26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • báttyó02
    #8953
    jovan .ddDDDD
  • Dietrich
    #8952
    röviden így ez arcade
  • alph4
    #8951
    Nem lehet átírni, a játék nem engedi. (mint ahogy a füstöt sem lehet kivenni, 0ra állítani.)
    Vannak olyan szerverek, amelyen olyan modok vannak, amik ezt engedélyezik. pl Admiralmod, ha jóltom.
  • Dietrich
    #8950
    az melyik?

    HQ mod minden mapon TDM vagy DM lett a cod2-ben :(
    ezen az adminok úgy tudnak jelenleg javítani, h a shotgunt nem engedélyezik. Az összes kisebb map vagy régebbi utcai map-on a lámáknak még csak célozni sem kell vele..
    aztán ha lesz patch abban más mapok is kellenek mert a jelenlegiek + shotgun csak a tiszta mészárszéket jelenti a legtöbb helyen.
  • Laky
    #8949
    #8887 plshtx!
  • Harlekin
    #8948
    Hali!

    1 Nagy kérdésem lenne, találkozott valaki olyannal,hogy single modba megy a játék,és multyba meg nem akar elindulni.Nem valami erös vason probáltuk,de a single player modba türhetöen futott.Multyba probál valami Safe modba indulni,de aztán minden hiba üzenet nélkül kilép a Win-be.Már probáltuk ujra rakni,de akkor is ez volt a hiba!elöre is thx
  • ent
    #8947
    www.profbako.uw.hu
  • moralosan
    #8946
    figy, nincs semmi driverem fent, alap sensi windowsban :P ennyi
  • Serpa
    #8945
    "breakout" map milyen?
  • KM
    #8944
    Nem mondom meg, csak javasoltam valamit. Ha ennyire mimóza a lelkivilágod, nehogy bántódás érje későbbiekben.
  • KM
    #8943
    Megyek én is.
  • Dietrich
    #8942
    tegnap kb 5 percig birtam ott maradni.
    nekem nem jön be ez a csak puska dolog....az addig oké, h shotgun suxx..
  • Dietrich
    #8941
    jó.
    keress egyet és oda megyünk
  • alph4
    #8940
    Amúgy szinte minden embernél más "egy 3-as senzi", mivel írtam hogy függ az egértöl a divertől és a beállításoktól. Lehethogy valaki 5senzivel játszik és az nálam mondjuk 4es senzivel ér fel. (vagy fordítva)
  • moralosan
    #8939
    "Sok embert ismerek akik 3-as sensi alatt játszanak és csak rángatják az egeret :DD"

    erre a mondatra reagáltam :)
  • moralosan
    #8938
    én is inkább a kicsi sensit szeretem :) csben olyan 2.5; codban 3.2 kb.
  • alph4
    #8937
    Attól függ van-e egérpadod, és milyen mekkora stb.
    Nekem MX510es van és hozzá egy rAzer eXcatMat egér pad (ennek is van két oldala, és a SPEED felületét használom)
    CoD-ban a senzim 7-esen van most, régebben 8-ason volt de mostmár ezt szoktam meg.
    Sok embert ismerek akik 3-as sensi alatt játszanak és csak rángatják az egeret :DD
    Mondjuk ugy már nehezebben vesz az ember egy 180% ű-os fordulatot :D
    (Persze melette fennt van a Logitech driver, ami kicsit gyorsítja az egérmozgást.)
    Az accleration nekem ki van kaplcsolva játékban, windowsban pedig LOW-on van.
    Sok mindentől függ tehát, érdemes kitapasztalni egy megfelelő érzékenységet és azt megszokni
  • Paranoia
    #8936
    Valaki tudna nekem segíteni private server ügyben?
    Letöltöttem azt a patch-et /Call.of.Duty.2.PRiVATE.SERVER.PATCH-iND/
    Nemigazán megy
  • PSAV
    #8935
    LOÁL
  • trident
    #8934
    Doktor Kotász! Doktor Kotász!
  • Pano
    #8933
    hi!

    most nézzetek zavartelméjűnek, vagy akármi de muszáj ezt a kérdést feltennem:
    Milyen sensit hazsnáljak multiba? ÉRdemes-e használni MX510-es egér esetében a mouse acclerationt? Ha igen, milyen fokozaton?

    Csak már a tököm tele van, hogy Cod-ban egyszerűen képtelen vagyok eltalálni a nekem megfelelő senst. Ami más játékokban totál bevált, az itt valamiért totál másképp érződik és ez számomra elég fura :\
    Válaszokat/tapasztalatokat előre is köszi :). Jah, a "azt te tudod, mert te érzed, hogy neked mi a jó" válaszokat kérem mellőzük, mert ez az, hogy nem érzem sehogyse :D
  • Serpa
    #8932
    lehet róla szó.
    de akkor dawnville vagy carentan mapos server legyen. --> #8916
  • Dietrich
    #8931
    békénhagyom
  • Dietrich
    #8930
    Serpa, JTB, Yos!
    Ma este?
    Kotászt látta valaki mostanában? A filmen kívűl? :)
  • Sheke
    #8929
    mi van itt:D:D
  • alph4
    #8928
    Ezt inkább ne te mond meg hogy mit csináljak! Már írtam hogy azért raktam fel hogy akinek tetszik letöltse... akinek meg nem tetszik az békénhagyja...
  • Cefre
    #8927
    A netről letöltöttem az admiral modot,de nem irja hova kell másolni.Tudna valaki segiteni?:)
  • KM
    #8926
    Ha nem bírod a kritikát, akkor ne tedd fel...
  • báttyó02
    #8925
    csak véleményt mondott,nemkell rögtön ugatni :\
    leirta hogy szép munka
  • KM
    #8924
    A kötelet se hagyjuk azért ki, mint utolsó lehetőséget...
  • trident
    #8923
    Driverfrissítések;
    Tesztprogramok: nem megfelelő hűtés, túlhúzás, hibás RAM, túlmelegedés,
    R9000 -> csere netán egy jelenlegi középkategóriára a későbbiekben, ha már túlvagy a hibakeresésen.
  • pako00
    #8922
    üdv CoDosok röviden pentium4 2.66ghz 512mb ati radeon 9000 párperc játék és fagyás multi kb két pálya szintén fagyás cod 1-2 mind a ketövel bajom van segitség
    probáltam már minden beálitást kinek van valami tipje azon kivül hogy kösem fel magam
  • alph4
    #8921
    Hát nem is neked csináltam, hanem magamnak. Csak azért linkeltem be hogyha valakinek tetszik (akinek pl ízlése is van) nyugodtan leszedhesse... :)
  • Serpa
    #8920
    szép munka, de nekem nem teccik.
    bocsi.
  • alph4
    #8919
    Egyiksem, ugyanis itthon csináltam :DDD
  • Mayday
    #8918
    Suliban vagy meloban? :)))
  • alph4
    #8917
    Akit esetleg érdekel:
    Csináltam egy 1280x1024-es CoD2 háttérképet:
    [email protected]
    (Modern absztrakt stílus :)) Sztem nem rosz.

    Röpke 3 órás munka :PP
  • Serpa
    #8916
    én már csak a dawnville és carentan mapokra vagyok kiváncsi.
    ha azok is a sírba visznek, marad az SP a peccsig.
  • KM
    #8915
    Ha már ez is gondot okoz...
  • OrioN the S
    #8914
    Úgyis rájössz! Játszál!