26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Harkat 89
    #8873
    Köszile már zok játszani multyba és nagyon király.
    Csak nem tetszik hogy ilyen képen kell játszani(mint egy mozivászon:) )
    Valaki nem tud ezen segiteni?
  • Viktorr
    #8872
    Leírnád a parancsot?
  • Dietrich
    #8871
    szerver függő...
  • Malakai
    #8870
    Nem lehet, van rá parancs, de cheat.
  • Viktorr
    #8869
    Hogy kell kikapcsolni ezt a párát vagy mit?
    minden pályán van multiban és zavaró...
  • shiftáj
    #8868
    h a fenébe lehet kikapcsolni azt a mozivászon cuccot?
  • urbijoe
    #8867
    köszi
  • Rain1
    #8866
    AdmiralMOD, letölhető a callofduty.hu ról :)
  • magus
    #8865
    pedig az az egyetlen jo ebben a jatekban. az mp44 rohejesen eros, a csipak megcsak nem is hordanak felre egy mm-t sem, ppsh meg egyszeruen halalos
  • urbijoe
    #8864
    neked hogy ,hogy van életerö csik ?
  • PeeVee
    #8863
    #8801 Dj Skyline írta, ez multiplayer magyarosítás, nemtom neked az kell-e ?!
  • ERykk
    #8862
    Mikorra várható magyarosítás
  • Malakai
    #8861
    Sdk engem is érdekelne, de még sehun semmi...
  • PeeVee
    #8860
    nem mind1 ?:))) tök kira a játék ;) ez a lényeg és nincs olyan nagy gépigénye!!! sztem jó játék lett, tök mind1 hogy milyen motorja van... még a ratyi gépemen is 50fps körül van ált. !! habár 1-2 bug idgesit, pl magától kiadja csomoszor a fegvyer váltás hangot pedig meg se mozdulok :S na mind1, jó game!! füstöt nemtom miért tettek bele, csak belassít, meg hülyeség !szerintem!
  • Harkat 89
    #8859
    Honnan szedjem le?
  • Harkat 89
    #8858
    De miért csak azokon?
  • DJviolin
    #8857
    Nem a cod meg amohaa neve tűnik fel a cod2 könyvtárszerkezetében, hanem hasonló mappa nevek, mint az említett játékok mappáiban. Bocs. pontosítottam.
  • DJviolin
    #8856
    sdk? Tudtok már valamit. Mellesleg azt olvasom itt a fórumon, hogy az Infinity Ward teljesen új motort kódolt a cod2-nek. Egy Frászt. ha belenéztek a winrar-ral a könyvtárszerkezetébe, akkor hasonló nevek tünnek fel, mint a cod, vagy a mohaa. A radiant mappa is sejtet valamit. Az infifnity Ward, régen 2015 néven megvette a quake3 enginet, ezt továbbfejlesztette a mohaa-ba, utána továbbfejlesztette a cod-ba, és most túlontúl túlfejlesztette a cod2-be. Szóval ennyit a teljesen új engine-ről. Mellesleg dx7-ben pont olyan grafikailag mint a cod, csak pár effektel többet tud.
  • Dietrich
    #8855
    egész pontosan..semmi szórásuk...ezeknek így a shotgunnal semmi közük a II.vh fegyvereihez.
  • Dietrich
    #8854
    1 jó lenne ha már értelmeznétek azt is amit írtam..
    feltud menni pillanatokra attól függően melyek map, mennyi a fűst stb. de tartósan a 120-160fps körül van...de az afrikai mapon játék közben 9-9 usernél is bevillant a 4xx fps...
    és mielött faszságokat írtok talán kipróbálhatnátok némi beállítási buhera után...
    sőt ki is lehet akasztani a bugos nézelődő módban ;) és csak azért 500 a vége mert azt adtam meg neki.
    1.kép
    2. kép
    3. kép
    4. kép
  • Csuhai G
    #8853
    Ez azért van, mert nem eredeti játékod van, ezért csak tört szerverekre tudsz felmenni! Külföldi szerverekkel ne is foglalkozzz, mert fölösleges! Tölts le az All Seeing Eye nevű programot (link a faqban) és llítsd be azt, hogy csak a magyar szerevereket mutassa! A magyar szervereken majd tutsz játszani!
  • Harkat 89
    #8852
    Vlaki nem tudja hogy lehet multyba nyomni? Nekem mindig azt írja ki hogy már használva van a CD KEY(még akkor is ha üres a szerver)
  • Yossarian
    #8851
    patchre gondolsz?
  • Malakai
    #8850
    Nyah, párszáz (6-700) új üzenet, átfutva jól sejtettem, semmi érdekes nem történt. :D
  • matyi08
    #8849
    bocs ez hülye kérdés volt, csak szét kellett volna nézni. de miért nem akar elindulni a multiplayer? valami safe módért rinyál, aztán lefagy az a progi
  • matyi08
    #8848
    hol vannak a játék mentései?
  • haxoror
    #8847
    Tényleg pontosabbak lettek a fegyverek ezért a tapasztalat már nem számit annyit mint az előző részekben de azért még mindig az a fontosabb mint a reflex szvsz
    Viszont tény hogy a tapasztalat önmagában nem elég.

