.

    nálam cod4-nél van olyan, hogy hiába van közepes grafon (80-120 fps), akkor is beszaggat néha a játék. ilyenkor vagy a pingem ugrik meg vagy a server-el vannak gondok. ez ezzel jár sajna.
  • bujcsik555
    #24223
    röviden: szaggat a játék
  • krisz940122
    #24222
    na már csak annyi mi az a laggolás és mindent érteni fogok.
  • Mc Master
    #24221
    honnan tok leszedni cod2-hez 1.1-es illetve 1.5-ös patchet?
    Ha vki tud dobjon meg egy linkkel vagy itt sg-n vagy a [email protected] küldjön egy E-mail -t linket köszömö, a segitségeteket!! ja és magyarítás is kéne
  • NEOreg3
    #24220
    fps: frame per second, ez egy szám, ami megmutatja, hogy másodpercenként hány képet képes produkálni a géped ha játszol, természetesen minél több, annál jobb, mivel 30 alatt már igencsak darabosnak tűnhet

    ping: a géped és a szerver közötti válaszidő, ez is egy szám, de az fps-sel ellentétben itt arra kell törekedni, hogy minél kisebb legyen, különben laggolni fogsz és az bizony élvezhetetlenné teszi a játékot, mert ide-oda fog dobálgatni a gép, mindent akadozva fogsz látni és minden reakciód csak késve fog elérkezni a szerverhez
  • krisz940122
    #24219
    császtok.ne nézzetek hülyének.:D
    mi az az fps?ping?naggyából tudom de pontosan szeretném tudni.előre is köszi
  • NEOreg3
    #24218
    az majdnem ugyanaz
  • Dave0092
    #24217
    iwd kiterjesztésű file... pk3 az cod1-nél volt...
  • NEOreg3
    #24216
    a legtöbbje a main mappában van és egy egyszerű pk3 kiterjesztésű fájl, de az is lehetséges, hogy külön mappájuk van

    az általad linkelt képből arra következtetek, hogy valami allrifle mod kavar be
  • adam0129
    #24215
    melyik mappában vannak a módok ? nemnagyon értek hozzá
  • NEOreg3
    #24214
    töröld a modokat
  • adam0129
    #24213
    [IMG]http://[/IMG]
  • NEOreg3
    #24212
    mit?
  • adam0129
    #24211
    ezt mért irja ki ?
  • Cat 02 #24210
    Nemsokára fog oda érkezni sok levél, főleg h ha google kiindexeli a hozz. szólásod.
  • BIZ0906
    #24209
    Vegyél fel napszemüveget.
  • NEOreg3
    #24208
    fail
  • kiscsaba78
    #24207
    Call of Duty 2 .höz Keresek PB álló WH.t, ha valaki tudna küldeni akkor küldje ide: [email protected]
    Előre is köszi.:-)
  • QQ
    #24206
    nem jon ossze a cod ketto a neten. a lanon inditva tokeletes jatszik tobb gep is de szeretnem ha kivulrol is ra lehetne csatlakozni. sehol nem talalok leirast . tud valaki segiteni?
  • kas123
    #24205
    Az nem fordult meg a fejedben, hogy nem tudjuk rá a választ és ezért nem írunk?! Max rá tudnék google-zni, de azt te is tudsz.

    dávid: a Zinternetrül
  • Dávid 12
    #24204
    Heló!Hol lehet letölteni a teljes játékot?
  • rob999
    #24203
    helló
    még mindig várom a válasz(oka)t
    légyszi válaszoljatok
    THX CS
  • rob999
    #24202
    helló
    légyszi segítsetek
    nekiáltam csinálni 1 pályát cod2-höz
    cal of duty 2 mod tools-al
    és amikor a jobb alsó sarokban a textúrákat ha elkezdem lehúzni
    akkor egy idő után kiir egy hubaüzenetet
    --------->
    FATAL ERROR: failed to load image 'death_star_dest_1'
    GetLastError() = 0
    An unrecoverable error has occured. Would you like to edit Preferences before exiting Q3radiant?
    <----------
    mit jelent ez és hogy toom megcsinálni hogy ezt ne irja ki??
  • Cat 02 #24201
    Hibaüzenet segítene...
  • rambo12
    #24200
    Leht hogy amtőr kér de megkérdem hogy a Punk Buster miért dob ki a serverről? Lelövök valakit és már ki is dobott nem csalok!
    Letöltöttem a pb frissítőt is de semmi változás mi leht a gond kérlek segítsetek!
  • rob999
    #24199
    és eszt a progit hogy kell használni??
  • Dave0092
    #24198
    Map and Mod Tools
  • rob999
    #24197
    hellósztok

    tudnátok nekem segíteni hogy lehet-e letölteni olyan programot amivel took map-ot csinálni mert már kerestem de sajnos nem találtam.
    És ha lehet akkor honnan ???
  • emokiller
    #24196
    akkor nem tudom...
  • Daell Drow
    #24195
    Sajnos nem müködik az Xp kompatibilitás, pedig mult héten jo volt vistan most ujra raktam a vin-t azota nem jo. :(
    (az 1.3 patch is fent van )
  • emokiller
    #24194
    jobb klikk a multi exe-ére , kompatibilitás és XPt válaszd ki
    amúgy nem értek a vistához , xp párti vagyok :)
  • Daell Drow
    #24193
    sziasztok ma ujra raktam a vistát es a cod2 is fel raktam de a multi nem indul el. A single az megy es jó, de a multi "ismert problema" szoveggel le áll es nem megy tovább. pedig elötte ez is jó volt. A haverom is meg vette múlt heten a cod2-t, és neki is ez volt a problema, majd fel rakta az XP-t és utána jo lett. én eredeti vistat hasznalok es nem akarok fel rakni Xp-t, van ezen kivül valmi mas megoldás?
  • Gibor
    #24192
    Egyre jobb... :(:( bár gondoltam már mindenre Vírus ra, meg arra is hogy most a ramom baszakodik és hátha az miatt dob ki.
  • Dave0092
    #24191
    eredetileg a Call of Duty mappába két exe file található összesen... CoD2_SP.exe-CoD2_MP.exe CoD 2.exe semmiképsem.. szóval az valami csalás
  • Cat 02 #24190
    Ilyet találtam :D
  • Dave0092
    #24189
    cfg nem lehet mert dll-re hivatozik... keress rá erre a CoD2.dll-re és ha valoban nem csalsz, és soha nemis volt valami csalás a gépeden ami ezáltal ezt a fájlt modositotta volna, akkor kérd el egyik társadtol ezt a filet cseréld ki és jó lesz
  • Gibor
    #24188
    Saját fejlesztésű CFG és eddig nem dobált ki vele... most winresi után dobott ki eddig 2szer... nem gyakran kb 1 hét különbség volt a két kick között...