26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Cat 02 #24707
    Üres a topik, szal pár kép ^^

    lolz kérdés


    Itt meg sikerült megölni magam :D
  • NEOreg3
    #24706
    mindenképp erősebb gép kell neki ha a felbontást állítod

    max annyit tehetsz, hogy más effekteket kikapcsolsz (DX9, élsimítás, low textúrák, stb)
  • Ben007
    #24705
    hogy lehetne azt megcsinálni hogy nagyobb legyen a felbontás de ne növekedjen a gépigény?
  • robi26
    #24704
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem, hogy a CoD2-t lehet-e gamepad-dal játszani ha igen, hogy lehet rábírni a játékot vagy a padot arra,hogy menjen vele. Maga a windows felismerte gond nélkül a gamepadot.
    Segítségetek előre is köszönöm.
  • gabo91
    #24703
    Hali.

    Elkezdtem telepíteni a játékot egy ismerősömnél, kb fél perc után azt írja ki hogy helyezzem be a call of duty 2 dvd-t...
    akárhonnét akarom vagy akármiről telepíteni ezt csinálja.
    Nálam semmi probléma nem volt...

    volt már valakinek ilyen gondja, vagy mitől lehet?
  • midok
    #24702
    Hy! Windows7en nem megy a pb tud valaki megoldást? elöre is kösszi
  • hungary27
    #24701
    nem is kellujra tenni utána?
  • Gibor
    #24700
    És egy 5perc múlva rakd vissza dugd be és kapcsold be és jó lesz.
  • Gibor
    #24699
    Húzd ki a gépet a 220ból és az elemet vedd ki van benne egy gomb elem...
  • hungary27
    #24698
    milyen elemet?
  • rexHUNter
    #24697
    vedd ki az elemet az alaplapból ez vissza állítja alapra a BIOS-t
  • hungary27
    #24696
    Gibor lehet nem ide jön tuti de nekem ugy indulé ujra játék közben a gép hogy ilyen kéke lesz a képernyő és annyit ki tudok szedni az irásból h valamilyen BIOS
  • popz
    #24695
    Hi all!
    lenne egy kis problémám a CoD 2 Multiplayerrel. Xfiren olyan 10-től 17-ig mutat kb 7 szervert a 2145-ből és egyikre sem enged felcsatlakozni(awaiting connection) és várok a végtelenségig. Este amikor multizni akarok akkor meg mutatja az összeset és fel is tudok rájuk menni. Ez mitől van? A tűzfalat kikapcsoltam a vírusírtót is. Csak estefele jó és csak akkor tudok játszani. Előtte meg mutat pár szervert és nem enged rájuk csatlakozni ugye az awaiting connection miatt.
  • hungary27
    #24694
    és ere vki?
  • Cat 02 #24693
    Erről olvastatok már ? Itt kötelező a használata.
  • hungary27
    #24692
    akk mi lehet a baj?
  • Gibor
    #24691
    Akkor semmi... mert bátyád csak rakott még 1 256os ramot a gépbe.... nem húzta mhz et...
  • hungary27
    #24690
    hallod, én nem értek a BIOS hoz csak a bátyám aki nincs itthon elmondanád pontosan mit mire kell állitani most 512 es a ramom 256 os rol:( és a bátyám is csak akkor tudja ha gépközelben van
  • hungary27
    #24689
    ok látom te értesz a gépekhez
  • Gibor
    #24688
    nemkell kivenni a ramokat.... csak BIOS ban visszaállítod alapértékre... ha egyáltalán elálítottad...
  • hungary27
    #24687
    akkk kivegyem?vagy ha nem kell hogy vegyem visza?([apro]low vok a gépeknél :S)
  • Gibor
    #24686
    sztem vedd vissza mert a memórát hiába húzod mivel gondolom nem tuning ram ezért DDR1 esetében max 400mhz en fog menni akármit is csinálsz vele.... de mivel az alapérték ingadozó ezért neked ddr1esetében állandó 400mhz van és nem tetszik neki... ajánlom hogy vedd vissza eredeti beállításra és inkább a procidon húzzál egy kicsit...
  • hungary27
    #24685
    aha
  • Gibor
    #24684
    Memóriádat húztad biosban?
  • hungary27
    #24683
    ?Gibor plz
  • bujcsik555
    #24682
    omg, mi ez a mod
  • hungary27
    #24681
    ja megvolt nem tom mi volt vele mindent kihagyott név senni stb
  • Cat 02 #24680
    Engedélyezd a PB-t.
  • hungary27
    #24679
    hiba:
  • NEOreg3
    #24678
    kezdd el beírni konzolba, hogy /picmic és majd ki kell írnia egy default (alapértelmezett) értéket, egy szóközzel elválasztva írd be a default számot
  • NEOreg3
    #24677
    xfire
  • Bambbu
    #24676
    Sziasztok! Multiba folyamatosan több szeróról is ledob a CVAR PICMIC 3 mit csináljak segísetek kérlek!!!!
  • Sponnyabob
    #24675
    Sziasztok! Valaki meg tudja mondani mi kell ahhoz hogy tudjak neten játszani? A laptopomon csak ez megy és elég sűrűn van csak az a közelben és mivel az újabb részeket nem bírja így jött ez. A The all seeing eye-t használnám de nem működik eleve a telepítés se akar működni nem tudom mi van vele. Van másik kereső vagy mi a csoda amivel tudnék játszani? Ja és tudnátok néhány magyar szerver IP-t adni ahol vannak sokan? Nagyon megköszönöm a segítséget!
  • hungary27
    #24674
    én a memót húztam mit csináljak?hogy vegyem visza a video kártyát vagy a procit?
  • hungary27
    #24673
    kösz mindenki nek megoldotam az egyik haveromal csá mindenkinek
  • hungary27
    #24672
    letöröltem a cod2 őt és nin cs itthon mondtam a bátyámnak h irja ki cd re az ő mapáit és talán jó lesz és ez ven amikor elinditom
  • Cat 02 #24671
    Rossz a cd kulcs ?
  • Gibor
    #24670
    Újratetted a windows lemerném fogadni.... és ilyenkor a registry mégnem tárolja a D kulcsodat... indísd el a cod2_mps.exe t és a multiplayer optionsba ird be a cd kulcsot és lépjl ki és utána már tudsz csatlakozni szerókra...
  • madmanic
    #24669
    lehet valamelyik hűtő miatt is..

    nekem is csinálta egyszer, túlmelegedett és újraindult
  • hungary27
    #24668
    ezt nem tudjátok mitől van?: