26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • KM
    #8183
    Szekciót?
  • Pano
    #8182
    ezért is jó pl az eredeti
  • Pano
    #8181
    de, lehet crack hiba is! A cracker miközben kiszedi a védelmi ciklust, vagy átírja lehet, hogy véletlenül átír/átpatchel egy olyan szankciót ami az exeben futási hibát/összeomlást okozhat!

    Szóval, előfordulhat...
  • toza #8180
    viszont 12 ora van mar csak megjelenesig!!vki megveszi majd a gamat?!most h biztonsagi mentest vegig nyomta?!
  • banános joe
    #8179
    vegyél 6800 ultrát és élvezd a játékot
  • toza #8178
    szvsz sprint rohatt fontos lenne pedig!!mert h geppuska tuz elott,vagy ha meglonek ,fedezek moge rohanasnal nagy szerepe lenne..pisztojra--ha egyaltalan van ep nallad-valtas meg sztem korulmenyesebb a gyorsabb haladas erdekeben mint egy,tok realisztikus rovid sprint,kulon gombal..mellesleg sprint mar a 2002 es dod ban,meg sok mas jatekban is volt..es sztem nagyonis h rohatt fontos lenne!!!
    valo eletben sem ugyan abban a tempoban batyogsz tovabb ha eppen problema van...

    en meg bulettimot,meg a mentalvarazslatokat is nagyon hianyolom a jatekbol..cod 2 mp pecsig csak a 10-15 eveseknek fog bejonni igazan..

    es sztem granat dobas kulongomb is visszas kicsit,mert gyorsabb lett igy a hajigalas ugyan,ami nagyobb hatekonysagot eredmenyezne..de valosagban is ido kell h elokotord ovrol...szal ez erdekes
  • PSAV
    #8177
    ratyi amd-d van
  • Rolesz
    #8176
    Mitől lehet az hogy Dx7-ben 1024-es felbontással marhára akadozik.Proci kihasználtság 100%
  • KM
    #8175
    Nem mi nem jöttünk rá magunktól, hogy mire jó a sprint...
  • Dietrich
    #8174

    HQ-ból DM modot kreáltak
  • nyeksek
    #8173
    látom nem tudtok értelmes választ adni, mostmár nem is kell, inkább megyek codozni...
  • soulhunter
    #8172
    bazzz...
    a CoD + az UO-ja gagyi volt...
    eddig is utáltam a 2 VH-s vackokat,amikkel legszivesebben kitöröltetném a készitők nemesebbik felét,de ez...

    HÁT EZ VMI ISZONYAT JÓÓÓÓÓ :)
    ez az első 2 VH-s gém,ami tetszik,de komolyan :)
    ez végre leköt :)

    tetszik,hogy mexűnt a medipack, viszont nem értem,hogy gyogyulhatok fel 10 mp alatt,ha elbujok 1 sarokba...
    ezen kivül csak 1 bugot találtam
    hiába kapcsolom be az SLI compatibility mode-ot optionsba, baxik használni!!!

    nahh, asszem most teszem félre életemben először a q4-et és a SS2-t emiatt a játék miatt:) (de F.E.A.R marad) :)

    a multit még nem probálom ki,csak ha végignyomtam a szinglét,dehát ez igy nem épp easyn nem fog tul gyorsan menni :)

    egyelőre csak jot tok mondani a játékrol /ilyen se volt még/ :)
  • KM
    #8171
    Kicsit gondolkozz! Mire lehet használni? Na ugye...
  • nyeksek
    #8170
    itt most nem az uo-ról van szó, hanem hogy miért kéne a sprintelés a cod2-be
  • Darukezelő
    #8169
    nem tudtál érvényesülni az UO-ban,hogy ennyire nem tetszik?:)
  • nyeksek
    #8168
    miért lennék hülye?
  • KM
    #8167
    Jajj!
  • Captain Sparrow
    #8166
    má meg hülye vagy
  • ranGer2
    #8165
    Háááát pedig a demóba se voltak bug ok sehol.. csak nálam.. emléxel? :D ezek se azok.. csak rosszul estek a csodálatos fizika következtében.. neeem ez amúgy nem szrikpt és animálva sincsenek a karakterek.. :DDdd
  • nyeksek
    #8164
    háj! magyarázza már meg nekem vki, hogy miért hiányzik a sprintelés a játékból? semmi szükség nincs rá... akinek sprintelésre van szüksége mennyen és jáccon a ratyi uo-val...
  • Mentol
    #8163
    Én is csak lestem olyankor.

