26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #9275
    Lófaxt fog szaggatni! Olyan régi configon el se indul! :DD
  • báttyó02
    #9274
    nem.
    szaggatni fog minimumon is
  • zsozsi80
    #9273
    Nekem vinnie kéne???
    Intel prescott 3ghz, 1gb kingston hyperx 400mhz memória,abit ic7 alaplap, 9800 pro gigabyte videó kártya
  • geri15
    #9272
    Már megbocsáss de egy 3 GHz-es Prescott, 1 giga ram, és egy 6800 GT közelsem középkategória, az már bőven felsőkategória. A tied meg a csúcskategória, de kétlem hogy saját pénzből vetted volna.
    A másik fele pedig az hogy egy felsőkategóriás géptől el lehet várni hogy egy 5 éves enginnel készült játékot max grafikán meghajtson. Szerintem.
  • mucsácsó
    #9271
    haggyad már, csak ugat, nagyzol a csávó....
  • zsozsi80
    #9270
    Nekem a játék elején a traininget még engedi simán játszani,de a következő küldetésnél behal.Mit tegyek?

    Intel prescott 3ghz, 1gb kingston hyperx 400mhz memória,abit ic7 alaplap, 9800 pro gigabyte videó kártya
  • Davidsned
    #9269
    Jah hát könnyen beszélsz te, akinek mindig telik a legújabbra.
  • mucsácsó
    #9268
    ez a lényege minden játéknak...hogy ne csaljál, hanem küzdj azért amit szeretnél...de az is elég rossz, hogy beírod a minden fegyver kódot, és akkor látod hogy milyen fegyverek lesznek a game során -> ezt útálom a legjobban, számomra az új fegyver az ajándék néha a game során
    de télleg, a csít csak akkor pojén talán, hogyha végigtoltad egyszer mégegyszer elkezded, csak tudod hogy van vmi nehéz rész, arra az időre beírod azt kész...vagy talán ilyenkor sem...persze nem mondom, én is csíteltem régen egy-két játékban ami felidegesített, de multiban soha nem csíteltem és amíg élek nem is fogok...egyszer volt olyan bevallom egy éve kb, hogy haver adott egy csítet a cs-hez, aszonnya használjam külföldi szervereken...de nem tudom, nem bírtam kezelni sem, meg minek csíteljek? nagyon útálatos és szemét dolog a neten való csalás...én csak ennyit akartam ehhez még hozzáfűzni.
  • Morfi
    #9267
    single-be is minek a god. Csináld addig míg nem sikerűl, ha ideges vagy akkor kicsi pihenés asztán mehet ujra...a lényeg a nyugalom :)
  • Ma2ska
    #9266
    Jó hát ez az élet minden területére igaz, megkérdezhetnénk hogy minek csalnak egyébként az emberek, ha máshogy nem tudnak érvényesülni, vagy patkánykodnak, furkálják a másikat hazudozással vagy más aljas módokon. Miért lenne mindenki tisztességes a játékban, mikor másutt sem az ? Előfordulnak alkalmi csiterek is akik valamilyen arcoskodásbol , hozzá nem értő haverok előtt viritani akarnak egyet, aztán vannak akik amig lehet, állandóan csalnak.
  • Zsoltika 007
    #9265
    Szerintem is. Amúgy nekem is ugyanez a konfigom.
  • shiftáj
    #9264
    lol... de mi a fasznak csítelni, ha nem bírsz játszani akkor inkább ne játszál , minthogy elveszed másoktól a tiszta játék élményét... hülyeség a csít sztem... single be még elmegy egy kis god ha nem tod megcsinálni egy mapot, de onlinon... pff
  • mucsácsó
    #9263
    nemtom, de hál' Istennek ilyen csíter cigányokkal még nem találkoztam mint ez az oldal...
  • Amse
    #9262
    dejó, meg is vettem.
    mikoleszmá PB az ilyenek kiszűrésére?
  • magus
    #9261
    lol, ilyen statsod barmikor osszehozok nem kell hozza cheat, szanalom
  • Herold
    #9260
    Elég jól skálázható. Gyengébb gépeken DX 7 beállítással is elmegy.
  • Rain1
    #9259
    Szerintem nem középkonfig... egy 6800GT elég jó VGA.
    Az én 9800PROm számít középkategóriának, szerintem!
  • Block
    #9258
    mit vártál egy közepes konfigtól?
  • KILROY
    #9257
    aszt szeretném kérdezni, hogy mennyire van optimalizálva a gépigény?
  • KILROY
    #9256
    hi
  • Davidsned
    #9255
    Emberek: most raktam újra windowst, prescott 3ghz-em 1giga memóriám és 6800gt-m van. Ennek ellenére directx9ben nagyon belassul úgy, h se AF se AA, többi maxon. A játék ennyire szarul optimalizált vagy nálam van valami?
  • mucsácsó
    #9254
    mimi?
  • Herold
    #9253
    Na, a CoD2 single player sem mentes a wh-s ellenfelektől. Utcai harc, az orromig se látok a füsttől, erre a német egyenesen odajön hozzám és fejbevág puskatussal.
  • abonyitomz
    #9252
    az igaz
  • csabawarchief
    #9251
    Sziasztok! Meg tudja nekem valaki mondani, hogy hol találom a CoD2 mappán belül azokat a rádióüzeneteket, amiket multiplayer játék alatt lehet használni? KÖszi.
  • Yossarian
    #9250
    hadova
  • Dietrich
    #9249
    ez a cod2 kezd elmenni a LOL kategóriába....admiral mod valamelyik szerveren..

