26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Mr.Grent
    #5414
    Hamarabb lentlessz máshonnan, mint ahogy feltudná tenni. Feltöltés sux :D
  • Spirit
    #5413
    Elhiszem,csak azt hittem találtad valahol a képet.Most őszintén, nem tudod elérhetővé tenni valahol iso-ban?a törésre még mindig jobb várni,mint az egész game-re..
  • formatuq
    #5412
    csak de
  • Mr.Grent
    #5411
    Csak nem :D
  • formatuq
    #5410
    szamlat is scanneljem be?

    http://152.66.93.29/pic/scana.jpg
    1t magamnak vettem, tobbit pedig magyar barataimnak.
  • nyeksek
    #5409
    Na akkor a mai(vagyis tegnapi) nap is eredménytelen volt... Remélem holnap(ma) már lesz vmi. Na cső!
  • ReTeK
    #5408
    hát nemtom de lehet orrba verném ha valaki így tenné le a cdimet
  • Spirit
    #5407
    Nem hiszem,hogy Ő vett 8-at...vagy ha igen, ISO-ban feltolhatná valahova:)
  • Sanko
    #5406
    no igen a magyar "kiadás" meg olyan lessz mint a HL2.....papir bugyiban a diskek, egy 50Ft-os tokba gyömöszölve......és pénzt mertek kérni érte.....tesom megvette, ki is röhögtem......neki az volt az utsó "hivatalos" gaméja...
  • wander01
    #5405
    minek vettél nyolcat?? klántagoknak vagy mi? esetleg CoD2 Kisker-t nyitsz? :D
  • Spirit
    #5404
    2 óra 24 perc lenne nekem..ettől kellene megijedni?:)
  • formatuq
    #5403
    ugy toltsetek a warez-t hogy 6cd van a doboztam

  • Spirit
    #5402
    Még nem, de ez pl. elég nagy oldal:
    link
  • priluki
    #5401
    Nemtudom mondjuk a vietcongot még nem láttam sehol,te se láttad Spirit?

    -jo éjt kandur-
  • Spirit
    #5400
    Miért pont azt?:)
  • priluki
    #5399
    Mininova
  • Kandurex
    #5398
    Nah én elment aludni, legyetek jók, szépek, és ne spameljetek sokat!

    night'all
  • Spirit
    #5397
    Segíthetnél.Melyik torrenteken lessem?Mert az nforce-on csak akkor jelenik meg,ha már kipróbálták.Ergo torrenten gyorsabban kijön a cucc.Mindegyik fake-et elkezdeném tölteni, hátha bebizonyosodik,hogy nem az,és előrébb járok:)Helyem van:)

    Jah,és akartok fegyverbemutatót?Linekel pár képet,ha gondoljátok:)
  • OrioN the S
    #5396
  • nyeksek
    #5395
    Azért ezek elég szar minőségű videk voltak. Szerintem még korai elkeseredni.
  • priluki
    #5394
    Már megint valaki felrakta a Fake COD2-öt a torrentre.
  • formatuq
    #5393


    vettem ma 8db-t
    1t mingya ki is proszalok
  • Spirit
    #5392
    Csinálj a COd1-ből fraps-el videót..elsírod magad...nyugi, ha teljes valójában fogod látni a saját gépeden real-time renderelés közben, máshogy fog mutatni:)
    Na meg jóformán mit is vársz a játéktól.Szereted a Cod1-et..gondolom..azért szereted, amilyen.Ha túl sok mindent változtattak volna meg, nem biztos,hogy ilyen hatással lenne rád. Igaz, ez bőrlehúzás,de én úgy fogom fel,mint a kedvenc game-em szebb köntösben, és nagyobb, remélhetőleg jobb pályákkal..
  • DummyBoy
    #5391
    Remélem reggelre fent lesz valahol ... vagy mindegy mikor, de péntekre jó lenne ...

    Elég gáz ha az embernek nincs net otthon ... több év online-itás után átmenni offlájnba elég gáz ...

    Én azért várom annyira, mert ha reggelig megjelenik, akkor szólok munkatársamnak aki holnapra letölti és pénteken tudom vinni LAN-ra :) :)
    Milyen jó kis meglepi lenne :)
  • Kandurex
    #5390
    A hozzászólásom a játék multi részére vonatkozik! A single természetesen meggyőző és szép!

    A véleményem: Elkeserítő. Ha most azt mondanák nekem, hogy ez a COD I, simán elhiszem. Még is mi ez? Egy kis pénz lehúzás? Ez a grafika SEMMIVEL nem több, mint az első részé. Pofátlanok! No meg vegyél jobb videó kártyát, vagy processzort... csak tudám minek? A nagy semminek!

    Hát remélem, hogy a single ennél nagyságrendekkel szebb!
  • OrioN the S
    #5389
    Most mi lesz??? :DDDDDDD
  • priluki
    #5388
    jaja nagyon jok carentan nagyon állat lesz..
  • Spirit
    #5387
    ITT VAN VÉGRE A SOK HITETLENKEDŐNEK, megint igazam volt:
    a demo-ban látott grafika egy nagy nulla volt, ott még nem az új motor mocorgott, a teljesben már NINCS dx7 MÓD!!!
    Idézek az iwnation-ről:
    "Where is dx7?"
    "The game is unplayable without it. I get like 15 fps, and I cannot find the option to enable it."
  • Spirit
    #5386
    Remélem könnyíthetek valamicskét a lelketeken:)
  • Spirit
    #5385
    33mp,5Mb,Brecourt,S&D egyedül...
  • nyami
    #5384
    :CcC::CcC:C.CC::CC:ccC.
  • Spirit
    #5383
    1:14mp, 24Mb,Carentan,S&D,amcsikkal
  • priluki
    #5382
  • Kandurex
    #5381
    Na erre még kíváncsi vagyok, addig nem fekszek már le :)
  • Spirit
    #5380
    66%
  • Spirit
    #5379
    Bocs,valami idióta elírta..most jövök rá..ez Brecourt lesz..bocage nem is lesz benne:)
  • Spirit
    #5378
    Addig erőltetem Bocage-t.
  • Spirit
    #5377
    Carentan...brutális...nagyon tetszik, egyetlen problémám van vele, amitől már eddig is tartottam:
    ha valaki rád lő, pirossal látni lehet az iránytűn akkor is, ha nem talál el:(

    Upload megy, max 10 perc...
  • priluki
    #5376
    Ja,hát elég szar a video is,majd élöbe megnézzük mit mutat. Addig is,ez csemege
  • Spirit
    #5375
    TÖLTŐDIK!!!fél perc, és kezdem az uploadot!!