26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Snecie Smicie
    #7125
    ami viszont idegesítő, hogy füstgránát esetén iszonyúan lemegy az FPS, már-már zavaróan
  • moralosan
    #7124
    én valszeg előbb utóbb megfogom multi miatt :P
  • Snecie Smicie
    #7123
    te csak az 50-dik vagy aki megkérdezi.
  • Mr Manson
    #7122
    bocs, topic
  • Mr Manson
    #7121
    FPS-t hogy lehet kiiratni?
  • Snecie Smicie
    #7120
    Egy pár gondolatban leírnám a véleményemet a játékról, már csak azért is, mert én mióta megtudtam, hogy lesz folytatás, sak ezt a gémet vártam. Hidegen hagyott a AOE III, a (ratyi) Quake 4, de még a Fír is.
    Az egyből kitünik, hogy a játékot nehezíteni akarták az előre elhelyezett mentésekkel, a healt packok hiányával és az életerőcsík eltüntetésével..bár ez nekem nem is nagyon hiányzott.
    Összességében az eddigi küldetések tetszettek, Sztálingrád már az elején fingatós tud lenni (persze ha nem a legkönnyebb fokozaton tolod).
    Ami nem testzett, hogy az ellenfelek pont ugyanolyan buták, mint a Codban és a kiegészítőjében. Jönnek csak hullámokban, eszetlenül..
    Mivel a gépem nem túl erős, és butítani kelett a grafot (nincs dx9), így tökre olyan érzésem volt, mintha csak az alap Codnak egy kiegészítőjét tolnám..
    Jó graffal ez biztosan más képet mutat.
    Mondjuk nekem így is jobban bejön, mint az idei év bármely sikergammája
  • Viktorr
    #7119
    köszi
  • Rain1
    #7118
    Használható járművet eddig csak az SPben az angol kampány egy-két mapján láttam. A multiban nem.
  • szaharin
    #7117
    valaki valaszoljon, hogy vannak e benne jarmuvek:D
  • Gubberx
    #7116
    Pls, hogy tudnám megtalálni a rar fájlok között hogy melyik a hibás?
  • Snecie Smicie
    #7115
    a tankos küldetés tök mókás:0
  • digital
    #7114
    Ez a játék csodálatos és hangulata is atom! 256megás DDR3-as NVIDIA 6800GT-vel (ultrán) gyönyörűen megy! Tök folyamatos az egész, pedig DX9 + 4xFSAA + 4xAF mellett, 1024-ben + moncsi 150hz-en, trilinear helyett anisotropic + hang max eax3+ minden fullon beállítva hasít, és így sem esik nagyon 30 alá. Grat a készítőknek (P4 nortw 2.8Ghz 512MB mem) Kiráyl!!! Egyedül a töltés kibhosszú,de a játék sehol sem szaggat!
  • Szolnokboy
    #7113
    9x3
  • szaharin
    #7112
    a COD2ben is vannak jarmuvek?
  • Viktorr
    #7111
    10 misszió ez komoly?
    én 27-et olvastam
  • Gubberx
    #7110
    ok köszi:) viszont ez 1 vmihez társítható pár kb-os fájl duplakattnál a társítás jön be. Akkor ott a wirart adjam meg neki?
    Bocs hogy ilyen fárasztó vok.....(ezekhez soha nem értettem)
  • OrioN the S
    #7109
    Mire kijön má mindenki kipörgette :D
  • CéZé
    #7108
    bocs elirtam, az kell neked :)
  • Snecie Smicie
    #7107
    ezekután ki fogja megvenni? :O
  • OrioN the S
    #7106
    Már csak 5 nap és 10 óra !
  • Gubberx
    #7105
    huh... tuti bennem van a hiba de nincs .srv fájl(még a kereső se találta) csak .sfv van....
  • CéZé
    #7104
    dupla klikk a .srv fájlra és leellenőrzi a rarokat
  • Gubberx
    #7103
    Sziasztok!
    Megtudná mondani vki hogy ha kitömörítésnél 3%-nál hibát talál honnan tudhatom meg hogy melyik kötet lehet a hibás?(mert azt sajnos nem írja csak hogy hiba a cod2 isoban)
    Előre is köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Snecie Smicie
    #7102
    én most értem a demóból megismert küldetéshez. Hát eddig ez volt a legizgalmasabb / leghangulatosabb.
    Viszont a kezdeti lelkesedésem alábbhagyott rendesen.
    Nem igazán több, kint alap CoD más helyszineken.
  • ReTeK
    #7101
    ja megvan miért " The values shown in this file are not optimized and may not be appropriate for your system."
  • moralosan
    #7100
    hehe :D
  • ReTeK
    #7099
    cg_shadows,r_detailtextures...stb ???

