26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Spirit
    #6561
    ha valaki még nem tudta leszedni végig, vagy lassú, és sebességet akar...Összedobtam egy honlapot gyorsan (sima fehér bisz-basz, rajta számok linkelve) fennt a cod.Sajnos csak smsweb-es tárhelyen tudtam megoldani,de legalább csak 160ft+áfa.Látom Ti marha jól torrenteztek, de hátha segíthetek.
    Hogy ne legyen leterhelve fél óra alatt, ezért visszafelé írtam a nevét:)
    Nem kell félni,tudom ronda, meg nem túl bizalomgerjesztő,de működik.
    LINK
  • abonyitomz
    #6560
    én most a Spirites képeket inkább kihagyom és magam nézem meg mindegyik pályát ( poén lelövése végett ) , amugy csomizom kifelé a gamet és mentem játszani egész nap
  • Spirit
    #6559
    wááá, oksi gyerekek..nem kell inkább fraps-es videó?szerintem sokkal jobb lenne..megpróbálok pisztollyal rohangálni, hogy gyorsabb legyek.A full dx9-et nem vállalom, 5-6 fps-el nem vagyok hajlandó.:)
  • toza #6558
    OFF
    ezt te hol lattad?!
  • toza #6557
    villancsar par halott nemet katonat lecci...
  • Sheltem
    #6556
    NA spirit ne spórolj a dx9 full képekkel ;)
    Nyomj párat.Railyard, dawnville, carentan jöhet dögivel.
  • Spirit
    #6555
    Oksi, de félek erősen spoiler lesz belőle.Én nem olyan vagyok,hogy 1-2 kép.:)Na megyek, legalább megnézem.a képek full dx7-en lesznek.
  • Sheltem
    #6554
    Erősen van különbség kinézetre dx7 meg 9 között :)
  • abonyitomz
    #6553
    LENINGRADrol képet plz!!!!
  • Spirit
    #6552
    Nah, kértek még képet, videót, valamit?Ha nem,megyek és single-özök:)
  • alberto 15
    #6551
    szal már kijött?
    akkor ami wandoon van azt tölthetem?
    van vele valami gond?
  • Spirit
    #6550
    Úgyhogy ha nincs senkinek jobb ötlete,akkor full dx7, és kész. ki se próbáljátok dx9-en, mert még erre a helyre is nehéz volt elszaggatni 5-6 fps-el a screenshot miatt:)kilépni sem egyszerű, annyira szaggat az egérmutató:)
    2005-ben nagy feladat is egy felső-közép kategóriás gépnek egy egérmutatót megmozgatni.:)

  • shiftáj
    #6549
    fujfujfujfuj +o( OMG
    Fujj de ocsmány minimumon, még a cod1 nek is szebb minimumon :S
    amúgy sztem dx7 be érdemesebb, nagyobb fps, grafika szinte ugyan az mert a dx9 már annyira élethűnek akar látszódni h nagyon észrevehető h 1 képkocka van soxorozva... :\
  • abonyitomz
    #6548
    de nagyon szép a dx9es full
  • alph4
    #6547
    Van mit tölteni, ezekben a percekben jelent meg a Half-Life 2 Loast Coast, ugyhogy délután meg azt szedem :))
  • Spirit
    #6546
    DX 9, full graf:



    Dx7, Full graf:



    Dx7, MIN. graf:(itt véletlenül nagyobb az fps,mint az előzőben, de csak véletlenül!)

