26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Gabe18
    #5374
    Na de most nem külalakra mondom,mert persze lecseréltek dolgokat,uj tárgykat raktak be,stb...
    Hanem a grafikai megvalósitásra gondolok.
  • priluki
    #5373
    pedig egész máshogy néz ki a sima cod-ba
  • Curtis
    #5372
    És igazad volt! :)
  • Gabe18
    #5371
    Na de most isten bizony mondom,amugy lehet vak vagyok,de ha valaki azt mondja hogy ez a pálya valami sima CoD pálya,akkor én ebből amit látok,simán elhiszem.
  • nyeksek
    #5370
    hiányozni fognak a pallók a pallósból :)
  • priluki
    #5369
    Ez tök állat,legalább a map-bol már láttunk valamit..

    hajrá Spirit..
  • nyeksek
    #5368
    köszi!
  • Spirit
    #5367
    Nem is az a lényeg..a pálya, az effektek..lesz még Bocage, meg Carentan...:)
  • Gabe18
    #5366
    BS Player elviszi.
    Mondjuk sok látvány nincs benne.
  • Spirit
    #5365
    2-al még szenvedek, azóta sem engedélyezi a töltést, de ígérem, meglesz, ídőm,mint a tenger:)
  • Spirit
    #5364
    az első kész, egyik kódolásom sem jobb az eredetinél.Reméljük menni fog Nektek, nálam csak Virtualdub-al hajlandó elindulni:

    Railyard Multiplayer
  • priluki
    #5363
    ok ,erre kiváncsi vagyok,biztos tuti
  • Spirit
    #5362
    Valami szörnyű codeccel van tömörítve, el sem akar indulni, mindjárt átkódolom..(A64 2466mhz-en, 290-en fsb...gyors lesz, higgyétek el:)
  • Sanko
    #5361
    Vietcong 2
    Civ4

    hmmm.....közeledünk
  • priluki
    #5360
    ezt megint te találtad ki hogy én azt hiszem ,hogy megérdemlem,annyira érdemlem meg mint te vagy más..

    szerintem fejezzük be mert ugy sincs igazad.

  • nyeksek
    #5359
    várjuk :)
  • Spirit
    #5358
    Egy hülye lehetetlen oldalról, marha lassan, nem éri meg leszedned már,hamarabb felrakom valahova, pill...
  • Spirit
    #5357
    Ebbe teljesen igazad van, nálam jobban senki nem szeretne normális fórumozást itt, de kicsit elszállt az agyam,bocs:)

    Még 5 perc, és tölthető a railyard-os MP múvi,oks?Érdekel valakit?
  • priluki
    #5356
    MInt mondtam vicc volt vágod vagy leirjam még egy párszor a kedvedért.
    vicc
    vicc
    vicc

    Spirit honnan töltöd?
  • james69holden
    #5355
    jöhet :)
  • Kandurex
    #5354
    Nem emlékszem gázosabbra. De ha nem baj, ne vigyük a topikot anyázó irányba. Vagy ha mindenképp arra ott gumi.-
  • Spirit
    #5353
    Ha gondoljátok a sebesség miatt(az oldalról minden 50-edik próbálkozásra indul el, 10-20 k-val) feldobhatom egy tárhelyre, és belinkelhetem..na?:)
  • R0sc0
    #5352
    boccs nem tudom hogy kellet volna értelmeznem a "kinyalhatják a crackerek" kijeletést :)

    ahhoz hogy vicc legyen nincs értelme, ahoz hogy valami szellemes megfogalamazás legyen ahoz meg gyatra.

    Egyszeruen az emberunk azt hiszi hogy megérdemli és ezért szitkozodik hogy miért nincs még kinn..

    boccs ha iagazm van..
  • Spirit
    #5351
    Számomnra az volt a moderátor személye:) Mostmár tudom ki vagy.Miért moderáltál?Volt ennél már sokkal gázabb beszólás is:)

    Jah,egyébként épp töltöm a MP múvikat :P
    Carentan, Railyard már tuti lesz:)
  • nyeksek
    #5350
    nem sok humorérzéked van ahogy elnézem...
  • R0sc0
    #5349
    itt szidod a crackereket, mert nem törnek fel egy gamet a kedved szernt mert te ugy hiszed hogy ezt te megérdemled hogy játszhass vele ingyen. Ennyi rugalmasság beléd is férhetett volna.. hogy tudsz várni pár napot.

    "kinyalhatják a crackerek"
  • Mr.Grent
    #5348
    thx
  • Kandurex
    #5347
    Sehogy, információs oldal.
  • Kandurex
    #5346
    Miért lennék unknow? :)
  • james69holden
    #5345
    Rosco te miről beszélsz? pff
  • OrioN the S
    #5344
    A picsába! :D
  • priluki
    #5343
    De ki beszélt itt a programozásrol?! Te nem ismersz engem ahogy énse téged,de te kijelented,hogy neked ehez meg ahoz több közöd van. LOL vagy.. sztm nölj fel
  • Mr.Grent
    #5342
    Nemhasználtam még Nforce-t innen le lehet tölteni valamit? ha igen hogy? Megtetszett 1-2 dolog.
  • nyeksek
    #5341
    én is pont erre gondoltam :D
  • OrioN the S
    #5340
    Sztem v.ki kajakra szopat minket :)
  • dardevil
    #5339
    Vietcong 2. már kint az NFOrce-n.

    A COD 2. lesz a következő.
  • Spirit
    #5338
    Kösz a moderálást "unknown soldier"
  • Spirit
    #5337
    És állítólag kijött valami mp ingame video is carentanról,de képtelen vagyok letölteni:(
  • nyeksek
    #5336
    és a vietcong 2 is kint van már...
  • OrioN the S
    #5334
    A geci :( még mindíg sehol sámli :o