    nekem ezeket szinte egyiket se adja be konzolból a drawsun az megvan de a többi ? vagy csak configbol tölthető be ?
  • Mr.Grent
    #7098
    Láttalak :D liked your wife :D
  • kRockA
    #7097
    Az ASE csak a tört szervereket mutatja?
  • PLackó
    #7096
    nekem 1024*768 ,2*AA, medium-high, és nem megy le 30-35 FPs alá.Bár kicsit jobb a gépem,de nem kéne nagy különbségnek lennie.
  • bazza
    #7095
    10 mission az egész? vakk... mikor jön a kiegészítő?
  • hofitom
    #7094
    7065-öt olvasd el. Ne a felbontásd állítsd az nem sokat zavar. Ami beállítást skyline berakott azon neked is futni kell, bár memoria kicsit sovány.
  • OrioN the S
    #7093
    általában
  • moralosan
    #7092
    általában szótismételek, ha nem figyelem mit írok.
  • moralosan
    #7091
    wááá eszméletlen jót multiztam :)

    általában shotgunpowa néven vagyok fent (igaz, általában autoriflekkel, és riflekkel nyomulok :D)
  • insp
    #7090
    Nálam 3,75Ghz P4 2giga RAM X800XTPE párosítással sem megy szépen maxon. (max=1280x1024, minden maxra húzva, noAA -TFT)

    DX7-ben lefolyik a képernyőről ezekkel a beállításokkal, DX9-ben meg szépen berángat. A szomorú sztem az, hogy a DX9 ennél a játéknál azt jelenti, hogy agyon van bumpmappelve meg van benne egy két specular oszt ennyi...
    (DX9-ben szerintem az emberek úgy néznek ki, mint valami gyurmafigura. A kabátok meg mintha fakéregből lennének.)
  • Yossarian
    #7089
    első benyomásom az, mintha kicsit jobbak lennének a géppityuk. Az mp42 1-es lövésnél szinte alig rúg vissza. A brecourt mapon van a középső lövészárokban 2 MG. Nem tudtunk tőle kijönni a tanya udvarból. Felvettem egy csipát, hogy kiszedjem, de mp-vel meg gewehrel egymás után szedtek ki kurva messziről. Olyan is volt, hogy egymást lőttük a sráccal. Én guggolva a csipával és nem találtam el másodikra sem, ő meg 1 lövéssel leszedett géppisztollyal, pedig látszott a killcamben, hogy csak találomra tette oda a torkolattűz környékére.
  • toza #7088
    szvsz amerikaban egy 6600gt 2 napi keresetbol megvesz meg aki mekdonalcba dolgozik az is..szvsz ok ebbol indulnak ki..h mindenkinek csucs uber gepe van..es ezert fejlesztenek ijen eromuvekre gamakat..szoval ez a gond..
  • Mr.Grent
    #7087
    Vegyél még lejjebb a felbontásból és olvasgass még. Előbb írtam épp mit lehet tenni.
  • Mr.Grent
    #7086
    Ez biznisz ne felejtsd el. Ja hogy mi is létezünk? Áhh ezek csak számok, 1-2 stb.