26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • icespeakyy
    #8273
    nem rád értettem
  • toza #8272
    --LEKELL IRNOM!!KESSSZ!!!cod2 BigRedOne XBOXos..pcn nem megjeleno valtozatban van RAGDOLL!!!ha puskatussal leucc vkit rongybaba efekt befigyel!!!ees rohagyon meg dob a hangulaton komojat!!!szoval erthetetlen ezek utan h miert hagytak ki..
    mellesleg a game rohatt jo..iszonyun szetzuzott pajak,romok kirajak,ellenfelek jonnek ezerrel,gyonyoru minden,fegyverek hihetetlen csodaszepek,tarsak ajtot pl kb 5 fele keppen rugjak lokik nyittyak!!ai van ezerrel!szal rohatt jooo!!!

    jaa es van (3madik mapon vok)3 uj fegyver!!ROHATT JOOO!!!

    csak ezt akartam mondani ..bocs..
  • icespeakyy
    #8271
    nekem mind1 h ki mit vesz de akkor hencegjen h ő veszi a saját pénzéből...mert egyébként én véleményem szerint az pofátlan...jó..örülj h olyan családban élsz..én szüleim is vállalkozók...megvehetnék de nem úgy vagyok nevelve/nem olyan a hozzáállásuk ilyen téren...de azt én is tudom h nem mindig vannak ott a szülők az ember háta mögött,mert rengeteg dolgot nem lehet pénzzel megvenni..az pedig amit vki mondott h ha vkinek sok pénze van az nem boldog..abban maximálisan egyetértek...mert nálunk is rengeteg viszály volt ilyen pénzgondokból..azért nem is szoktam kérni senkitől pénzt...majd én megkeresem....ez speciel az én véleményem
  • B@dsector
    #8270
    Én magam vettem meg a gépem minden porcikáját.
  • The Shitlord
    #8269
    ezekre én sporoltam ki 4 honap alatt a pénzt
    és nem a szüleim!!!
  • icespeakyy
    #8268
    megvetted??te vagy a szülők???
  • Snecie Smicie
    #8267
    így van.
  • The Shitlord
    #8266
    van amit megveszek eredetiben.pl:doom3+kiegje,bf2,fable amiket mevettem mostanság.
    csak azokat a gémekért adod ki pénzt amiket nagyon kedvelek
  • icespeakyy
    #8265
    te neked el lehet nézni mert nem hencegsz vele...
  • DJviolin
    #8264
    Murphy harci törvényei:
    (A viccek topikba is én raktam be.)


    Ha az ellenség a közelben van, akkor te is.

    Ha az őrmestered lát téged, akkor az ellenség is.

    A bejövő tűzcsapásnak van elsőbbsége.

    Ne nézzél ki feltűnően, mert az vonzza a lövedékeket

    Próbálj meg jelentéktelennek látszódni, hátha kevés a lőszerük.

    Mindig van egy út.

    A könnyebbnek látszó út mindig alá van aknázva.

    A profi ellenség kiszámítható, az amatőr veszélyes.

    Az ellenség csakis két esetben támad meg téged:
    - Ha felkészültél rá
    - És ha nem...

    A csapatmunka létfontosságú, mert akkor az ellenségnek van alkalma másra lőni.

    Ha nem emlékszel, akkor a Claymore mindig feléd néz.

    Az ellenséges elterelő hadművelet, melyet nem veszel figyelembe, lesz a fő csapásirányuk.

    Ha a támadásod jól alakul, akkor éppen egy rajtaütésbe sétálsz bele.

    Bármi, amit csinálsz, magadra vonja az ellenséges tüzet. Ha semmit nem csinálsz, az is.

    Ne vondd magadra az ellenséges tüzet, mert az idegesíteni fogja a körülötted lévőket.

    Soha ne oszd meg olyan valakivel a lövészgödrödet, aki bátrabb nálad.

    Ha mindenből nagyon kevés van, kivéve az ellenségből, akkor a harctéren vagy.

    Ha a területet megtisztítottad, ne feledd ezt elmondani az ellenségnek is.

    Soha ne feledd el, hogy fegyveredet a legolcsóbb áron dolgozó beszállító készítette.

    A rád zúduló ellenséges tűznél csak a saját csapatok tüze lesz pontosabb.

    Az öt másodperces időzítő mindig három másodperces.

    A gránát repeszkörzete mindig egy lábbal tágabb, mint amilyen messze tudsz ugrani.

