26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #8513
    a garand és társai pedig az összes golyót szinte ugyanoda lövik még nagy távolságból is. Ezzel elérték, hogy a kevésbé skilles játékosok is letunkoljanak több száz méterről. Tudom én, mindenkiknek kell a sikerélmény, de akkor is...
    Arról már nem is beszélve, hogy lassan alig céloznak az emberek, inkább tunkolnak. A pirossá váló célkereszt meg egyenesen agyrém.
  • Yossarian
    #8512
    csináltam pár shotot az mp44 szórásáról. Mindig egyszerre lőttem ki a teljes tárat . Akinek járt már a kezében géppisztoly, az tudja, hogy az ilyen szóráskép még rövid sorozatokkal is mestermunka lenne.



    Ez ugyanaz, csak közelebbről készült a kép

  • k8bal
    #8511
    430FPS?!?!?!
    mien géped van?
  • Dietrich
    #8510
    ]a progi
  • Dietrich
    #8509
    no az nvidia drivereseknek..meg lehet ATI-nak is segíthet nem tudom.

    új drivert nem rátelepíteni a régire...hanem kell =http://www.honositomuhely.hu/index.php?option=com_remository&Itemid=1&func=fileinfo&filecatid=265&parent=category]ez a progi
    1-install drivercleaner
    2-restrart safe módban
    3-uninstall nvidia driver
    4-restrart safemódban
    5-drivercleaner start,takarítás nv driver
    6-kuka,temp ürítése
    7-install új driver
    8-restart normál mód

    hátha ez segít a szar fps-n dx9-ben..

    dx7-ben beírtam:
    /com_maxfps 500
    alapból asszem 88-at enged..néha repkedtek a 430-as fps-ek
  • k8bal
    #8508
    Tehát aki fanatikus annak kötelező!
  • GazVezir
    #8507
    Köszönöm szépen, így már teljes mértékben érthető volt.
  • k8bal
    #8506
    # az SP küldetéseihez kommentár (történelmi dolgok, játék tippek, érdekességek)
    # (ebbe nem vagyok biztos) Pointe du Hoc -ról beszél lépésről lépésre egy veterán katona!
    # interjúk, és beszélgetés a játkon belüli hangokról! (szinkronokról) Az Elit Alakulat [színfalak mögött] az Infinity Ward-dal, beszélgetés a CoD2 készítéséről
    # Művészi képek
    # Játék Trailerek

    Kb ennyi! Remélem tudtam segíteni!
  • k8bal
    #8505
    ha arra gondolsz mikor az oroszokná vagy akkor:
    mindig máshol! tehát kapcsold be a feliratot és figyelj!
  • GazVezir
    #8504
    Srry, de ebből mi a lényeg, nem erős az angolom sajnos :-)
  • altbrucke
    #8503
    srácok a német mesterlövész merre bujkál?:))
  • k8bal
    #8502
    Bonus Disc Includes:

    Select single-player Mission Walk-thrus with DVD-style developer commentary (historical authenticity, game tips, points of interest)
    Play-by-play recounting of legendary assault of Pointe du Hoc, as told by Ranger Len Lomell, the actual decorated veteran and hero who lived it
    Interviews and voiceover session footage of in-game voice actors whose credits include Band of Brothers
    Behind the scenes with Infinity Ward, discussing development of Call of Duty 2
    Concept art gallery(Art, sketches, storyboards, renders, etc.)
    Game Trailers

    Ezt a torrent lelőhelyén írta Pancra85 on Wednesday, November 2 2005 6:18:02 AM
  • Tower Guard
    #8501
    Na asszem megyek multizni
  • Tower Guard
    #8500
    De ez mit ad új pályákat vagy...?
  • k8bal
    #8499
    Ha már volt bocsi!
    Call of Duty 2 Collector's Edition Bonus Disc
  • DioSr50
    #8498
    ha valakinek megvan a cod 2 jóminőségű boritója kérem linkeljebe PLS!!!
    hálás lennék érte!!
    előre is köszike mindenkinek!
    sziasztok
  • k8bal
    #8497
    huh!
    én ma vittem ki a gémet (12 óra volt kb) de csak azért mert szeretem kiélvezni a gémeket és nem átrusholni a pályákon!
    Nagyon komoly volt! elején 1024*768-ban vittem minden mediumon és nem volt élsimítás (dx 7-ben)! a végére szólt haverom hogy a játéknak van egy ien "bug"-ja hogy ha dx7-en játszól akkor minnél lejjebb veszed a grafot annál lassabb! ez igaz!!!! felvettem mindent Extrára és stabil 30-40 FPS legnagyobb csatába!! (igaz élsimítás nem volt de ien minőségnél már elengedhető!) jah és a gépem: 1.7-es cerka, ATi 9550 és 512RAM!
  • Dietrich
    #8496
    pb vagy amit kitalálnak védelmet amit remélhetőleg az első patchben ki is adnak....de tartok tőle az se fog 1 napnál tovább védeni.
  • Dietrich
    #8495
    "vannak olyan lámák akik megveszik"