  • mucsácsó
    #9248
    ha lenne ingyen és még fizetnének is érte én akkor sem csítelnék...örök életre elásod a másik szemében magad!
  • alph4
    #9247
    Szvsz, ezeket a csiteket külömböző fórumokról le lehet tölteni ingyen... (ugyhogy ha valaki csalni akar megtalája a módját.)
  • mucsácsó
    #9246
    hát...kurva anyjukat a csítereknek, erre ennyit tudok modnani...szááánalom...
    amúgy nézegettem most hogy mégis milyen engine hajtja a call of duty 2-t:
    "United Offensive pushed the Quake 3 engine probably as far as it could be pushed, so Call of Duty 2 is built entirely from a new proprietary engine. It looks great and is obviously tailored to the game's needs. Namely, lots of erratic geometry, lots of superbly animated character models, and long drawing distances. This ain't no Quake 3 engine.Once again, the weapons are a perfect storm of audio, animation, and effects, lending Call of Duty 2 the heartiest sense of gunplay this side of F.E.A.R."
    amúgy van ahol azt írják Quake 3, de több helyen Doom 3 engine-t írnak --na szteme ez nem doom 3, túl műanyagvilág lenne az egész, de lehet a fejlesztők kicsikarták belőle a legtöbbet...hogy ne műanyag legyen az egész, mint pl doom3 vagy quake 4...szal nemtom
  • Richard90
    #9245
    undorító
  • Kandurex
    #9244




    (nem törlöm, aligha hiszem, hogy van olyan p1st1k3 akinek van 30fontja)
  • Gabe18
    #9242
    Annyira akkor sem néz ki jól hogy ez a gépigény indokolt legyen.Szerintem.De kár ezen vitázni,ez már ilyen lett,aztán kész.
    Én továbbra is azt hiszem hogy nem törődtek a pc-s verzióval eleget az X360-as miatt.A konzol fix hardwerére ugye sokkal egyszerűbb megcsinálni.A pc-s meg lett amilyen lett,ha még ezért vesznek az emberek plusz cuccokat a gépbe,az se baj ugye,gondolhatták...
  • Block
    #9241
    Pontosana turbózott dx9-es efektekhez kell a erösebb vas... dx7-ben ugyanolyan csunya és ugyanolyan gyorsan is megy....
  • Gabe18
    #9240
    A csúcshoz?
    Jó,akkor ebből a csúcs játékból hol a fizika?Hol vannak a járművek (nem arra a 2 nyomi pályára gondolok amit azzal a tank szerű valamivel menni kell) ?Hol van egy kis szabadság esetleg hogy ne ilyen kötött pályán kellene menni mint itt.Nehogy már ezeket ne birta volna el mondjuk a Te a géped.
    Csúcs gépet szerintem csúcs játékért kéne venni.Ez viszont teljessen ugyanaz mint a CoD (multiban még annál is butább),csak a grafikát és vele az igényeket felnyomták az égbe.Ugyhogy ez a játék a csúcstól szerintem igen messze van.
  • Block
    #9239
    DE most komolyan mi olyan fura?
    A csucshoz csúcsgép kell amin jól megy......
    Mindig egy játékot a jövö évi cuccok vételére serkentö módon irják meg...
    Ez mindig is igy lesz/volt mert ha mindent megcsinálnának jól akkor ki venne 150-ezerért videókarit?...
  • Gabe18
    #9238
    Ja a Te lenti gépeden megy jól a játék.Hát akkor tényleg fantasztikussan sikerült optimalizálni...
  • Block
    #9237
    Nem olyan csirke a dx 9 optimalizáció szerintem egy 7800 GTX 512mb-al simán megy 100 fps körül!!!
    Nekem is 60-90 FPS 1600*1200 EXTRAN. dx 7-nél (250-450 FPS)
    És nem kis különbség van dx 9 között monjuk carentaen-en a falak, a fények,,, minden!!!
  • libelle
    #9236
    Ez a hiba nálam is előjön. :O(
    Van valakinek tippje, hogy mi okozza? A SP simán megy
  • báttyó02
    #9235
    :DDDDDDDDDDDDDd