    Ha előrébb vagy, mint az egységed, akkor a tüzérség a kértnél közelebbi koordinátákat célozza be.

    A fontos dolgok mindig egyszerűek.

    Az egyszerű dolgok mindig kemények.

    A könnyebb módszer általában halálos rád nézve.

    Egyetlen harckész alakulat sem megy át a szemlén.

    Egyetlen szemle-kész alakulat sem képes harcolni.

    A nyomjelző minkét irányba jelez.

    A rádió azonnal tönkremegy, ha valamire valóban azonnal és életbevágóan fontos okból szükséged van.

    A „minden időben” légitámogatás rossz időben nem működik.

    Ha mindkét fél úgy gondolja, hogy vesztésre áll, igazuk van.

    Az egyetlen valóban ellenőrzött terület az a földdarab, amin éppen állsz.

    A „bajonett törvénye” azt jelenti, hogy az győz, akinek még maradt lövedéke.

    A B-52-esekről és az MC-130-asokról ledobott kazettásbombák nagyon, nagyon pontosak. Mindig eltalálják a Földet.

    Lehetséges harc nélkül győzni, de harcban sokkal nehezebb és az ellenség sem fog együttműködni veled.

    A legveszélyesebb személy a világon: egy hadnagy, térképpel és iránytűvel.

    Az összekapcsolandó dolgokat sosem szállítják együtt.

    A harci tapasztalat olyan valami, ami akkor kéne már, amikor éppen megszerzed.

    Teljesen mindegy, merre kell menni, az felfelé lesz.

    Minél rosszabb egy időjárás, annál inkább kinn kell lenned.

    Minden félreérthető parancsot félreértenek.

    Az a felszerelés, amire pont szükséged lenne, hiánycikk.

    Nincs nagyobb kielégülés, mint amikor valaki rád lő és elhibázza.

    A lefogó tűz csak a kiürített területeken fejti ki hatását.

    A harckocsi a közvetett tűz pontatlanságának mintaképe.

    Az aknavetőd egyetlen lövedéke csapódik a célterület kellős közepébe. A befulladt.

    Soha ne állj fel, ha ülhetsz.

    Soha ne üljél, ha feküdhetsz.

    Soha ne maradj ébren, ha aludhatnál.

    Ha rengeteg lőszered van, sosem téveszted el a célt.

    Ha kevés lőszered van, sosem találsz el semmit.

    Minél drágább a fegyver, annál gyakrabban kell javításra küldeni.

    Minden ütközet két vagy több térkép határvonalán történik.

    A radarok és a hőérzékelők éjjel vagy rossz időjárási viszonyok között romlanak el, leginkább akkor, ha éjjel van rossz idő.

    Ha használnád az éppen most lejegyzett rádiófrekvenciákat, a legfontosabbat olvashatatlanul írtad fel.

    Ha elegendő lőszer és más utánpótlás áll rendelkezésedre, az ellenség két hét múlva támad.

    Ha kevés a lőszered és az utánpótlásod, aznap este.

    A sikeres támadásokat akkor vezeted, ha senki nem látja, a kudarccal végződőeket akkor, ha ott van a tábornok is.

    Az ellenség sosem figyeli a rádióforgalmazást, egészen addig, amíg egy nem biztonságos csatornát nem használsz.

    Ha ledobod magadról a felszerelésedet, mert hirtelen tűzharc tör ki, a tartalék lőszer és a gránátok hullanak a legmesszebb, ellenben a csajkád a lábad elé pottyan.

    Minél súlyosabb a sebesülésed, annál messzebb van a fedezék.

    A raktáros csak két méretet ismer: túl kicsi vagy túl nagy.

    Ha elveszted az ellenséget a szemed elől, vess hátra egy pillantást.

    Csak akkor jut az eszedbe a gránát használata, amikor az ellenség ehhez már túl közel van.

    A lőszer, ami AZONNAL kell, a következő szállítmánnyal érkezik.

    Hátizsák-szabályok:
    - Bármilyen gondosan csomagolsz, a hátizsák mindig túl kicsinek bizonyul.
    - Bármilyen kicsi a hátizsák, mindig túl nehéz.
    - Bármilyen nehéz a hátizsák, sosincs benne az, ami kéne.
    - Mindegy, mit keresel, a zsák legalján lesz.

