26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Neuman
    #8143
    utána meg ezt írja:
    ------ sound system initialization -------
    Attempting 44 kHz 16 bit stereo sound
    available 3D providers:
    Error during initialization:
    EXE_ERR_MSS_INIT_FAILED_MP

    Valami hangkártya problém
    Creativ Sound Blaster Live 5.1 van benne
  • Fejes021
    #8142
    próbálj reinstallt
  • Neuman
    #8141
    akkor mi lehet?
  • Fejes021
    #8140
    az nem crack problémája, akkor ilyesmit ír ki: Please insert the correct CD/DVD ROM.
  • Neuman
    #8139
    Sziasztok!
    Lehet hogy már kérdezték, de én újra megkérdem!
    Hogy kell be crackalni a játékot mert a Single Playernek ott van a crack-ja, de ha azt át másolom akkor nem indul el.
    bejön egy kis ablak Fatal eror néven és abban pedig a következő szöveg áll: error during initialization: EXE_ERR_MSS_INIT_FAILED_MP
  • abonyitomz
    #8138
  • Etienne9
    #8137
    Alapvetően kapja be számítástechnikai világ! Meg a fejlődése is!
    9600Xt-n ( 550/740 )15 fps-t csikarjak ki dx9 módban....?
    Túró egy optimalizálás...Far Cry+Hl2+Doom3+SCCT...stb....elment majdnem maxon, de ez...!
    PATCH-ET IDE, DE RÖGTÖN!

    Hej mindenkinek!
  • me and a monkey
    #8136
    1-től 8133-g mindent ! Nyissunk új lapot.
  • Dietrich
    #8135
    Alternatív AntiCheat Tool?
  • Eisenhower
    #8134
    hali skacok, ne haragudjatok de péntek óta nincs netem azért nem voltam, remélem hétvégére meglesz az uj netem és akkor ujra elkezdem a fölös hsz-ek törlését ^.^
  • Dietrich
    #8133
    options--->grafika
  • Rolesz
    #8132
    Hogy kell átálitani Dx7-be mert így nagyon szagat!
  • geri15
    #8131
    Hello!
    Nem tudunk a játékhoz kódokat
    köszi
  • Dietrich
    #8130
    mert ők is és én is na meg a cod1 felállított egy mércét nagyon vártuk a COD2-t és persze h minden régebbi játékos próbálgatja, teszteli. Túl nagyok voltak az elvárások legalábbis a részemről. Én nagyot csalódtam most..az elmúlt 2 év alatt a cod1 első demójának megjelenésétől kezdve semmi más játékot nam raktam fel a vinyómra 2-3 napnál hosszabb időre ami ebbe a háborús FPS kategóriába tartozik (MOHPA,BIA,BF2)és nem is multiztam semmi mással. Az ilyen CS kategóriáju játékok sem jöttek be nálem, de tudom sokan szeretik.
    Nagyon nagy patch kell ahhoz, hogy ezt a gamet rendbe rakják mert így gyanítom meg se közelíti majd azt a sikert az eladási listákon mint a COD1 ami hónapokig rajta volt a TOP5 és TOP 10-es listán.

    "warokra marad a cod egyenlőre" ezt írták nem olyan rég..
  • totinox
    #8129
    Hello!
    Nem tudtok a játékhoz kódokat.
    köszi
  • abonyitomz
    #8128
    nyugodtan visszamehetsz kodozni, senkinek se fogsz hiányozni , a CoD 2 sikere töretlen ( megse jelent még a game ) és már több mint 650en játszák interneten CSAK magyarországon, nem beszélve hogy itt abonyba dugigvan mindkét lanclub egész nap és cod 2znek , erről enyit
  • abonyitomz
    #8127
    érdekes akkor mért ismerek olyan embereket akik 20-30 felett vannak és CoD 2znek ? sőt én is 19 vagyok akkor most hogyis van ez ?
  • Dietrich
    #8126
    ez a COD2 MP egy gagyi arcade lett 8-10 éves jenki kis pöcsöknek készült és a sok gizda szünidős nálunk is rátukmált :D
  • abonyitomz
    #8125
    +--^----------,--------,-----,--------^-,
    | ||||||||| `---toMz---' o \ \
    `+---------------------------^-------------|
    `\_,---------,---------,--------------'---|
    / XXXXXX //\ /
    / XXXXXX //__/
    / XXXXXX //
    / XXXXXX //
    / XXXXXX //
    (_______(/
    `------'

