26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • jointeer
    #8553
    én regularba vittem végig, nem volt kihívás:|
  • baloghs91
    #8552
    segítsetek please
    hogy kell mp be a felyünk felé berakni logót
  • pajti
    #8551
    gondolom easy-ben
  • Guer
    #8550
    elkezdtem nyomni a gamét és hát elég nagy LOL
    elsö három mapon simán végigmentem rambo stilusban csak a dobtárassal zuztam azt ennyi...
  • ffxi
    #8549
    Bocsássatok meg ha benne van a GYIK-ban!(aláírásom második momdata)

  • Tibor
    #8548
    OFF
    az atinál meg a 3-10-est kell használni, ami 2003 decemberi, GeFroce4ever
    kül nem kéne így offolni
    ON
  • Gabe18
    #8547
    Nálam is volt ilyen,de következő betöltésnél már mindig jó volt,de volt amikor pár méter haladás után is megjavul.
  • abonyitomz
    #8546
    pff, enyit az nvidiárol , egyértelmű ATI 4ever...
  • Yossarian
    #8545
    Ha jól vágom az ATI féle számozást, akkor a 3.10-es ugye 2003 októberi driver? Nem túl régi az egy kicsit? :D
  • jointeer
    #8544
    nekem 5.10-essel nem szaggat:|
  • radeer
    #8543
    Jah még estig kellene kontaktolni mert holnap 17-21-ig tart a műsor...
  • radeer
    #8542
    Mivel CoD 2 csapatot még csak most indít klánunk ezért egy kis help me kellene nekem, minden hónapban shoutcast-on nyomatunk egy kis élő adást amiben a zenék mellett magyar klánokat mutatunk be. Beszélgetünk a klán által játszott játékok scene-jéhez tartozó más klánokkal, illetve kupákról.

    Gondoltam nagyon aktuális ( mivel mint említettem most szerveződik a CoD2 squadunk), hogy legyen olyan meghívott vendégünk is aki már komoly klánmúlttal ( CoD 1-es akik pl.áttérnek Cod2-re ) rendelkezik és szívesen beszélget az új élményekről és leendő alakuló scene-ről..magyar CB esélyekről stb.

    Ha van olyan valaki aki szívesen vállalkozik ilyen dologra keressen meg, mert estére összeáll a műsorszerkezet.

    Elérhetőségek :
    Az oldalon a rádió témában tudtok hozzászólni

    MSN :
    [email protected]

    IRC >
    qnet@sforce
  • Vidam
    #8541
    igen, az illesztőprogramot...:) a lényeg, hogy ATI tulajok, a javítás megjelenítéséig, a 3.10 Catalystet hasznaljatok!
  • banános joe
    #8540
    81.85
  • Pano
    #8539
    single-t én sem szoktam bántani, de ha multizok, akármiylen játékkal akkor a grafot csutkóra leveszem én is. Sokat számítanak az FPS-k abban, hogy pl hogyan tudsz ugrani, célozni (mondjuk, cod2-ben már tök mindegy :D), meg leugrani a hirtelen gyorstűz elől.
  • GregSB
    #8538
    Akkor is azt mondom: Ennyire hülyék nem lehettek a programozók. Elkezd feltelepíteni egy 4gigás partícióra egy több mint 3 gigás játékot, és nem lehet megszakítani a telepítést, nincs cancel gomb
  • GregSB
    #8537
    Hmm lehet ez a baj, mert azt hittem ott csak azt tudom kiválasztani mit installáljon fel, és nem hogy hova. Köszi megpróbálom.
  • Richard90
    #8536
    lenne egy hülye kérdésem
    a lokalizáció az a honosítást jelenti???
    mert van egy olyan kérdés hogy: Mikor jelent meg a Call of Duty-hoz a teljes lokalizáció?

