26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #7902
    ""cg_drawhealth 1" opcióval, de ott nem találtam ilyen bejegyzést"

    Pedig van olyan, mert a kiadható parancsoknál felsorolja, csak nem hajlandó elfogadni. Valamiért mindig a default 0 marad az értéke.
  • I.C.ram
    #7901
    Totál tré ez a játék multiban. Agyatlan hent, tiszta quake... CoD: UO ezerszer jobb volt ennél a szemétnél :/
  • GOAViktor
    #7900
    Akkor megint felteszem a kérdést, bocsi, de ismétlés a tudás annya :P

    Van egy kis gondom a gameval! Nem bírom insatallálni. Amikor elindítom a setup.exe-t ezt írja ki: 1607: Unable to install InstalShield scripting Runtime.

    Mit tehetek?
  • MagyaR
    #7899
    A végén nem értem annak a videónak a jelentőségét.
    Olyan baromság :D. Jókat röhögtem rajta. Főleg azon a részen, amikor a tank elől menekült az a kocsiszerűség és alatta bújt el, azt a tank nem találta, ezért visszafordult :D.

    Meg az elején az nem hitler volt, aki pofozta azt a csákót? Hasonlított rá :).
  • Richard90
    #7898
    valakinek működik a private sevre patch a multihoz???
    vagy egyáltalán valaki használja??
    szeretnénk itthon elindítani egy szervert
    publikus legyen tehát bárki fel bírjon rá csatlakozni
    valaki tudna segíteni???
    a tűzfalas megoldást próbáltam már de senki sem csatlakozott
  • Tower Guard
    #7897
    Sok helyen kér kulcsot de nem telepítő kulcs az nem fog menni.Egyébként all seeing eye,használd azt így sokkal egyszerűbb és könnyebb
  • GOAViktor
    #7896
    Newyorker! Igen ott lehet valószínű elindítani, mert a mai játékoknál már nem igen lehet publikus szervereken nyomulni.
  • Newyorker
    #7895
    Nem tuok multizni!
    Key generatorral csináltam kulcsot és installáltam fel, de amikor elindul a gáma és szeretnék neten nyomulni azt írja ki, hogy rossz a kulcs!
    Miért???
    Vagy csak simán az all you see eye-ben indítjátok el?
  • GOAViktor
    #7894
    Risu! Nem azért, de szerinted a valóságban célratartva futottak, rendületlen kézzel?
  • GOAViktor
    #7893
    Van egy kis gondom a gameval! Nem bírom insatallálni. Amikor elindítom a setup.exe-t ezt írja ki: 1607: Unable to install InstalShield scripting Runtime.

    Mit tehetek?
  • Risu Führer
    #7892
    szevasztok nem tudjátok hogyan lehet megcsinálni azt hogy amikor futok vagy tunkolok akkor nem menjem el a célkereszt ezt hol lejet beállítani????
  • Tower Guard
    #7891
    ezt nem tudom én sem ha beakarok írni valamit közben mindig kinyírnak :D
  • Rusid
    #7890
    Én igazábol azt nem értem hogyan marad idejük játszani ha közben állandóan irogatnak.
  • examinee
    #7889
    Az egy dolog hogy a 2100+-os procid eddig minden gamet vitt,de ehhez nem elég! Azért irtam hogy gyenge!
  • me and a monkey
    #7888
    Nem atomerőmű, de nem is Commodore:
    Intel Celeron 2,4 FeForce 6600GT, 1GB Ram.
  • Tomo15
    #7887
    Nekem azért több fps-em van, és még gyengébb is a konfigom.DX9-es modban 40-60,de egy olyan nagyon idegesitö problémám van, hogy leugrik 10-en akárhányra és majdnem megegyezö idöközönként! erre nincs valami megoldás? Már egy csomo Drivert kiprobáltam:( a Tesom gépén tökéletesen fut igy is pedig neki pont u.a a konfigja mint nekem.DX7-es modban nem produkál ilyet és ott 90 fps-em van.HA tudtok segitsetek pls.Köszi
  • Scott21
    #7886
    nekem 30 körül mozog az fps majdnem full grafikán :)
  • DummyBoy
    #7885
    Mekkora gép? (Mármint nem méretre :) :) )

    Mert nem igazán értem ... 50-80 ... hehe ... én meg 15-el játszom :)
  • bacardi93
    #7884
    Hali!
    Van egy pálya ami sivatagos.
    Na akkor egy csávó van a házban egy rádiónál kinyírom majd megnyomom a rádiót erre elkezdd dumálni az emberek beállnak sorba a piros sapis csavó meg megkergül és össze vissze megy egyhelybe!!! mit kell csinálni??
    Segítsetek!
    Kössz
  • me and a monkey
    #7883
    Nincs. 1280x1024 felbontás, texture filter: trilinear,Anti-aliasing: 2X.
    50-80 FPS.
  • me and a monkey
    #7882
    Nem hinném, hogy a single player játáknál be lehetne kapcsolni az életerőt, ez nekem csak a demónál sikerült. Próbáltam a játék Main\Players\xxxx\config.cfg file-ban beállítani a a szokott "cg_drawhealth 1" opcióval, de ott nem találtam ilyen bejegyzést. Vagy csak nekem nem sikerült....