    Nincsen olyan, hogy tisztességtelen előny.
  • icespeakyy
    #8263
    azért kiváncsi vagyok h a game-eket eredetibe vexi -e meg..mert még a CoD2 nem jött ki Mo-n és itt van már a fórumba stb..xal aki ennyiért vex gépet az a game-eket eredetibe veximeg????
  • B@dsector
    #8262
    És akkor én mit mondjak
  • Snecie Smicie
    #8261
    Én a te helyedben ki sem írnám a géped konfigját
  • Pano
    #8260
    Nah, tudjátok mit? Menjünk inkább lámulni valamelyik szerverre :D
  • icespeakyy
    #8259
    Én is most cseréltem le 6600GT-re a ti 4200-asomat...úgy h 13e ért eladtam+ egéx nyáron dolgoztam,és így tudtam venni 6600Gt-t,egy új alaplapot...+ egy 3.2GHZ-es (2Mb Cache)pentium 4-est....és azért a szünetet nem épp a legkellemesebb dolog végigdolgozni...no én így tudom bővíteni mert anyámék így se nézik jó szemmel h ennyit költök rá,de asztmondják h én kerestem nem feleslegesen az ő pénzüket basztam el...és nekem ez így jobban tetszett h saját pénzemből vettem meg nem pedig kunyeráltam..aztán meg nyalizzak évekig mert ők megvették nekem...remélem jövő nyáron is fel vexnek dolgozni és akkor maj én speciel ha keresek annyit akkor egy Xbox 360-at szeretnék venni..a saját pénzemből ...
  • Pano
    #8258
    jah, thx az moderátori közbenjárást :)
  • ent
    #8257
    Nézd az én konfigom, bibibi
  • Pano
    #8249
    igazad van. De kár ezen gőzőlni. Lehet, hogy anyagi gondja nem lesz az életben, de emberként üres marad. Majd nézd csak meg. Ez bizonyított tény, hogy a gazdag emebrek boldogtalanok ha már huzzamosabb ideig elárasztja őket a jólét. Ha még nem is látszik, de ez így van.
    pl Magyarországon senkinek nem az a gondja, hogy dolgozni kell a pénzért, hanem az, hogy mennyit dolgozik a semmi pénzért. Faterom is a hét minden napján reggel 8-tól este 8-ig dolgozik (hétvégeken is, szobat, vasárnap), ünnepnapokon 8-tól este 7-ig vagy 6-ig, üzletvezető és örül ha megkap 120-at nettóba. Van amikor csak 80-at tud hazahozni. Szabadnapot nem kap. Ha eljön szabadnapra, akkor vonnak az így is kevés fizetéséből. Én emiatt is nagyon féltem, mert már azért 50 éves, szarrá dolgozza magát, ő sem a régi. Nehogy az egézségére menjen a túlzott nagy hajszolás. De sajnos valahogy el kell tartani a családot. Emiatt is nem fogadok tőle pénzt és emiatt is vettem fel diákhitelt, holott a család győzködött, hogy nem kell, majd megoldják valahogy.
    az egyetem nem olcsó mulatság, sajnos meg nevetséges. Ha esetleg valahogy szerzek cash-t valami alkalmi munlából akkor haza is adok belőle, vagy én állom a nagy bevásárlást stb.

    nah, lelkizésből elég :D
  • Kandurex
    #8248
    Ez a stílus nem ide való. Egyébként nem azzal van baj, hogy kitől kaptad, vagy, hogy hogyan jött össze a géped, hanem az ha valaki el kezd vele gizdulni... nem is tudom...mond csak, te vagánykodtál vele? De már így is túl off, meg flém, hanyagoljuk ezt a témát.
  • Omlás
    #8247
    Amúgy én pl cirka 2 év után cseréltem VGA-t akkor egy TI4200 ast vettem és nem csalódtam benne de eljárt felette az idő most meg beruháztam egy 6600 GT-re .Ez is húzza szerintem addig mint a Ti4200 as .Szal nem cserélgetem énsem negyedévente a konfigot amikor valami naon megérik a cserére akkor valami hasonlóan időtálót próbálok venni helyette.
  • M@TriX
    #8245
    pontosan, én is így szoktam építgetni a gépem ;)
  • alph4
    #8244
    Elég lett volna ha veszel egy egyszerübben 200ért, mert ezt ki sem lehet még használni... (max 1-2 játéknál, azért meg hülyeség venni) Mind 1 év múlva majd a felét sem éri a géped...(Hogy képes valaki ennyit kiadni ilyenekre...)

