26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Tower Guard
    #8103
    Csak szűk helyeken szopás ha shotgunnal jön egy kisköcsög.Bár ha az első lövését túléled vagy kikerülöd aztán már szinte simán kilehet nyírni
  • moralosan
    #8102
    1: ha nem találod: invert vertically look vagy mi....

    2: bocs nem tudom biztosan: miért nem kezded elölről a pályát, hogy aztán a "no"-ra menj? :D

    3: miért nem olvasol el kérdéseket, amiket feltesznek neked?
  • tomi989
    #8101
    egyelőre nem akarja telepíteni de már játszottam vele a haveromnál.
    Az activision belehúzott jó lett.
  • samron
    #8100
    az az invert mouse asszem :) próbálgasd, ott van az optionsban:))
  • Tompie
    #8099
    Driver frissítés megoldotta a problémát!
  • pihi
    #8098
    Üdv ojan problémám van , hogy ugye a tréningen kérdezett vmit énmeg le igeneztem a francba namost nem kelett volna mer felcserélte az egeret..azt hol tudom viszaálitani?forditva mukodik..HELP ME igy naon sucks!
  • samron
    #8097
    Sajnálom én nem tudom.. de tudom, hogy vannak az sg-n olyan segitökész emberkék akik csak arra vának, hogy valaki segitséget kérjen
    csak mindenki játszik;P
  • Tompie
    #8096
    Nem tudjátok az mitől van hogy nekem nem látszódik pl a kezdő film csak hang van meg az átkötő kisfilmek se látszanak ott is csak hang van. ???
  • grotesk
    #8095
    szerintetek jó? szerintem tökugyanolyan mint az 1. pff...
  • samron
    #8094
    és, mivel én már majdnem a CoD 1 megjelenése óta nyomom, vén rókának számítok ;) de szerintem egy gratulát megér az infinity nek ;)
  • samron
    #8093
    hát,szerintem, nem sokat ér az a shotgun, csk nagyrészt lámák veszik kézbe.. ez a jó a játékban, hogy vannak ilen hülék akiket simán ki lehet löni, mert ez a fegyver egy 2 - 3 méteren túl már semmit nem ér meg sem sebez.. ennyi az én véleményem:)
    Nekem a single is nagyon tetszett.. már veteránban is végigtoltam, de ez a multi.. egyszerüen csodás szerintem :)
    ez pedig az én véleményem a CoD 2. röl..
  • priluki
    #8092
    shotgun
  • Mester01
    #8091
    Mert az a csávo neve...
  • Ibron2
    #8090
    Igen,a fegyver részt tényleg elcseszték...nem terminátorok rohangálnak a harcmezőn....shotgun...nah.....engem az nagyon idegesít...elém ugrik és meg se tudok moccani,bamm egy lövés és megfekszik az emberem.Na azért az új pályák szépek én úgy gondolom,meg a régiek és jók,de ez az én véleményem,nem veszünk össze ezen.
  • Viktorr
    #8089
    nekem bejönnek a pályák
    egyikkel sincs bajom
  • Captain Sparrow
    #8088
    hát szerintem meg ha a cod2-t és az uo-t kéne összehasonlítani akkor az uo sokkal jobb szerintem..
    midenki a shotgun-t sziggya mikor ennyi erővel az mp44et is lehet vagy főleg a ppsh-t mert semmi szórásuk nincs..ppsh-val kurva messziről simán kilősz bárkit néhány lövéssel...ahogy lősz az mp44el olyan mintha belenne betonozva, vagy olyan izom a faszi hogy nem mozog a kezébe
    a shotgunnnal meg csak közelről érdemes lőni mert messzire örülhetsz ha megsebzed az embert