  • DonManó
    #8535
    mert a szokásos telepítést választottad...
  • jointeer
    #8534
    illesztőprogramot?
  • GregSB
    #8533
    FAQban nem találtam választ:

    Amikor felinstalálom a játékot kérdés nélkül elkezdni felrakni a C partíciómra. Ezt ugye nem gondolta komolyan az activision hogy nem lehet install helyet választani????

    VCan valami megoldás erre? A C nálam a system partíció, soha nem telepítek oda semmit.
  • Vidam
    #8532
    !kis help!

    Ha ATI kartyad van és akadozik DX9 módban a gém, akkor a meghajtót cseréld le 3.10-es verzóra és menni fog frankón! ;)

    Én is már kezdtem kétségbe esni, hogy mi a baj a tuning Radeon 9800 Prokartyammal...:)
  • KM
    #8531
    Álmodj királylány...
  • Yossarian
    #8530
    nekem meg a 4 megás s3trio-n 150FPS directX 10.0f-ben...
  • Tomo15
    #8529
    Szerintem az dx7-ben annyi:))
  • alph4
    #8528
    Mx440 nem is támogatja a directx9-et szerintem :DDDDDD
  • alph4
    #8527
    81.87-es driver
  • Sámson
    #8526
    Gépigényről meg annyit, hogy nálam a 64 megás Geforce mx-440-se vidkarin
    1024-en85hzel dx9-esen is elég jó képet ad
    Bár a füstöt nem szépítem rajta, mert ha belemegyek egy ilyenbe akkor már szaggat rendesen.
    Az Fps 20-60 közt volt általában akció közben 25-30 körül, ami egyáltalán nem zavaró (lásd a filmek képkockái...)
  • Sámson
    #8525
    Így van! Csinálni kell erre is egy GFM-modot!
  • rage
    #8524
    Kíváncsi lennék rá, hogy a 81.87-es béta driver javítja-e a hibát.
    Te melyik drivert használod?
  • banános joe
    #8523
    nekem is 6600gt van és nálam is ilyen szokot lenni
  • Yossarian
    #8522
    Ilyenen. Az én gépemen csak DX7-ben fut. De _multiban_ nem is igénylem a szép grafikát. Az igazat megvallva játék közben fel se tűnik. Még sosem álltam meg megcsodálni egy fűszálat, vagy egy morzsát cipelő hangyát. :) Inkább a játékra koncentrálok, ahhoz meg nem szép grafika, hanem sok FPS kell. Nekem ne szaggasson be akció közben ha éppen sokan vannak, vagy füst van előttem.
  • rage
    #8521
    Melyik drivert használod?
  • alph4
    #8520
    Nekem is volt ilyen már :D Nemtom mitől van
  • rage
    #8519
    Nálam néha kicsit érdekesen kezeli az árnyékokat a játék
    6600GT, minden be van kapcsolva, high, stb
    81.85-ös driver

    Van, amikor elindítás után teljesen jó, van amikor meg ilyen.
    Inkább ki is kapcsoltam, mivel a tereptárgyaknak így is van árnyékuk, az embereké meg kb egy téglalap...
    Találkozott valaki ilyesmivel ?

    kép1kép2
  • M@TriX
    #8518
    DX7-ben...
  • M@TriX
    #8517
    jah én is így játszom, nagyon meglövi a feelinget, hogy gondolkozni kell és archoz rántani a fegyvert nem célkeresztet ráemelni aztán adni neki...
  • M@TriX
    #8516
    sebesség megszállott, én nem tudom megérteni azokat akik a magas FPS miatt mócsingot csinálnak a gémből, de hát akinek ami fontos én a játék miatt játszom a gémmel nekem néhol beszaggathat, de nézzen ki királyul ;)
  • k8bal
    #8515
    nah ja!
    olyan kéne hogy minden szerverről letiltani a célkeresztet meg a hudot!
    és olyan mod hogy reális a szórás! és akkor már kéne gondolkodni is és nem csak neki menni a másiknak!
  • alph4
    #8514
    Ilyen grafikán játszol?!