26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Frank99
    #8473
    kiba rövid, és így qva drága

    ennyiért vegye meg az akinek két néger anyja van...

  • jointeer
    #8472
    végigjácva-.-
  • bacardi93
    #8471
    thx
    kipróbálom!
  • Pano
    #8470
    azok a cfg fájlok tárolják a beállításaidat (billentyűkonfig, parancsok stb). Fel mész velük 1x játszani valahova, avgy elindítasz egy mapot lokálba aztán automatikussan generálódnak.
  • Pano
    #8469
    lehívod konzolt: name "A neved", nyomsz egy TAB-ot, majd enter.
  • DJ Skyline
    #8468
    16k????????????????????????????????nem sok egy "kicsit"?
  • bacardi93
    #8467
    bocsi de hogy lehet beírni nevet. vagyis megváltoztatni arról az U...Soldier ről???
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8466
    Bakker feltettem a Call of 1-et is meg a united offensivet is, és mostmár elis indul a colorname.exe, de ha a Call of 1-et választom akkor ezt a fájlt hiányolja: Callof~2/main/config_mp.cfg
    Ha pedig a United Offensivet választom ki akkor meg ezt hiányolja:
    Call of Duty/UO/uoconfig_mp.cfg
    Ez mi ez a két fájl? Honnan tudnám leszedni? :P
    Vagy valaki esetleg nem tudná feltölteni valahova őket? :)
    ( persze ha nagy méretűek akkor nem kell )
  • EmThor
    #8465
    összes rohadt csítert lábainál fogva kötném fel sztálingrád főterére és sniperekkel lőném el a golyóikat!
  • Csuhai G
    #8464
    Úgy ahogy mondod! :D
  • Pano
    #8463
    Gondolom csinált egy print screent, betöltötte paint-be, kivágta és beillesztette egy újba. Csak azt nem vette figyelembe, hogy a paint egy fos és az egész munkaterületet menti el, nem csak azt, amin kép van :)
  • Csuhai G
    #8462
    Nemtom.... :D
  • Seth
    #8461
    de ez hogy jött így össze???? :D
  • Csuhai G
    #8460
    Bocsi a képbeszúrásért !
    Még ezt gyakorlom valahol...
  • Csuhai G
    #8459
    Mivan ?!?!


    Ez azért egy kicsit drága lesz...
  • Csiaki
    #8458
    Hy azmiért lehet hogy az én gépemen megy faszán a játék,tasóm gépben is jól megy csak olyan gond van vele hogy az egér álandóan rángatja magát!
    Az miért van?Az esetleg lehet hogy nincs feltelepítve a játék és az én vinyómról megy?
  • Mr Manson
    #8457
    Vazzehhh... ide kell valami komoly dolog a csitek ellen.
    Hihetetlen mik vannak, jatszani se jó! Pedig iszonyat lenne a jaték!
  • odex
    #8456
    ha warozunk hogy kell nézni? úgy kell nézni a wart hogyha ők nyernek pl orosszal mi meg némettel akkor döntetlen vagy mi?
  • Prince of Máté
    #8455
    milyen felbontásban legyen?800*600-ast bírja?és egy medium beállítást?
  • PeeVee
    #8454
    nekem AMD2500+ 512ram és radeon 9600pro m van, közepes grafika~ 1024*768, és 50 fps körül van, mikor mennyi... ingadozo
  • PeeVee
    #8453
    ja kb.. sajna igy van ez, egyre jobb játékok hhogy egyre jobb gépet vehess! de amugy Máté gépén elmegy majd 30fps körül :o)
  • Prince of Máté
    #8452
    milyen videókártya kell hozzá?(hogy 1024 en menjen)dx7-en szar a grafika?
  • Szabó Péter
    #8451
    Szerintem a radeon9250 kevés mint mackósajtban a brummogás, de dx7-en menni fog élvezhetően.
  • Prince of Máté
    #8450
    ja és milyen grafikán és felbontáson legyen?köszi mégegyszer
  • Prince of Máté
    #8449
    egy ilyen gépen hogy futn a játék:P4 2ghz,512mb ram,ATI RADEON 9250
    köszi!!
  • priluki
    #8448
    Jöhetne már valami patch,mert egyre jobban nem tetszik az egész...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8447
    Jah beírtam oda a nevem, akkor lehet majd felteszem az 1-et meg az UO-t aztán meglesem úgy. Kösz a tippet!
  • Dietrich
    #8446
    vagy lehet kell neki a cod1 is?
    nálam fenn van mind a három (cod1, UO, cod2)
  • Dietrich
    #8445
    beírtad elöbb a multi optionsba a nicked?
  • toza #8444
    ejzenhaverral mi van?!mp ele tapatt o is?! nem is irt meg velemenyt!pedig mennyire rajta volt jatekon..!mit hir felole?!
  • toza #8443
    COD2BRO ban van ragdoll...ez senkit nem bosszant?!:( a francba...pedig idegesito h ebbe mer nincs..:( na mindegy..
  • Szabó Péter
    #8442
    Kösz!
  • jAsOn VoOrHeEs
    #8441
    Amikor indítani akarom a colorname.exe-t akkor miért kapom ezt az üzit, hogy a játék nincs megfelelően istallálva?



    Sorry ha nagyon lámer a kérdés, és valami pofonegyszerű a megoldás!
  • Dietrich
    #8440
    FAQ-ba tegyétek már be az ASE linket amit nem oly rég a www.callofduty.hu oldalról szedtem...miként kell az ASE-t használni..
  • toza #8439
    igen..fogod tudni hasznalni..inditasnal beugrik majd egy ablak,rakerdez h nincs e kedved regisztralni..ezt is valaszthatod,de te majd arra kattintasz,h neeem inkabb meg probalgatnam koszonom szepen..es ennyi
  • Szabó Péter
    #8438
    A limitált nem fog megállni idétek" 21 nap" múlva?
    Tudom ez után is használni?
  • toza #8437
    fizesd ki a pezt!kb 2000 huf...de ha trialt nyomsz akkor csak hetente eccer ra kell klikkelni h meg tovabb probalgatnad es kesz..

    viszont kevesebb szervert lat,es par funkcio,amik igazabol nemis oan fontosak,amit nelkuloznod kell..
  • toza #8436
    vissza terve korabbi,kizarolag engem flesselteto temamra...COD2BRO ban,korlatra zuhanva,belegabajodva himbalozos ragdoll is van...majdnem ossze szartam magam...ha vkit toronyban er a golyo az is rongybaba efektel zuhan,szoval erdekes..de ha jol tom azon sincs korhatar!szoval hmmm....
  • KM
    #8435
    Jó a limitált is...
  • alph4
    #8434
    FAQ-ban kellene keresgetni...Ez nem a warez topik xD