    szal szerintem nem nagy szám a cod2..az új pályák nagy része tök szar, de azért szebbek..a grafika télleg jó
  • Malakai
    #8087
    Nah, azokhoz szólok akik sokat olvasgatják külföldi fórumokat, cod2tools-ról van vmi hír? :)
  • toza #8086
    es megbantad?!
  • toza #8085
    ennyire
  • moralosan
    #8084
    ibron amilyeneket írtál és kérdeztél... hááát ^^
  • tomi989
    #8083
    faszom.
    nem bírtam várni amíg kijön.
    csak letöltöttem.
  • Ibron2
    #8082
    na vazze...összejött 0 20büntető pontom és bannolták az Ibron nevemet örökre....mindegy. Nekem is nagyon bejön ez a játék, élveztem mindegyik küldijét, bár hiányolom belőle a járműveket a multiból, mert simán berakhatták volna ugyanazokat, amik a UO-ba voltak...a sprintelés nem annyira zavar, na de ez a shotgun...annak tényleg nincs helye a játékban...ez is mindegy.Normandia nagyon tetszett,csak sajnálom,hogy a partraszállás olyan rövid volt...mármint mittomén,kitalálhatták volna,hogy több ideig témfergünk a parton,mert erősebb az ellenállás,vagy több feladat legyen a parton és késöbb jussunk fel,de sebaj..amúgy még nem vittem végig a singlet,de nagyon a vége felé vagyok.A multi jó,nekem tetszik,bár annak igaza van,aki azt írta régbben,hogy egy felturbózott UO...mert tényleg az.

    Na,de sebaj,nekem akkor is tetszik a Call of Duty2.
  • Gunner
    #8081
    mennyivel szarabb? doom 3-hoz képest mien a graf-ja?
  • moralosan
    #8080
    és nem leadere a klánnak.
  • toza #8079
    ezeket a jatekokat meg is lehet venni??!?:0

    inkabb jaccom szarabb graffal boxon mint sehogy:D kontrol pad hejett meg eger billt is lehet kotni boxra u h iranyitas ugyanaz:D..


    viszont cod 2 nek lesz kiegje?!vagy egybol a 3 jon?!
  • moralosan
    #8078
    az a neve.
  • Gunner
    #8077
    mármint egy xbox 360 beszerzését
  • Gunner
    #8076
    minek? a fable pc verzió is jobb volt mint xbox :P
    szerintem xbox csak olyan szempontból jobb, hogy 20e egy játék 10e helyett hozzá meg egy alap modelre van optimizálva, nem akad

    azé xbox 360 képeket elnézve fontolóra vettem egynek beszerzését :)
  • toza #8075
    majd csak lesz vegre pc mukodo xbox emulator:D 4 eve nem tugyak ossze hozni,de hatha sikerul:D
  • Gunner
    #8074
    KIRAAAAAAAAA! Szólj, ha kinn lesz PC-n is

    (tudom, hogy nem lesz)
  • toza #8073
    ez is cod 2!priluki is leporolhatya boxat vegre!:D
  • toza #8072
    azer OFF..csak gondoltam szolok h ezis kinnt van!!toltom azt nyomom..mit akarnek?:D
  • Gunner
    #8071
    mit akarsz xbox-szal?
  • toza #8070

    OFF
    Call Of Duty 2: Big Red One (c) Activision *FULLDVD* *NTSC* XBOX


    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!VVVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVVVV!!!!!!!!!!!!!!!!

    na!!vegre mar!!!
  • toza #8069
    mejik az amerikai mejik az angol?!
  • zoltang
    #8068
    Thompson M1A1:
    űrméret: 9 mm, adagolás: 20/30 lőszeres tár, tűzgyorsaság: 700 lövés/ perc, lövedék kezdőseb.: 281 m/s, irányzék: 100 m (109 yard)
  • Gabe18
    #8067
    Sikerült veteránon befejezni,néha csak a jóisten tudhatja hogy maradtam életben...
    A single része a leghangulatosabb háborús fps amivel eddig játszottam.Ha a DX9-et be tudja kapcsolni az ember,akkor a grafika is kifejezetten jó.Szóval méltó folytatás lett ez szerintem,még ha vannak is hibái (Nincs rag doll pedig ma már elkelne,meg ezt a visszatöltődős energiát valahogy másképp kellett volna,nem tudom hogy mert igy is brutál nehéz volt néhol.Talán a quick save-el lehetett volna kiváltani valahogy.)
    Na de összességében nagyon jó volt.Most majd megnézem ezt a multit jobban.
  • zoltang
    #8066
    Thompson 1928:
    űrméret: 11.34 mm, adagolás: 50 lőszeres dobtár és 20 lőszeres tár, tűzgyorsaság: 800 lövés/ perc, lövedék kezdőseb.: 281 m/s, irányzék: 529 m (600 yard)
  • akyyy
    #8065
    rádiózni akarok, csak mire meglelem a rádiózásban hogy szép lövés, kinyirnak, ellenben ha csak megnyomom az x-ket, már gratulálmta is a csapattársamnak:)
  • narazzino
    #8064
    nem. na 8. már úgyis megoldottam.