26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Socki
    #6965
    gyerekek nagyon beszopiztam az itt fent lévő "IDE KATT"-ot
    vki meg tudná mondani hogy a cod2 ? cd-s illetve, hogy az install cd vagy az iso file-ja ?MB
  • Myron
    #6964
    visible in filter list.....
  • Istencsászár
    #6963
    "pps-el rohangálós idióták kíméljenek" aki azt a fegyvert szereti mér idióta? akkor legyen only rifle azt csá..
  • Szolnokboy
    #6962
    ennyire hogy lehetnek gennyládák hogy a demo teljes pompájában tökélestesen fut ez meg bűnronda !! 20 fps átlag ( 2,4+, 1 giga ram , gef6600) elég szánalmas, directx7ben 40-50 fps de akkor mégrondább. van valakinek használható ötlete hogy szép is legyen és az fps is hizzon ?
  • Richard90
    #6961
    hogyan lehet az ase-t beallítani hogy magyar tört cod2 szervereket keresen?
    eddig csak ugy sikerult hogy az uo exejét kicseréltem a cod2 exejére
  • Spirit
    #6960
    Sziasztok!Elindult a privát, baráti szerverünk.Törtem, ha valaki akar normálisan játszani, jöjjön.IP: 84.0.182.15
    Nem tudom meddig lesz online.Lehetőleg pps-el rohangálós idióták kíméljenek:)
  • priluki
    #6959
    Hy skacok,na hogy tetszik a game? Sztm eszméletlen jo lett,nem csalodtam..
  • dardevil
    #6958
    Holnap 12.30 óráig érvényes W...doo reget átadok, akit érdekel írjon privibe.
  • Brash
    #6957
    Gyors volt a postás, neki hamarabb hozták mint a megjelenés dátuma. Szokott így lenni.
  • Istencsászár
    #6956
    #4442 :))) érdemes megnézni abonyika mitirt anno azt nézem amikor még else kezdtem szedni őmár végén van LOL:D
  • odex
    #6955
    optionsba melyik a legjobb grafika? élsimítás nélkül mert az alapból a winfosba be van kapcsolva!
  • moralosan
    #6954
    teljes mértékben egyetértek veled... az UO-t pont a sprintelés miatt bszták el. Ha az nem lett volna, annak a multiját is toltam volna rendesen. De így maradtam alapnál :).
  • Istencsászár
    #6953
    uh, tényleg bocs:D
  • alph4
    #6952
    Mi most indítottunk be egy Linuxos szervert! Valszeg az elsőt, mivel 1óra volt mire kiszedtük a cd-kulcs ellenőrzést! :)
  • Cat 02 #6951
    united offensivba leehtett sprintelni ???
  • Cat 02 #6950
    ez mellé ment :D
    sztem
  • Gabe18
    #6949
    Szerinted...
    Rettentő élethű hogy lőnek rám 3 felől,emberem meg békés nyugodt tempójában kocog a legközelebbi fedezék felé.
  • Istencsászár
    #6948
    azér van a kispisztoly hogy gyorsan fuss.. ( de látom tese sokat codoztál )
  • Spear
    #6947
    na tudtok valamit a linux server indításról ?
  • Spear
    #6946
    ez igy van , aki sprintelni akar mennyen az UO-ba :D
  • Istencsászár
    #6945
    codba sem lehet sprintelni a multiba és nemiskell mer nem oda való..
  • Cat 02 #6944
    bocsika de már kijött a teljes gém ??? nem nov 1 ??? 1ébként magyarítás : demohoz van és Gameplus dolgozika telejs maygarításán
    és nekem fx5600 on 2 anit alising és 1024*768 ba megy :D
  • Gabe18
    #6943
    Hát a mulit alapossan tönkretették ezzel a nem látható energiával (ha még ott is visszatöltődik a sérülés után az meg végkép nevetséges).
    Nincs futás se?Én mentem benne,nem lehetett sprintelni,de azt hittem biztos rosszul állitottam be a gombokat (mert még csak ilyen teszt-proba köröket megyek vele),aztán meg kiléptem,el is felejtettem ezt a kérdést.Hát erre nem is tudom mit mondjak.
    Nem tudom honnan vették a készitők ezeket a "zseniális" ötleteiket,de nyugodtan megtarthatták volna maguknak...
  • DJ Skyline
    #6942
    mondjuk a DirectX9 bekapcsolása még szebbé tenné,de nem bírja már a vas!
  • Aschil
    #6941
    Plízzz segítsetek, hogy kell az fps-t kiíratni!!???
  • DJ Skyline
    #6940
    na tehát bütyköltem csöppet a beállításokon
    így van beállítva:


    egy nyugodt helyzetben 40 FPS


    de 70-ig is felmegy

  • Spear
    #6939
    Sziasztok !
    Lenne egy nagyonfontos kérdésem. Az hogy, hogyan lehet egy Linuxos servert indítani Call of Duty 2 -höz ? mert láttam egy német szervert ami Linuxon fut és tudni szeretném hogy mitis kell csinálni.
    Aki tud plz írjon. előre is ...THX
  • moralosan
    #6938
    hányszor mondjam még, hogy én mindig alapcodhoz viszonyítok? :)

    az alapcod az igazi :). Én örülök, hogy nincs sprint. Na mentem vissza, csövi!
  • DJ Skyline
    #6937
    megyek egy kört!


    a harcos amazon!:)


  • toza #6936
    OFF
    na..kurva jo a gama!!sajnos tobb ojan map kellett vona mint ucso mappok!szvsz az vot legjobb!!vege video kicsit mokas de aranyos...

    kar h izmos gep kell hozza h tenyleg jol nezzen ki..meg h vannak kulonbozo fegyverek amejikeknek ua ojan a hangja..szvsz ez kicsit szomoru!!!
    de alapjaban veve mocsok nagy!!!szokasos cod os hetelos reszekkel...kap egy 6 ost..(11 ora alatt lett vege..)ut..
    multit meg nem nyomtam,de kb erdemes megvenni !!
  • k8bal
    #6935
    looool!
    akkor te csak azt a tré UO-t nyomtad multiba?!
    mert amiket felsoroltál az oan mint a CoD alap multija!! és az nekem sokkal jobban bejön mint az UO-é...
  • Aschil
    #6934
    Tudja valaki hogy kell az fps-t kiíratni???
  • DJ Skyline
    #6933
    füstgránát volt már az UOban is
  • Shep
    #6932
    Kösz nekem ennyi elég is (akkor csak single), maradok a CS-nél. Lehet köpködni :)
  • szocsoboy
    #6931
    hi konzolt hogy lehet előhivni??
    thx
  • bazza
    #6930
    sztem picit szarabb lett a multi. a fegyverek túlságosan pontosak, nincs sprint, nem lehet felhúzni a gránátot, és mi a fasznak van a bar-on villa, ha nem lehet letenni...azért sztem lehetett volna jobb is!
  • moralosan
    #6929
    képekből ítélve:

    füstgránát
    több fegyver csapatonként
    természetesen felturbózott alapmapok + új mapok
    nincs hp kijelzés
    most installálom
    végre
  • moralosan
    #6928
    okok :D
  • alph4
    #6927
    Röviden?! Töltsd le, nézd meg!
  • Shep
    #6926
    Multi miben változott az elsőhöz képest?