  • alph4
    #6545
    Majd délben megmondom, mert addigra ér le. Mivel most kezdtem szedni nem pedig éjfélkor...inkább aludtam xDDD
  • abonyitomz
    #6544
    nekem 11 file
  • alph4
    #6543
    Tényleg a multi hogy müxik ha mindnekinek ugyanaz a Cdkulcs??
  • Sheltem
    #6542
    Zsolti neked 6600gtd van nyugtasd már meg, hogy nálad jól megy dx9 módban.
  • Sheltem
    #6541
    Én kérek képeket, videókat mindent, annak van értelme, arról szólna a topic.
  • toza #6540
    szopas..nyomj egy defragot,rakj regebbi vga drivert,dirktx bol ujat restartok ,nagyobb page file..aztan stb
  • alph4
    #6539
    Lehet azért mert ezek az erős kártyák nem bírják jól lebutítva futtatni a játékot... :))
  • shiftáj
    #6538
    nekem még sajna 10 file :)
  • Spirit
    #6537
    mármint a grafikai állítgatásokról képet..ezzel a 3 beállítással 3 kép, sarokban fps-el.
  • Spirit
    #6536
    kértek pár carentanos képet?vagy nektek is megvan már a game?
  • alph4
    #6535
    A játékbeállítások ezek szerint nem úgy kell állítani ahogy azt a logika kívánná :)
  • Spirit
    #6534
    Ez a motor úgy szar,ahogy van. már eleve az,hogy szebb grafikán, ha dx7-ben hagyom, hogy lehet gyorsabb? és dx9-ben hogy a tökbe lehet ilyen lassú,mikor a 6600gt köztudottan erős shaderekben, és inkább a textúrák fogják meg a 128 bites memóriák miatt.
  • abonyitomz
    #6533
  • shiftáj
    #6532
    sry!
    ATI 4EVER :P
    ok valahogy megpróbálom átírni mert án is láttam eddig de azt hittem h a visszavonás-szerkesztés miatt van
  • Spirit
    #6531
    Jah, és max grafon, dx7-ben kurva jól néz ki.
  • Spirit
    #6530
    Nem vagy tudálékos, de szeretném, ha tisztában lennél azzal, mennyire vagyok otthon a témában.a win-em 4 napos, tuningra, cod-ra felkészítve, minden friss, 3 drivert próbáltam, 6 éves korom óta ezzel foglalkozom.Naálm jobban kevesen várták a game-et!

    NA ÉS A FEJLEMÉNY!!!
    MINUMUM GRAF, DX7 = 80-150 fps
    MAXIMUM GRAF, dx9 = 6-7 fps(lehet,hogy driver gond még mindig)

    ÉS A LÉNYEG, AMIT MOST PRÓBÁLTAM KI!
    MAXIMUM graf, full textúrák, 2xAA,Aniso szűrés, 1024, DX7-ben 90-170 fps!!!!

    Most mi ez bazz?????
  • fitutufi
    #6529
    nekem demo rezzenés nélkül ment maxon gondolom ezis akkor :)
  • abonyitomz
    #6528
    csak mert érdekes ám , mindenki leirja a configját kilön egy ultrabrutál gép és nekik szagagt a game , más leirja a középkategóriás gépét és neki tökéletesen megy...
  • fitutufi
    #6527
    omg végre
  • Sheltem
    #6526
    Ismét értelmesen szóltál hozzá sokadjára, gratulálok.
  • Sheltem
    #6525
    Nézd spirit nem akarok tudálékos lenni de azon a gépen ami neked van sokkal gyorsabbnak kéne lenni húzott 6600gt+amd64 szerintem ideális. Variálj új vga driverrel ha nem lesz jobb egy winreinstall. Megéri az az 1-1.5 óra mire belősz egy új windowst szerintem. Hidd el sokkal jobban kéne mennie.
    Nekem "csak" amd barton3000+ , 9800prom van 1gb rammal de nem aggódok, hogy este mikor kipróbálom nem fog jól menni.
  • abonyitomz
    #6524
    lehet hogy azé szaggat be sokaknak mert nvidiajuk van ATI POWER!!!
  • Spirit
    #6523
    Figyelhetnél...6600gt..Ha ez alá catalístot teszek, nem biztos,hogy tetszeni fog neki:)
  • Spirit
    #6522
    ha max graf-on, van gyönyörű,de olvasd a hozzászólásomat..6 fps ilyen gépen.Ha mediumon van, akkor csúnyább,mint az 1 maxon, és míg az egy max-on 200fps, a 2 még TOTÁL MINIMUM grafon, dx7-ben is csak max 150.Úgy meg bűn ronda, mint a cod1 minimumon