26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • I.C.ram
    #7407
    Tegnap végigtoltam... hát elég rövidke volt. Hangulatos ják volt, de annyira nem vayok elszállva tőle.
  • alph4
    #7406
    Nem, ezzel tudsz indítani szervert, amire más feltud jönni. mivel nincs cdkulcs ellenőrzés.
  • Nahar
    #7405
    és csak ezzel megy a multi törten,ugye?
  • alph4
    #7404
    [b]EZAZ!!!! Kijött végre, amire vártam:
    2005-10-30 PC Game Dox Call Of Duty 2 *PRiVATE SERVER PATCH* IND 01x05 MB 151
  • vfeco
    #7403
    call.of.duty.2.multiplayer.private.server.1.0.patch-icu.zip
  • Nahar
    #7402
    peccs??? milyen peccs??
  • zolo
    #7401
    Van valami különbség eu és usa verzió között?mert úgyis warezzel fogom nyomni
  • vfeco
    #7400
    A multi nekünk faszán megy, csak peccselni kell. De pl ASE nekem nem is lát COD2 szervert. Nemtommiért
  • vfeco
    #7399
    Ha egy közepes konfigod van, akkor azért rendesen esik a frame ha bekapcsolod a DX9-et. Engem zavar, és nem is tudok olyan pontosat lőni.
  • Nahar
    #7398
    A magyar serverek többsége mind tört server??? ugyan ugy kell mint a sima cod-ba a multit???


    ...
  • vfeco
    #7397
    Én is 9600XT / 256-al tolom, de csak DX7 beállítással. Így több a frame és több a headshoot is :D
  • vfeco
    #7396
    Jah és mennénk páran multizni egy jó kis társasággal! Nyomjatok msn vagy TS címet és megyünk gyakni mi is :D Üdv!
  • Rohamsisak
    #7395
    Srácok! Adott a 2.4ghz, radeon9600series 128mb, 1024mb ddr ram, abit is7 alaplap-konfigurációm és,szóval visszaolvastam és láttam hogy mások is tolják hasonló configon dx9 és majdnem max beállítások mellett. A problémám az hogy én is frankón elkezdtem dx9,shadows kivéve és a dinamikus fény normal-on, minden más maxon. Ezek után élvezhetően kisebb szaggatásokkal ugyan de azért ment, egészen az angol kampány majdnem végéig ahol olyan szaggatásokat csinál ami számomra érthetetlen mert mintha csak bizonyos területeken szaggatna, szóval van egy baromi nagy harc-meg sem nyikkan aztán el akarok futni 10 métert és egyszerűen játszhatatlan, eszméletlenül szaggat, szinte nem is lehet haladni, aztán ezt egyre gyakrabban! Pedig az orosz és az angol kampány felét végigtoltam az elhangzott beálításokkal, mindössze egyszer próbálgattam a dx7-et de aztán visszaálltam a dx9-re! Mi lehet a gond? Légyszi aki tud segítsen mert már elegem van. Köszi.
  • vfeco
    #7394
    Lehet már más írta de a Gamecopyworld.com-on van már fent tegnap óta Private Server Patch! call.of.duty.2.multiplayer.private.server.1.0.patch-icu néven!
    Kipróbáltuk, müxik! HaVe FuN!
  • sza23
    #7393
    sziasztok!feltettem a játékot, de betőltésnél mindig lefagy.Találkozott vki ilyen problémával?Ha igen kérlek segítsetek.Köszi
  • samron
    #7392
    lesz, majd valszeg 2010 ben:)))
  • Rain1
    #7391
    USAban és a warezon igen, Európában még nem kapható
  • Rusid
    #7390
    Ölég jó :). Igaz multiban még nem próbáltam. Valamikor feljöhetnél tsre kiprószálni.
  • AlieN911
    #7389
    meg(USA):D vis nem..(EU) csak tört verzio van.. warez..
  • zolo
    #7388
    Hello!Nem sűrűn járok ide és olvasva egy két hozzászólásT megkérdezem:MEGJELENT A JÁTÉK????
  • BlackShadow
    #7387
    az iyenek csak scriptelt dumák :) ha a továbbjutáshoz mindenképp kell egy füst gránát akkor azt mindig dob egy társ
  • odex
    #7386
    az amcsiknál a 2.-ik küldetésnél meg kell tartani a smoke gránátot? mert valami olyasmit mond a hapi amikor megy le az idő hogy dobjak valahova 1 smoke gránátot!
    nincs valahol a környéken hogy feltudnám venni vagy valami ilyesmi?
  • AlieN911
    #7385
    ne vedd sértésnek de énis DX9 el nyomom fullal.. konfig alattam.. szal..
  • Pano
    #7384
    Jut eszembe: miért megy itt a vita, h most dx7 vagy dx9? A lényeg az, hogy normálisan élvezhető legyen a játék. Meg most miért fontos az, hogy mindenképp lásd azt, hogy hány hangya mászik a földön?
    Mert azért valljuk be, a dx7-el is elég szép a játék. Inkább örülnünk kéne, hogy a fejlesztők kidolgoztak egy olyan optimizációs módot, amivel az is igényes látványvilággal tudjon játszani, aki nincs eleresztve zsével, hogy vagyonokat költsön ramra, videokártyára stb (itt most nem magamra utalok, mert nekem megvan hozzá a gépem).
    Aárki akármit mond, szerintem ez a legjobban optimizált játék amivel valaha találkoztam. Meg az egyik leghangulatosabb :)

