26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mucsácsó
    #9234
    használod a The All-Seeing Eye-t? mert az bead sok szervert, magyarokból is sokat, és mind tört és faxa...velem még hál' Istennek ilyen nem volt!
  • altbrucke
    #9233
    srácok kéne egy kis segitség
    multiba nem enged be semelyik szerverre, leginkább mert használva avan a kulcsom(ez oké, nem veszek eredetit!)
    viszont az istené nem akarja megjeleniteni a hozzáadott szerver ipket hogy beléphessek ez hogy van?
  • mucsácsó
    #9232
    jajaja
    dx9 má lusta vasalni nem tudja a ruhasimítás technológiát a dx9, csak a 7
  • OrioN the S
    #9231
    Az egyiknek ki van vasalva a ruhája a másiknak meg nincs!
  • ERykk
    #9230
    Minden topikba ez van:(
  • grebber
    #9229
    Látni azért a kezen a gatyán hogy szeb.
  • zaki
    #9228
    szerinted az első 2 képből látni vmit?
  • ReTeK
    #9227
    "értelmes szint...az van"
  • grebber
    #9226
    Nem kell nekem ránc főleg nem DX9 ebben a gameben mert csak nevetség tárgyát képezi a DX9 alatti optimalizáció.
    Jó nekem a DX7.Nekem a BiA grafja jobban tetszik.
  • Yossarian
    #9225
    állítsál akkor át valamit a gépeden, mert a gatyák ránca nélkül élvezhetetlen a játék :-P
  • grebber
    #9224
    Nálam nem ilyen DX9-be az hot tuti.
  • mucsácsó
    #9223
    de ha ezeken a képeken sem látod a különbséget, akkor télleg baj van a szemeddel:



  • Serpa
    #9222
    ez a henker gyerek szánalom a köbön.
    :DD
  • grebber
    #9221
    Szememmel nincsen semmi gond egyenlőre szerencsére.
  • Revenge
    #9220
    sziasztok! tudna nekem vki segíteni powerserver mod konfigurálásban,ill mi kell ahhoz,hogy pl mortal lelője,stb..mert codam-et csak 1.4-ig találtam.
    bocsi,ha lami vagyok:)
  • moralosan
    #9219
    akkor rossz a szemed
  • grebber
    #9218
    Hát én semmi különbséget nemlátok DX7 mod és DX9 között azonkivül hogy játszhatatlanul akad a DX9.
  • JamesRyan
    #9217
    én azt szeretném kérdezni mindenkitől,hogy van ee vkinek akinek directx9 el fut fullosan és h tényleg úgy néz e ki mint a trailerekbe??
  • mucsácsó
    #9216
    énsem gondoltam...ááhh...de sztem ez nem csak q3...sztem q3, csak nagyon kicsi mennyiségben q3...szinte szerintem már nem is az, úgy fel van tuningolva, csicsázva hogy...ezt már mondhatjuk más engine-nak isde a legalapja mégis quake 3 akkor..
  • Zsoltika 007
    #9215
    Most már érthető hogy Carmack-ék miért tolták el a quake 3 forráskódjának közzétételét. A fene se gondolta volna hogy a Cod2 ezen fut.
  • mucsácsó
    #9214
    jajaja, meghát arra is sajnos...
  • Yossarian
    #9213
    "de sztem erre 98-ban vagy mikor senki nem gondolt volna, hogy ilyen hiper grafikát ki bírnak hozni...le a kalappal a fejlesztők előtt!!!"

    Hát ja. De 98-ban arra se mert gondolni senki, hogy egy Q3-as játék futtatásához ilyen erőmű kelljen...
  • mucsácsó
    #9212
    hm...ez érdekes, nekem még hál' Istennek egyszer nem indult újra...rühellem az ilyen spontán újraindulós szar játékokat, mint pl san andreas, stb...és szvsz nálad van csak problem, mert ilyenről nem igazán hallottam még! én amúgy most csináltam meg El amein-t, szal az éjszakás részét, most a nappali résznél tartok
  • mucsácsó
    #9211
    ja és sztem 2005 év game-e, vagy ha nem is game-e, de FPS-e meg mutija tutti!
    2003-ban a CoD volt, akkor 2005-ben legyen má a CoD2
  • holmis20
    #9210
    Hello!
    Feltettem a játékot és sorban elkezdtem játszani a küldiket, de az el alamein-i csatában egy "End of the begins" (vagy valami hasonló) résznél mikor betölti a játékot és rakkattintok a startra akkor újraindul a gép!
    Mi lehet a probléma? (crackelt Dvds játék)
  • mucsácsó
    #9209
    azfaxa ha quake 3 engine...azért tippeltem hogy az, mert ez a ^x a színkódok, meg úgy szinte több dolog, ami q3 enginera emlékeztet, hogy pl még no rongybaba, meg ilyenek...szal ezért sejtettem hogy q3, de sztem erre 98-ban vagy mikor senki nem gondolt volna, hogy ilyen hiper grafikát ki bírnak hozni...le a kalappal a fejlesztők előtt!!!
  • grebber
    #9208
    Mérd le costokkal a DVD-tokot ennyi. :D
  • odex
    #9207
    jah és hozzátéve ha valakinek bármi kérdése van privibe!
  • odex
    #9206
    Helló mindenkinek!
    A .HNS. klán rendez egy bajnokságot a honlapon hamarosan lehet jelentkezni!
    A servere a klánnak jövőhéten lesz meg valószinűleg!
    A pályát nem ti választjátok hanem mi sorsoljuk a pályákat!
    bye!
  • shiftáj
    #9205
    valaki tud nekem mondani egy DVD tok méretet? h kibírjam végre normálisan nyomtatni ezt a ratyiságot :/
  • Yossarian
    #9204
    de azt tudnod kell, hogy ez a 120 FPS DX7-ben butított grafikával van :D
    Full grafikával 15-25 FPS :)
  • threeman
    #9203
    multiplayer optionsben
  • wazzup
    #9202
    Olyankor mit kell csinálni ha azt írja ki a multiplayer-nél hogy invalid CD key?? hogyan lehet megváltoztatni?
  • Dietrich
    #9201
    legközelebb nyomjuk TS-n...én berohanok előre az épületbe hősi halált halva...jól megfigyelek mindent aztán lököm az infót hol a csíter
  • Pano
    #9200
    jah, bocs.. figyelmetlen vok :D
  • Pano
    #9199
    aha és celeron vagy pentium? :)

    amúgy köszi az infókat. Karácsony felé beruházok egy új karira, csak az abaj, h max 30 000-t tudok rászánni, de ez abszolút max összeg :(
  • Yossarian
    #9198
    totál felbaszott ma az FGC szerveren egy szemét WH-s looser. Cool volt a neve. Totál kiakasztott, mikor egy vakablak mögött álló társamat lőtte ezerrel, még fel nem fogta, hogy az az ablak be van deszkázva és csak messziről tűnik nyitottnak.
  • Yossarian
    #9197
    nekem 9600XT-vel 120FPS körül van. (2,8-as cerka 1GB RAM)
  • haxoror
    #9196
    Nekem látvány fontosabb mint az a minimális előny amiért cserébe egy hányadék codot kellene néznem :)
  • balintka
    #9195
    Nekem stabil 80 fps medium grafon 1024-be, füstbe 50, földre vagy égre nézek 150-200 szokott lenni, de most bacardi javaslatára ki fogom próbálni új driverrel.