26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • hungary27
    #24667
    megoldás?
  • Dave0092
    #24666
    ha nincs meg az rcon mod, akkor magába a server nemtudja értelmezni ezeket hogy g_switchteam. Minden "extrém" parancs belevan scriptelve a TMT rcon modba.
  • biciklipumpa
    #24665
    probléma megoldva :D

    /rcon g_switchteam [játékos száma]

    ez kellet volna de azér köszi a 2 hozzászolást :D
  • biciklipumpa
    #24664
    jah tom, nekem megvolt régebben a parancsa is csak elfelejtettem :D egy oldalon le voltak írva de azt már seholsem találom... /rcon g_killplayer és a száma így lehet megölni vki rconnal :) jobb mint a kick :D
    azért ismeri kevés ember mert azon az oldalon ugy volt leírva +rcon parancsok... hozzálett adva talán ? fogalmam sincs de kéne :D gugyulba egy csomot kerestem de semmi :(
  • Dave0092
    #24663
    dehogynem lehetséges... leszeded a TMT-rcon modot, aztán abba tudsz játékosokat megölni,másik cspaatba helyezni, specbe helyezni rconal.
  • Gibor
    #24662
    sztem sehogy... mármint te játszó playert akarsz spectatorba nem? mert arra nem tudok parancsot... csak olyat ismerek hogy a spectatoros playereket kickeli...
  • biciklipumpa
    #24661
    császtok nem tudja senki hogy kell kidobni embert specbe? (rconnal xD)
  • mrxxx
    #24660
    nem tudom mának nincs-e ilyen problémája mint nekem de nem enged föl a multiplayerre az xfire kidob 20 szervert(amit nem értek hogy miért csak ennyit)és azokra se enged be csak számolgat a belépésnél ha valaki tud akkor segítsen pls thx
  • bujcsik555
    #24659
    ez igaz;)
  • Indigo
    #24658
    Hát lehet, én külföldi fórumon azt olvastam, hogy egyes vírusirtók blokkolhatják a pb-t. Persze ez nem zárja ki, hogy vírus miatt dobja ki szerverről, de szerintem kisebb az esélye.
  • bujcsik555
    #24657
    nem-nem.
    ha visszaolvasol pár oldalt, ott le van írva mi is volt...
  • Indigo
    #24656
    Nem vírus mellékhatása, hanem vírusirtó kavarhat be :)

    Vagy másik lehetséges ok, hogy Punkbuster-t engedélyezni kell a tűzfalon, mert nem tud kommunikálni a szerverrel.
  • bujcsik555
    #24655
    format: C

    nálam csak ez oldotta meg, angol fórumon olyasmit írtak hogy vmi vírus "mellékhatása"

    de azért elötte próbáld meg ujrarakni pb-t, hátha nem akkora a gond. vagy ha tüzfalad van akkor engedélyezd a pb-t
  • Dave0092
    #24654
    frissitsd. evenbalance.com
  • JP Forever
    #24653
    Sziasztok. Srácok nektek nincs gond ezzel a PnkBstrB.exe-vel?
    Engem mindig ezzel dob ki.
    Miért?
  • rexHUNter
    #24652
    Key csak neked
  • donoki
    #24651
    jobb is:D
  • toza #24650
    jajajajajajaj
  • gergelyk
    #24649
    hello,nem tudna valaki egy cod2 cd kodot adni???
    (ugyanis elveszett a régim)
    ha tud,akkor lécci irjon ide:
    [email protected]

    elöre is köszi!!!
  • madmanic
    #24648
    letöltöd, regisztrálsz

    bejelentkezel, ramesz bal oldalt a kis szamitogepre, kettéosztja a képet, alul kilistázza a telepített játékokat.

    Rámész a cod2 re, jobb gomb, frissít ( lehet h 2 x kell, neha baszaxik )

    az xfire ablak jobb oldakán kozépen van egy kis nyíl, az lifelé nyit egy ablakot ahol a szerver infókat fogod látni, illetve itt tudsz további szűrőket beállítani, pl csak magyar, vagy csak tdm
  • NeoPS
    #24647
    Hogy kell ezen az Xfire programon szervert választani? Nem találom sehol. Hogy használjam?
  • NEOreg3
    #24646
    xfire
  • NeoPS
    #24645
    Üdv. Régebben, az All-Seeing Eye progival mentem multiba, de látom már ez nem müxik, most milyen programmal tudok kapcsolódni?
  • fanta8
    #24644
    Köszönöm
  • NEOreg3
    #24643
    konzolba: /rate 25000
  • fanta8
    #24642
    Sziasztok!
    Mindig kidob a játék ezzel a hibaüzenettel

    Mi lehet a baj?
    Előre is köszönöm!
  • donoki
    #24641
    ja, csak ha zummolsz nincs célkereszt :D
  • Gibor
    #24640
    Hát pl ha túl húzod a procidat de megy a gép és néhány játéknál ujraindul az azért van mret a memóriának a sebessége túl gyors és nem bírják követni egymást ezért indul újra.... ezért kell ha procin húzol a memória sebességet visszáb venni... de ha nem húztál a procin akkro semmi.... esetlegg ha a videokártyádat húzod túlságosan fel akkor is ujraindulhat néhány game nél... de ha egyiksem akkro nemtudom.
  • hungary27
    #24639
    ezt hogy érted?
  • vki
    #24638
    Thx.
  • hapont
    #24637
    segítsetek lécccci ennyire nem lehetek........
  • hapont
    #24636
    nem megy nem tudom kezelni?????
  • hapont
    #24635
    Asszem megvan de ne mennnyééé messzire:)
    addig is thx
  • NEOreg3
    #24634
    tessék
  • hapont
    #24633
    Emberek!
    Vki tegyen mááá be egy linket hogy hol lehet friss pb-t leszedni!
    Próbáltam má párat de vmit elcseszhetek mert nem gyóóóóó!
    pls!thx!
  • Gibor
    #24632
    Húztál a procidon? vagy bármin?
  • hungary27
    #24631
    nekem multi közben ujraindul a gép:(
  • Dave0092
    #24630
    képzeld ugy el, mintha GTA-znal, ha az egeredet ugy mozgatod, akkor még láthatod is ellenségedet falon át.
  • Gibor
    #24629
    Sztem nem lehet játszani úgy mert célozni se lehet stb... de valamiért cheat protected...
  • ffxi
    #24628
    Többet lehet látni általa vagy mi? :)