26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Spirit
    #5746
    Igaz, ebben teljesen igazad van, 90k-t mondott.Bár kérdezem,hogy amcsiban létezik-e ilyen lassú kapcsolat.Na mind1.Egyébként senkinek nem dolga feltenni, de mondjuk érdekes,hogy én képes voltam a fahrenheit-et elsőnek feltenni torrentre, és napokig maxon adni az anyagot torrenten..áhh, inkább nm idegesítem magam:(
  • shiftáj
    #5745
    ebből ma se lesz semmi
  • Gabesz amd64
    #5744
    még semmi hír?
  • Mr.Grent
    #5743
    "90k-val tudok feltolteni, 6cd...eltartana egy ideig, aztan meg ki tudja milyen franya vedelem van a cd kulcs mellett....." Ez 90Kbit. De tökmindegy. Nem az a dolga hogy feltegye. Tegye meg az akinek dolga lenne :D :D :D
  • Mr Manson
    #5742
    csá
  • Spirit
    #5741
    Ugyanannyval.Torrentről van szó.A srác küldi pl nekem+neked 90kbyte/sec-el.amint lejött mondjuk 1%, azt már mi is elekdzjük uploadolni teszem azt 45-45kbyte/sec-el.Vagyis már 3-an uploadolunk.Ha mondjuk ő 90-el uploadol, és 13 óra lenne, akkor 15 óra alatt kb eljuthatnak végtelen számú emberhez is!
  • wander01
    #5740
    ha az uj ati driver ad valamit a cod-hoz felrakom. egy ilyen 5.10-et találtam aminex az fájlneve: 5-10_xp-2k_dd_ccc_wdm_enu_27256.exe
    ez a b verzio?
  • CéZé
    #5739
    és ha arra ráesnek 100-an akkor mennyivel jön? :)
  • Spirit
    #5738
    jajj istenem.Lapozz vissza, éjszaka beszéltük a sráccal,hogy 90KBYTE/sec-el tud uploadolni!Vita lezárva.
  • magus
    #5737
    de ha eltalaltam kerek csokit
  • magus
    #5736
    ezek ilyen forum funok, senki sem veszi komolyan
  • Spirit
    #5735
    Viktor, itt nem erről van szó.Tegyük fel, hogy a töréssel nem készülnek el, vagy nem is akarják egyelőre feltörni.Nov4-ét nem szeretném megvárni..Gondolom Ti se. Ha Safedisc-es, vagy Securom-os, Clonecd-t tudunk belőle mi is csinálni.Ha starforce-os, akkoris legalább már a feltelepített game-el várhatjuk a törést.Már kiterveltem az egészet..melyik torrent oldalon kell, stb.:)
  • shiftáj
    #5734
    ezt 1x-2x eljátszották már...
  • wander01
    #5733
    ez azért gáz. holnap este nyolckor lanparti spanokkal és lehet hogy nem tudjuk tolni a motyot. nagy kár lenne...
  • Mr.Grent
    #5732
    Spirit nemtudom milyen képesítésed van számítástechnikából? Mert ha internet fel ill letöltésről beszélünk az mindig kbit. és nem kbyte. Remélem érted miről van szó? 90kbit=90000bit/8=11250byte/1024 =11Kbyte és ezek után szorozz és ossz a cd-k mennyiségével. Ha jólszámoltam.
  • Viktorr
    #5730
    Na hát csak kitudjátok már várni azt az 1-2 napot nem?
    eddig tudtatok várni 2 évet akkor már mi ez az 1-2 nap?
  • Eisenhower
    #5729
    majd lefizetjük a postást hogy adja nekünk ^^
  • TomiBone
    #5728
    Spirit, kezdj el dolgozni a törésen, addig rábeszélem a srácot, hogy töltse föl :). Épp a vga-ját szereli be...(msnről most ment offline...).
  • Spirit
    #5727
    Ha most elkezdenénk másolni, reggelre meglenne mindenkinek, és várhatnánk a pénteki, vagy szombati törést..vagy antiblaxxx és mehet.
  • Viktorr
    #5725
    Mondom hogy pénteken vagy szombaton feltörik
    már nem is kell oan sokat várni...
  • Spirit
    #5724
    Könyörgöm, 90kb/sec, az 720kbit, már nem azért.Ami azt jelenti,hogy 129 perc egy cd,HA TELJESEN TELE VAN a 700MB-OS!!!!Vagyis 6*129 perc, vagyis 12,9 óra!!!A torrent sajátossága,hogy mindenki tölt mindenkinek.Vagyis 15 óra alatt kb MINDENKINEK meglenne az sg-n!!!!!Én ezt először tegnap 11-kor vetettem fel, vagyis ma délután már játszhattunk volna.Na mind1.
  • Mester01
    #5723
    igen igen!
    De külfödli forumon látam ezt!
    Just got CoD2 a few hours ago. Cant talk much but here you go. Game is sweet! By the way, Im playing on 3ghz P4 512ram and a radeon 9250. Settings are 1024x768 on high textures with lag only when a lot of smoke.
  • jakewyler
    #5722
    Itt a őszi szünet tudunk még várni a cod2őre!!!
  • Mr.Grent
    #5721
    Ezért nem akartam kotyogni :D
  • Viktorr
    #5720
    mé károsítaná
  • TomiBone
    #5719
    Mester, hasonló kártyám van, mint neked (fx5600 nekem). CoD1-ben neked sem bírja a bokrokat? Nekem lagometer sárga lesz, és rohadtul leesik az fps-em... Remélem, cod2-t le lehet majd beszélni dx9-ről, különben bajban leszek :).
  • jakewyler
    #5718
    5715-re tud vki válaszolni?
  • Mester01
    #5717
    No reklám! :DDDDDDDDDD
  • Eisenhower
    #5716
    tomi! ezért seggbe leszel lőve ^^
  • jakewyler
    #5715
    Egyébként ez a kábelkihuzgálás az sf károsítja a gépet?
  • TomiBone
    #5714
    Miért lenne hihetetlen? Az egész klánunknak rendelte (www.obinet.hu). GG. Fel is adta postán.
  • R@in
    #5713
    Mint azt írta is, nem magának vette mindet. :))
  • Viktorr
    #5712
    szó sincs irigykedésről!
    ha eredeti akkor eredeti
    jóvan
    csak kicsit hihetetlen a 8db cod2
  • OrioN the S
    #5711
    Mé olyan hihetetlen? Végülis megértem ,hogy irígykedsz! Amúgy mér nem akkor ír mindenki amikor már van v.mi igaz info?
  • Mr.Grent
    #5710
    Te gondolj amit akarsz, én meg nemkotyogok. Ettől még a kép valódi.
  • Viktorr
    #5709
    ja csak nem azé a gyereké aki itt berakta a képet.
  • Mr.Grent
    #5708
    A kép valódi.
  • PSAV
    #5707
  • Mr.Grent
    #5706
    Ismereteim szerint nem kocka a srác, tehát ilyet ne kérj tőlle!
  • priluki
    #5704
    nemám benyelitek a rizsát,a srác kamuzott,pl valamelyik émet oldalon is láttam ugyanazokat a "8 db COD2" képeket..