26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • grebber
    #6303
    Végre!!
  • priluki
    #6301
    jaja RIADO RIADOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Spirit
    #6300
    KINNT VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nyeksek
    #6298
    ezaz
  • nyeksek
    #6297
    PC Game ISOs Call Of Duty 2 (c) Activision *DVD* DEVIANCE 75x50 MB 81
  • Kaslerka #6296
    DEVIANCE RULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZ! :)
  • Pardon22
    #6295
    kint van nForcen! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
  • Kaslerka #6294
    KINN VAN!!!!!!!!
  • shiftáj
    #6293
    ?
  • Mr.Grent
    #6291
    Skacok itt a megoldás!!! Ha arra gondolunk hogy genyó amcsik sajnálják kihozni, hát terjesszük azt hogy már töltjük, fel de igen lassan. Hát majd hogy ők übereljenek minket gyorsan feltolják..... Nekünk
  • shiftáj
    #6290
    minden este így feküdtünk le már pár napja sajna :(
  • Eisenhower
    #6289
    abban reménykedem hoyg reggel már lesz riliz és nem kell itt veszekedni a clone változatrol. jó éjt mindnekinek!
  • magus
    #6288
    feleslegesen...
  • Spirit
    #6287
    az még nem, persze, csak azt hittem nem csak a mi kis közösségünké az érdem,ha sikerül megosztani:)
  • shiftáj
    #6285
    köszi punker
  • Spirit
    #6284
    Megkérdeztem, kb 10 perce..Most várok..egyébként jó lenne,ha az nforce fórumában nem terjesztenéd,hogy "6 disc ccd image completed"
  • grebber
    #6283
    Betűről betüre elolvasva de nekem nem hozzt semmi érdemlegeset.
  • wander01
    #6282
    +50k itt is :)
  • Eisenhower
    #6281
    figy privátba kérdezd meg tőle, nem tudok mit mondani.
  • Spirit
    #6280
    Csak az bosszant,hogy ha sikerült feltennie gépre, hajlandó is megosztani,de nem tudja hogy csinálja okosan,akkor miért nem jön ide.Én egész éjszaka leszek,segítek,ha kell, szívesen segítenék a terjesztésben is.Mivel játszani úgysem tudok majd(serial+crack hiánya), akár éjszaka át is húzhatnám torrentről, és reggelre már 90+50k-val szedhetnék az sg-sek:)
  • Eisenhower
    #6278
    na komolyan skacok, lehetőleg minél kevesebb legyen a felesleges hozzászólás. ha ugy lesz akkor biztos publikálják vagy tudomást szereztek a clone image-ekről de ez nem rajtam mulik kicsit sem. sajnálom.
  • bazza
    #6277
    fake?
  • magus
    #6276
    akinek kell a torrent file msg me
  • R@in
    #6275
    Ez nem tömegeknek szánt feltöltés.
  • Spirit
    #6274
    Priluki,most nézem, nagyjából még a gépünk is egyforma.6600gt-m van, meg A64 3000+-om,csak én húzom,mint az állat.Fsb 200-ról 290-re, proci 4000+-on jár:)
  • Eisenhower
    #6273
    írsz neki privit. például.
  • bazza
    #6272
    adtál progit, tehát elképzelhető hogy reggelre lesz rilíz?!
  • Spirit
    #6271
    tudom-tudom..és,honnan kerítsem elő?
  • priluki
    #6270
    iiigy van.
  • Eisenhower
    #6269
    sztem ha visszaolvasol és rájössz hogy kivel kell beszélned ez ügyben. (akinek megvan 8 példányban)
  • Eisenhower
    #6268
    mondom NEKEM sincs még meg a játék! gondolod ha meglenne itt koptatnám a pofámat?
  • Spirit
    #6267
    Úristen..hányan mondtuk,hogy NE TÖLTSE FEL SEHOVA.Azzal csak lassítja a dolgot, ráadásul könnyű visszakeresni,hogy ki töltötte fel,még magának is bajt csinálhat.fak torrent a torrentreactoron, kb 5 perces munka,ha már a gépén van.küldd ide a fórumra a gyereket, letárgyalom vele,és megcsináljuk:)
  • wander01
    #6266
    nem akarok beleszolni de ha az anim-ok közé akarja a kedves kolega felrakni akkor irjon a nevébe valami nem létező anime szerüséget mert nem kezdik az anime-fan-ok tölteni egyből ha nem ismerik és több giga valamint egy régi évszámot, az is riaszto szokott lenni mittom 1983 vagy ilyesmi
  • Spirit
    #6265
    Elég sok érdemleges dolog van, pörgetve olvasdd végig, különösen az utolsó 2 oldalt.
  • toza #6264
    akkor legalabb csinalj egy normalis videot az eddig nem latott map reszletekbol lecci...
  • Eisenhower
    #6263
    figyelj csak. én nem tehetek arrol hogy nincs még fent sehol. nekem sincs meg. ugye időbe telik míg az ember feltölti vhova. főleg 90k-val 6cd-t. másik meg nem én töltöm fel, én csak annyiban segítettem hogy adtam progit hogy legyen belőle ccd verzió. többi nem rajtam mulik. téma lezárva.
  • priluki
    #6262
    ja,:!?! most mi van?
  • grebber
    #6261
    Na 735 új üzi nincs még warez tehát el sem olvasom mik voltak mert nem érdekel semmi érdemleges gondolom.
  • girappaa
    #6260
    lol
  • Spirit
    #6259
    Mi legyen elég?Legyen elég az,hgy Neki megvan isoban a gépén?vagy mi?jah, tök megnyugodtunk,hogy egész este rátok várt mindenki, mostmeg benyögöd ezt.Sőt,egy csomó amcsi polcán ott pihen már a game..huhh, elképzeltem..tök megnyugodtam