    Ami a füstös lagolás, FPS csökkenést illeti, az számomra is rejtély. Mert szerintem egy füstfelhőnek azért nem kéne ennyire lekötnie a kártyát.
  • Spear
    #7383
    Sziasztok lenne egy kis problémám. Cod 2 sp-ben pálya váltásnál kiírja hogy ERROR (CMod_LoadLeafBrushes:brushIndex exceede) hiba üzenetett. Valaki segítsen már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! köszi előre is.
  • Casseus
    #7382
    Egy ilyen játékban kinek kellhet 100%-os mentés?! Jót röhögtem rajta!
  • Fejes021
    #7381
    Határozotabban jobb a faq
  • Akon
    #7380
    Kössz!
  • Kandurex
    #7379
    Kicseréltem.
  • ent
    #7378
    Nem igazán a sprint hiányára gondoltam. Annyi mindent zsúfoltak egy mapba, hogy elkezded a sprintet azt beleszaladsz vmibe!!!

    Ezerrel koncentrálnod kell, mert 100 lukból lőhet vki. Ennyire durva volt a háború? valszeg
  • Casseus
    #7377
    cseréld, hagy legyen mindenki boldog
  • Akon
    #7376
    légyszike cseréld,mert elég sokat dolgoztam vele!
  • Kandurex
    #7375
    Sehogy, innen lopva, kissé átalakítva, minimális információval kiegészítve. Nem cserélünk. Vagy nem tudom. Cseréljem?
  • Akon
    #7374
    Na, hogy tetszik a f.a.q. ?
  • samron
    #7373
    :D
    köszi megpróbizok egy másik egérkét:)
  • Pano
    #7372
    1.- szar az optika
    2.- beszart az optika
    3.- nem megfelelő a felület amin az egér van
  • Akon
    #7371
    Miért kéne cheat multihoz vagy inkább ne rakjak fel?
  • Akon
    #7370
    most már tettem fel 100%-os mentést is !használjátok egészséggel!
  • Fejes021
    #7369
    próbálj egy másik egeret, ha akkor jó akkor az egered haltmeg. Ha akkor sem akkor,...őőőőőőőő akkor...
  • samron
    #7368
    na sziasztok! nem tudjátok mért lehet az, hogy az egerem ide oda ugrál? single ben többször de ultiban is néha, igy játszhatatlan,.. segitsetek :(