    Remélem nem írtam hülyeséget :)
  • NeoMaN
    #8846
    DX9 meg el van rontva benne, még 7800gtx-en se megy úgy 90-et....
  • NeoMaN
    #8845
    ez azért elég kamu, a Q3 nem megy a tiednél jobb gépen 400FPS-t baszki....
  • SuperCharger
    #8844
    Hali mindenki!

    Nálam az a baj ASE-val, hogy egyáltalán nincs benne cod 2. Nincs se az Installed se a Not installed game-ek között, update-elve van a progi is, meg a filterek is.

    Volt már valakinél ilyen? Mi lehet a gáz?
  • rdo
    #8843
    Nem a kinézetével van bajom, az teljesen rendben van, hanem azzal, hogy alig alig szór, aim down the sight-tal szinte sorozatpontlövő lett. Nem vagyok egy nagy szakértő, de kizártnak tartom, hoyg csak ekkorát rúgjon vissza az a fegyver...

    A cod1ben sem így volt, nem tudom miért kell lebutítani mindent... olyan kurva könnyű lett ez az egész játék és ez engem bánt! :)
  • comal
    #8842
    Bazzeg, asszem tele van az én verzióm buggal. Már azt a tankos pályát 30x végigjátszottam a tankig és ugyanaz. Újabb bug az első angol csatát nem tudom befejezni, mert azt sem "érzékeli". Nincs az options control beállításnál, consol bekapcsolási lehetősg. He? Mi maradhatott még ki? Fegyverek helyett fakés? Volt már ilyen valakinek? Hihetetlen! Pedig amúgy tetszik, de kezdem megutálni!!!
  • narazzino
    #8841
    milyen receptre gondolsz?
  • Hoz_Hun
    #8840
    MP44

  • Bandee
    #8839
    dx7 módban. ezt tedd hozzá bajnok ;)
  • rdo
    #8838
    szvsz sikerült elqrálni a multit olyan értelmben, hogy aki életében nem látott cod-t, 2 percen belül már osztja a killeket... mp44? ezmi??? áááá jézusom... sikerült egy jó kis konzollámáknak való gamet csinálni pc-re! gratulálok!

    Persze a multi nem rossz, a szó szoros értelmében, el lehet vele ütni az időt, de egy cod-tól én többet vártam! Nem egy ilyen arcade fost
  • moralosan
    #8837
    olyankor nyomj rá a force connectra :]
  • Istencsászár
    #8836
    ezér #8723
  • ent
    #8835
    Ezt is a pecsem javítja majd? Nem, talán nincs feltelepítve a gém, vagy nagy a pinged, vagy talán frissíteni kellene a listát, vagy vagy....
  • grebber
    #8834
    ASE-ban miért van az hogy egyik szerverhez sem akar kapcsolodni??
    Azt irja hogy tele van miközben pl: 2-en vannak a 16-os szerveren.