    MOST ÖSZINTÉN: leszedtem a játékot, elindítottam a Single részét, és annyira megtetszett, hogy nagy lelkesen megnéztem a Multi részét is. NO, ezt NEM kellett volna. Min.1 éve játszom az UO-val, és az után ez egy óriási csalódás.
  • Yossarian
    #8162
    hát ja. Először azt hittem, hogy rosszul látok, amikor kiírta nekem, hogy addig nem éledek fel, amíg nem semlegesítik a HQ-t. :-o Nem fényezés képpen, de az egész csapatot én vittem a hátamon, mindenki leszarta a rádiót, sőt a többségnek negatív volt még a statja is, erre spectből nézhettem végig, ahogy leszedik a rádiómat. azóta COD2 HQ-ra be se mentem...
  • KM
    #8161
    De te sem! Ne a számokra verdd magad, hanem komoly véleményt próbálj formálni (magadtól)!
    Az sp nagyon jól eltalált, de az mp hatalmas visszalépés. A pályák sem sikerültek túl jól, a fegyverek kriminálisak (ppsh sorozattal a pálya másik végéből lehet tarolni). Arcade lett az egész. Nem maradt meg az előző COD hangulata. A sprintelés elhagyása egyszerűen bűn, a hq szabályok nevetségesek.
    Csak remélni tudom, hogy valamit sikerül kijavítaniuk, de addig ez egy cs szintű popularista játék.
  • attiGT
    #8160
    **rvára felb***ta az agyamat az a küldi mikor ki kell menekülni Tutyimutyiból, vagy honnan. Már a mercivel száguldunk és bekanyarodunk egy helyre, ami persze zsákutca és jönnek mögöttünk panzeresek. És az a *eci sofőr meg ide-oda rángatja azt a szart. És persze nem találom el, mígnem egyszer ők nem találtak el...
  • ent
    #8159

    Ezt a rövidke esszét fogalmazom már vagy 1 hete (cod2 letölthető)... Volt egy rövidke botlásom: az msn nevem mellett ez szerepelt: cod n3v3r, cod2 43v3r...
    De már átírtam erre: cod only multi, cod2 only fun....

    Legalább is dec 16 ig. Amikor is az első olyan anticheat program lesz kész, amit vki hosszú fárasztó munkával fel fog törni... És újból lehet tervezni egy újat, reméljük nem kerül rá sor...

    (codot a kispöcsöknek, cod2 őt az apukáknak)
  • Viktorr
    #8158
    ismerős plusz nekem még a fegyver szokott a feje fölött forogni LOL
  • Tibor
    #8157
    thx
  • DJ Skyline
    #8156
    csináltam néhány képt'...

    egy kis bugparádé





    a hosszú fárasztó műszak után jól jön a pihenés!


    a klónok támadása v1.0


    a klónok támadása v2.0


    vas szigor,fegyelem!

  • shiftáj
    #8155
    de valami jó minőségű! mert ezek nem azok..
  • Bandy11
    #8154
    fAQ!
  • DioSr50
    #8153
    valaki linkelje be pls a cod 2eredeti jó minőségű borítóját!!!
    nagyon megköszönném!!!
  • Neuman
    #8152
    de azt még nem adták ki igaz?
  • Tower Guard
    #8151
    off
    Boldog szülinapot Tibor
    on
  • shiftáj
    #8150
    tudja valaki h mikor jön az első javítás mert már jó lenne... meg egy anticheat is
  • Tibor
    #8149
    tényleg gy uo átirat volt akkor
  • Fejes021
    #8148
    hangkártya peccsel jó lesz sz.tem
  • Gunner
    #8147
    demo valahogy nekem is hasított asszem full graffon
  • Neuman
    #8146
    és ha a hangkártyához leszedek valami frissítést?
  • Neuman
    #8145
    akkor ez addig nem is fog futni amíg nem adnak ki valami patch-et
  • Szolnokboy
    #8144
    nekem is ez problémám , szar az optimizálás de nagyon ! érdekes hogy a demot sikerült jól optimizálni, csak a fullbol "felejtették ki"