    Mondjuk én is a minap vettem egy 19" TFT-ért 120.ezerért Sulinetre. (Így 60at visszakapok majd, plusz a régi monitorom eladtam 20ért, és máris ott van hogy 40ezer volt az új LCD monitor ;) (Mert amúgy ki se adnék ennyit ezekért) nem éri meg...
  • The Shitlord
    #8243
    R0sc0 képzeld, szüleim nem a minisztériumban dolgoznak hanem sajét vállalkozásunk van amiben reggel 6-tol este 10-ig dolgoznak
  • Pano
    #8242
    nem azt mondom, hogy gyenge gép, de nem 550 ezer, az tutter :D
  • M@TriX
    #8240
    az a lényeg, hogy ésszel kell bővíteni, megfelelő hardvereket.
    én ha veszek valamit előtte hosszú ideig a teszteket nézegetem
    és azt nézem hogyan tudom minimális befektetéssel megúszni...

    így sokkal izgalmasabb mintha kicsengetnék 400K-t és elhoznám a gépet ;)
  • Pano
    #8239
    hát, akkor titeket izomból átbasztak :DDD
  • Pano
    #8238
    300 ezer, nem 300 forint :DDD
  • Pano
    #8237
    jó helyre kell születni... van egy környékbeli ismerősöm, aki 18 éves és apjától havi 400 000 forintos zsebpénzt kap. A barom el szórja mindig, csak tudnám mire... az elején még simán el lehet, de ha már megvettél mindent, utánna mi a szarra tudnád költeni(megsúgom: olajcégük van)?

    Hát figy, 300 forint egy gépre még nem sok. sztem. Én pl 1 millás gépet simán összetudnék dobni, ha lenne rá pénzem :). Mindamellett, ha kicseszel egy gépre mondjuk fél millát, azzal elvagy max 1 évig, utánna megint újíthatsz. Ha normálisan akarod tartani a lépést, akkor bizony nem elég egy átlagos magyar kereset. Sőőt, még a középkategóriás kereset sem nagyon (max akkor ha egyedül élsz és csak magadra kell költeni).

    Szóval, drága hobbi a pc.... Én is most költöttem rá 40 000 forintot, aztán szinte semmi érdemlegeset nem vettem bele(beszart az alaplapom, meg a ház is, ezeket cserétlem, vettem ramot, ennyi. S még eléggé takarékos voltam). Jah, és ezt is diákhitelből... szóval :). Azért kellett mindenképp müködőképessé tennem a gépet, mert nekem kell a tanulmányaimhoz.
  • M@TriX
    #8236
    még nagyobbat akart mondani :)
  • shiftáj
    #8235
    most 4400 vagy 4800+ te lami? nem mind1 amúgy meg bekaphatod h ilyen géped van
  • M@TriX
    #8234
    ki nem szarja le?
    biztos nem adnék ki annyi pénzt egy gépre, legfőképpen anyámékkal nem fizettetnék ki ennyit, és legfőképpen ezzel nem dicsekednék az tuti
  • R0sc0
    #8233
    anyuka és apuka gondolom a minisztériumban dolgozik.
  • The Shitlord
    #8232
    nekem is nyagyon bika gépem van (a gép és a monitor 550 ezer volt), igy tudom hogy meddig kell szenvedni érte(meggyőzni őket hogy tényleg kell és megkeresni az állukat a padlon az ár meghallása után :) ). speciel én (pontosabban a szüleim) szerencsére olyan helyzetben vannak hogy meg tudták nekem venni.
    a gép:
    ASUS A8N-Sli Premium
    AMD Athlon64 X2 4800+
    Kingmax 2*1giga RAM
    2 DB ASUS EN7800GTX Sli-ben

    szal nem gyenge gép! : )
  • Yossarian
    #8231
    igen, túlzás, mert jóval több mint amit féléves keresetből egy átlagember félre tud tenni.
  • B@dsector
    #8230
    részletre gratula akkor bukás lenne az egész mint egy ház, mert mire kifizeted a részletett addigra a gépedet fejlesztheted fel újra és újra...
  • Casseus
    #8229
    Jah! :D
  • Snecie Smicie
    #8228
    A téma érdekes, bár szerintem nagyon sokan részletre veszik a gépüket, vagy nem tudom.(250ezer pénzem biztos nem lenne egy a64 konfigra)
  • B@dsector
    #8227
  • PSAV
    #8226
    nem tom de 640x480-nál nem kéne feljebb rakni mert laggzani fog
  • threeman
    #8225
    Ezzel a 81.87-es nvidia driverrel valóban jobban fut a cod ("Improved performance and compatibility for Call of Duty 2")