    ASE: nem olyan nehéz láthatóvá tenni a CoD2 szervereket:
    elindítod az ASE-t > file menüpont >Setup wizard > itt értelemszerűen haladsz tovább > elérsz a "Games" ablakig > itt válaszd a "Not installed" opciót és keresd ki a CoD2MP_s.exe file-t és ne felejtsd el kipipálni a "Visible in filter list" opciót.
    Innentől már látja az ASE a CoD2 szervereket, valamiért nem érzékelte nálam,hogy már fel van telepítve a játék, de így a "szájába rágva" már minden klappolt.
  • DummyBoy
    #7881
    Üdv Mindenkinek!

    Lenne egy lámaszagú kérdésem ...

    Kinek mennyi FPS-t ír ki a game mikor játszik?

    Ugyanis tegnap finomhangolni akartam a beéllításokat és beállítottam a kiíratást ... erre kiírta hogy átlag 15 FPS !!! (Minden megy persze szépen ...)

    Kikapcsoltam Antialiast, Aniso-t Textúrák Extra-ról automatic-ra, füst ki, stb ... szóval jelentősen levettem ... erre felugrott 18-20-ra ... ÖÖÖ

    Játékmeneten persze érezhető változás nem volt ... mégtovább butítottam akkor egysze sikerült 30 FPS-t kicsikarni, de azt is csak egy másodpercre ...
    3200+, 6800GT, 2G RAM ... gyanús nekem ugyanis a 30 ésa 15 között se volt sok különbség ... annyira nem is zavarna, csak érdekel hogy másnál is vannak ilyen anomáliákok? :)
  • priluki
    #7880
    Szerintem majd sok serveren kiveszik a shotgunt. Legalábbis remélem mert ez a kemperek mekkája...
  • attiGT
    #7879
    Beállítottam: Enabled Console ON. Hol kéne kijöjjön a console? Elindítom a gémet de sehol sincs. És mit írjak oda, hogy az életcsíkot lássam. Köszönöm.
  • narazzino
    #7878
    ja és azoknál az embereknél Panzershrek van.
  • narazzino
    #7877
    a Rommel's last stand-ben az Armoured car escape-t csinálom, de nem tudom tovább vinni egy résznél. a tetőn lévő embereket még csak le tudom lőni a kocsival vagy a fegyveremmel de a tank mindig kilő. azzal mit csináljak?
  • attiGT
    #7876
    Látom megy itt is az élet.: "ezek olyan jelentéktelen kérdések szerintem, mint pl. "ha átkapcsolok az HBOra mi fog menni?" tapasztald ki :). Nem kell egyből kétségbeesni fszom :D." :DD Jólvan így tovább...
  • PESFAN
    #7875
    Router mögül hogyan tudok játszani?
    Edimax Broadband routerem van!
  • PESFAN
    #7874
    Köszi priluki
  • ent
    #7873
    Hogy a szarba kell a gémbe (multi) a saját szervereden, gémen belül pályát váltani? mert /ron map mp_név nem megy...
  • Mr Manson
    #7872
    1baj van, amit nem értek:
    - Miért anyáz a többség Multiban? Hihetetlen, mind egy ovodás csoport!
    pff ... és játék?
  • ent
    #7871
    PB nélkül könnyű, várjátok majd ha kijön első pecs, na akkor linkeljetek ilyet!
  • Richard90
    #7870
    nem jó helyre másoltad vissza
    nálam is volt reinstall és hibátlanul megy
  • Forrest Gump
    #7869
    Baxa meg, win reinstall volt és hiába másolom vissza a mentéseimet, nem akarja onnan folytatni.
    Nem tud valaki erre valami okosságot?
  • Tower Guard
    #7868
    reméljük :)
  • Tower Guard
    #7867
    na és melyikben van 2 is sima vagy sd?
  • Yossarian
    #7866
    az UO-ban is kivették a jobb szervereken a lángszórót. Előbb-utóbb a shotit is letiltják. Remélem :)
  • Tower Guard
    #7865
    elírtam nem War hanem Teszt
  • Tower Guard
    #7864
    Clan-HQ Cod2 Public&War szerver is rohadt jó
  • Bandee1987
    #7863
    Na, most voltam fenn a Gamearena.hu COD2 szerverén. A hangulat kurva jó!!! Hihetetlen, a BF-hez képest, itt 1 perc nyugtom sincs :)))