    gyertek multizni
  • Istencsászár
    #8124
    single benne fergeteges lett, hangulatilag a toppon van, multi hentre jó, warokra marad a cod egyenlőre
  • magus
    #8123
    amugy igy ranezesre ez is kette fogja osztani a scenet, uoba atmentek paran, de ide amig nem jon ki egy patch vagy pam nem fog atmenni csak hentelni a nep
  • Pano
    #8122
    szerintem ezzel a felgyógyulós dologgal a fegyverek lövési pontosága miatti előnyt akarták egyensúlyba hozni, csak rosszul sült el az elképzelés.
  • Gabe18
    #8121
    Hát a single szerintem rettentő jó volt,simán űbereli az előző részeket,pedig azok se voltak rosszak.
    Na de bementem multiba,régi kedvenc HQ játékmódomban.Hát hogy minden fegyver irreálissan ponos lett az még csakcsak,bár az automata fegyverek messzire tényleg szórhatnának jobban.
    Azt nem tudom hogy én lettem szenilis és nem emlékszek már a régi Codos időkre hogy mik voltak,vagy a PB hiányának köszönhető,de néha olyan reflex lövések jöttek félpályás messzeségből hogy csak ugy lestem a killcam-ben mi történt.
    Multiban a visszagyógyulós energia totál bukás.Valakit eltalálok,kicsit hátrébb megy,mire ujra előjön meggyógyul teljessen.Zseniális...(jó hát közelről automatával igy is ugyis ledarálják az embert,de kicsit meszebb állók simán visszavonulnak gyógykúrára)
    HQ-ban a rádio le-felrakása olyan gyorsan megy hogy ha valaki odajut azt már megállitani szinte lehetetlen.Ez újabb hülyeség szerintem,mert már nem kell a pontot igazán tartani,vagy védeni azt aki éppen megszerzi/leszedi hisz pillanatok alatt megvan a művelet.
    Aki meg kitalálta hogy a sprintet ki kell hagyni,az egyszerűen nem volt normális.
    A multija ettől még nem rossz szerintem,és talán valami patch is jön majd ami javit rajta.
  • magus
    #8120
    viszont sztem a palyak szarok. szanaszejjel bombazott palyak minden kis szar lyukbol lonek, ezer helyen lehet menni, eselyed nincs. egy ket jobb palya kivetelevel nem lettek tul jok sztem. a regiek kozul is sokat elrontottak szvsz
  • magus
    #8119
    hat uobol kb kivettek a ppsh-t, en ott adtam fel az egeszet mikor meglattam hogy szor az uo

    aamugy itt az mp44 tenyleg eleg gaz h nem hord felre semmit.

    na meg a shoti:D hat azzal iszonyat lehet hentelni, az nagyon durva:D
  • Lacc
    #8118
    Beírom már az én véleményemet is, bár nem sokban különbözik számos előttem szólóétól :)
    UO-hoz képest szvsz is egyértelmű visszalépés úgy zusammen. Esetleg a kinézetre lehetne azt mondani, hogy tényleg jobb az összhatás, de ettől a néhány új dx9 effekttől nem estem hanyatt azért. Mindenestre a hangulatot hozza a megszokott cod színvonalon.

    De amit a fegyverekkel műveltek, hát majd dobtam egy hátast. MP44-el célzás nélkül csak úgy állva a pálya feléből le lehet darálni aki épp arra téved, szórás nuku - a célkereszt megy széjjel de minek. PPSH-t is említették előttem, az szerintem is rohadtul egy unbalanced fegyver lett (bár az előző részekben is eléggé az volt, de ott legalább távolra nem volt túl hatékony, itt meg...). A puskák, félautomaták úgy ahogy elmennek, de ezek a sorozatlövő, automata fegyverek borzalmasak ahogy vannak.

    Ez a nincsenhápé dolog is érdekes, singlebe elmegy még, de multiba, hát... Újítás tudom, de mégiscsak furcsa, persze hozzá lehet szokni, de ez így csak tovbább növeli az arcade jelleget, ami szvsz nem egy pozitivum. Legalább a többé-kevésbé realisztikus sebzésrendszert meghagyták, tehát (legalábbis rövid időtartamon belül :P ) nem kell az egész tár valakibe. Viszont 4-5 métereket zuhanok különösebb sérülés nélkül, ami jön az úgyis visszagyógyul magától.

    Lehet, hogy a készítők mindenféle poros iratták mélyén bizonyítékot találtak arra, hogy a WW2-ben valamennyi oldal közkatonáit default oltották be nanitokkal amik a harctéren biztosítanak közvetlen azonnali orvosi ellátást :P
  • attiGT
    #8117
    Nembírom ki, kűggy képeket, árassz el minket infokkal, tesztelés eredményei? Milyen a multi? :DD
  • UnknownAsshole
    #8116
    Baxák meg minden csak XBOX-ra van ?
  • Pano
    #8115
    Én még mindig választ várnék a következő kérdésre:
    Hogyan lehet felső indexet írni a névbe? :) (laikusoknak, akik alkalmazzák: kicsinyített betűtípus, ami feljebb helyeszkedik egy picit el. Tehát a normál szöveg után feljebb. Ilyen pl a karikás C vagy TM jelzések.)

    Aki megmondja, annak a válaszát nagyon értékelném és megköszönném :)
  • toza #8114
    xbox ra van...
  • UnknownAsshole
    #8113
    DEEZMIEZ??
  • Viktorr
    #8112
    gratula mien ? jó?
    hozzánk szerinted mikor jut el?
  • Tomo15
    #8111
    OFF:Ügyes vagy
    ON:Senki nem tudja, hogy hogy lehet kikapcsolni azt a kis "X" célkeresztet amikor becelzom az embert?
  • Gaben78
    #8110
    a multi a netről modosíthatta?
  • Gunner
    #8109
    Most jut eszembe! Én még nem is játszottam MOH:PA-tal
    Dejó, letöltöm! :)
  • Drugstore
    #8108
    Én már jáccok a COD 2 vel!!
  • Gaben78
    #8107
    duhoc_assault SP-ben nem tölti be! pls help!
  • ent
    #8106
    Épp ezért király, hogy nem olyan mint a mohaa meg a mohpa közötti különbség!! Azzal a 180fokos fordulatal nem értek volan semmit mint ott...
    Rakás sza lett a pa, ellenben a cod2 esetén, szerencsére negy különbség nics az elődtől.. épp ezért király:D
  • Gunner
    #8105
    sütyimestej!
  • UnknownAsshole
    #8104
    EZMIEZ ?

    [nemtuttya]