26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Spirit
    #6092
    10 gigabit is kevés lenne ide öcsém:)
    kb 10 perc alatt elterjedne a neten, a google kidobja az sg-t.
    Jó példa erre a te fake torrented.5 perc alatt több,mint ezren akarták elindítani,pedig tudták,hogy fake:)
  • toza #6091
    nyilvan torrentre kene rakni nem fake kent mert minel tobben toltik annal gyorsabban jonne masoknak is! mellesleg tok jo h spirit mar tegnap delben feldobta az otletet..de mindegy..
  • shiftáj
    #6090
    épp ezért kéne inkább torrent
  • DJ Skyline
    #6089
    mennyivel nyomatjátok fölfelé?mert azért 6CD-t feltenni nem kis meló...illetve nem rövid idő!
  • priluki
    #6088
    Spiritnek igaza van..
  • shiftáj
    #6087
    sztem az iso -t csinálják és itt sincsenek :S
  • alph4
    #6086
    Pedig én még egy pulic ftp-t is felajánlottam, ami bírná a kiképzést...
  • Spirit
    #6085
    Ha public torrentre lökitek fel, az NEM JÓÓÓ!!!!Mindenki szedi ezerrel,mindenkit belassít, upload alig lesz, a végén behal mindenki egy hétig fogjuk tölteni.Ha valaki leszedte,utána meg kilép,nem segít osztani tovább.Priviben tudok adni egy jó,zárt torrent oldalt mindenkinek, oda fel kell tenni mondjuk Wolfenstein néven, 15 éves game, kutya nem keresi.És tépheti mindenki.Miután innen mindenki leszedte, csinálhatunk nagy torrent oldalon is elérhetőséget,mert akkor már leszünk vagy 20-an seeder-ek.
  • alph4
    #6084
    Indok? Vagy sajnálod te is azt a keveset
  • nyeksek
    #6083
    nyugi, csak viccnek szántam, alapcod sokkal jobb
  • shiftáj
    #6082
    hát ezaz :\
    ezért lenne jó a torrent állnéven
  • Mester01
    #6081
    NINCS!
  • alph4
    #6080
    Szerintem meg nincs itt annyi SG-s hogy belassítaná... :) (hagyak ki nem szivároktatja valaki az infot.)
  • shiftáj
    #6079
    nincs!
    mert akkor mindenki onnan szedi és lassú leszzzz
  • priluki
    #6078
    Jaja nem szabad eredeti néven felrakni..
  • alph4
    #6077
    Felrakhatnátok valami SMSwebre-is 200Ftot mindenkinek megér hogy gyorsan töltse le...nincs igazam?
  • shiftáj
    #6076
    jaja
  • Eisenhower
    #6075
    milyen sghu? tomiékkel csinálunk egy riliz team-et^^
  • Spirit
    #6074
    egy torrent oldalra fake néven fel, és mehet!!!
  • shiftáj
    #6073
    hova csordogál ez a cod2 nevezetű 'patak?' :D
  • Spirit
    #6072
    felfelé?hova fel?torrent p2p alapú.Vagy okos módon szerverre lesz pakolva,hogy mindenkinek lassú legyen,mert a fél világ rácuppan?
  • moralosan
    #6071
    alapcodban elértem valamit, most nem írom le mit. innentől kezdve ne vitatkozzunk azon, hogy irigykedtem-e rájuk ;).
  • TomiBone
    #6070
    Na, az első cd első file-jai már csorognak is felfelé... királyság... Hála formatuqnak. (Szerencse, hogy key is akad.....)
  • priluki
    #6069
    LOL neked annyi
  • shiftáj
    #6068
    eddig nem adtak ki most se fognak
  • EmThor
    #6067
    hé várj vki csöngetett! vmi fbi az, aszongya lerobbant a kocsijuk pont a ház előtt, be akarnak jönni.. :D
  • shiftáj
    #6066
    jól van csak szeretnénk tudni h milyen a játékélméyn..
    nem kell lecseszni
  • alph4
    #6065
    Eredti CD-key-t azé elég necces adni...bár anékül meg nem lehet feltelepíteni?! :P
  • Eisenhower
    #6064
    hagyd már békén. sose végzünk a 6 cd clonecd image elkészítésével
  • DummyBoy
    #6063
    Egy láma kérdés ...

    Ha megcsináljátok a CloneCD-s cuccost, műxik és felteszitek a netre okulásképpen (Milyen jól mutatna a nforce-o hogy : Call of Duty 2 *SGFORUM.HU* :) ), akkor dobtok mellé egy CDkey-t is? Vagy azzal mi lesz?
  • DJ Skyline
    #6062
    nekem így is úgyis sok idő míg lejön!:D 64 kb/sec max...ha most elindítanám reggelre talán lent lenne...habár 6CD vagy mennyi...inkább dél!:DD
  • Spirit
    #6061
    Jah,és ha addig kijönne a törés, akkor is hamarabb lesz meg a game nekünk,mert az,hogy az nforce-ra kikerült csak azt jelenti,hogy létezik,megszerezni attól még 1-2 napig nehéz lenne.

    A másik meg,nem tudom észrevettétek-e, hgy se a Mirror,se Reloaded-ék, egyik nagyobb csapat se adott ki ma még semmit.Ha belegondolunk, hajnali 4-ig még sanszos.
  • DJ Skyline
    #6060
    de jobban visszaadta a háborús "fílinget" szerintem...az igaz,hogy vannak emberek akik beülnek a tankba,rosszabb esetben egy önjárólövegbe aztán mindent lőnek ami mozog!:DDD
  • samron
    #6059
    hajrá fiuk :)
  • Spirit
    #6058
    Ami marha fontos..lehetőleg kisebb,regisztrálós oldalra kell torrentet rakni,mert ott tuti,hogy mindenki hagyja,hogy töltsenek tőle.Van rá ötletem.
  • shiftáj
    #6057
    formatuq leírnál pár dolgot a multiról h mire is számítsunk?
    mennyire pörgős.
    élvezhető-e , szar-e 100 as pingel meg ilyenek :)
  • nyeksek
    #6056
    vagy csak irígykedsz rájuk, mert te hiába ültél tankba akkor is meghaltál mindig :)
  • Spirit
    #6055
    4x olvasóval,vagy mi a baj?talán tudunk segíteni.Ez össznépi probléma.:D
  • TomiBone
    #6054
    Épp CloneCD-vel csináljuk.
  • moralosan
    #6053
    amúgy van pár különböző skin multiban, vagy csapatonként 1, mint az ősökben? :)