    vagy csak egyszerűen elegük van a csíterekből és mennek külföldi nem tört szerverekre.... de ez a ár nagyon rabló ár amit kitaláltak..és majd az MM, kufár és hasonló üzletekben a serialt ellopják, pénzért elpasszolják majd aki megveszi szop egyet mert hiába eredeti a játéka a pb nem engedi játszani...
  • Dietrich
    #8494
    én emlékszem olyan hírekre, h arról volt szó a cod2 a csendes-óceáni háborúkkal fog foglalkozni, de úgy tűnik a konkurencia (MOHPA)ellőtte ezt a poént ;)
  • Dietrich
    #8493
    mondtam...először a multi optionsba írd be a neved! És állísd be rajta minden mást..pl. PB engedélyezése, letöltés engedélyezése stb. és akkor meglesz az a fájl amit keres a progi.
  • Laky
    #8492
    mindenki vég vitte a single-t, megkérdezték a topikban, hogy hogyan lehet multizni és enjoy :D
  • KM
    #8491
    Ja-ja. A COD 1-re ez nem volt jellemző...
  • lord nihilus
    #8490
    amúgy igaz
  • lord nihilus
    #8489
    bocs my bad....:)
  • DJ Skyline
    #8488
    welcome in the CoD2 topik!:D
    hogy érted,hogy melyikre értem?
    USA megjelenés előtt irdatlan nagy forgalom volt itt a topikban,meg még utánna is...azóta egyre jobban kezd kiürülni a topik!
  • lord nihilus
    #8487
    bocs melyikre érted?(lehet hogy csak én vok hülye)
  • Pano
    #8486
    Ha kapsz étteremben egy kaját, ami büdös, rondán néz ki, íze, mint a rohadt barack akkor te sem fogod kifizetni csak azért, mert a szakács dolgozott rajta, a pincér kivitte és ami a kaja összetevője azt pl a termelők gondozták illetve kereskedelembe hozták.
  • DJ Skyline
    #8485
    hát nem kavart nagy port a játék...Legnépszerűbb témák között már bent sincs...pedig milyen nagy forgalom volt itt az USA megjelenés előtt,után!:S
  • lord nihilus
    #8484
    banzaj vs. attacken vagy mi..
  • Yossarian
    #8483
    Egyre megy, hogy japó vagy német. Nem mindegy hogy mit üvölt a birka ellenfeled rohamozás közben? :D
  • lord nihilus
    #8482
    nagyobb változatosság kéne bele és ez volt a bukója a bia-nak
  • Cefre
    #8481
    Eddig csak németeket kellett ,és úgy állitották be őket ,hogy mindenbe beleszaladnak hogy lemészárolják őket
  • Cefre
    #8480
    ja
  • lord nihilus
    #8479
    cod következő részében remélem japókat kell irtani :)
  • Cefre
    #8478
    Igaz hogy eléggé nagy a pürgés benne ,de gyorsan végig lehet játszani
  • Cefre
    #8477
    de
  • lord nihilus
    #8476
    fura pedig még a mohpa-ra mondták hogy rövid, nem tartott a cod2 rövidebb ideig?
  • Istencsászár
    #8475
    vannak olyan lámák akik megveszik mer a fejlesztők nem ingyen dolgoznak, de ha te igyálsz hozzá akkor sajnállak.
  • Cefre
    #8474
    2 nepja játszom de már csk 2 pálya van hátra. azt hittem hosszabb lesz