26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • hofitom
    #9438
    Meg Foy
  • Stormbird
    #9437
    Járt már úgy valaki, hogy a Single Player-ben az a pálya után ahol egy siló tetejéről kellett kilövöldözni a német aknavetősöket nem ment tovább a játék?

    Error
    CMod_loafBrushes:brushIndex exceeded

    üzenettel kilép a progi.

    A F.A.Q.-ban lévő 100%-os mentés linkje nem műxik:(
    Ez talán megoldaná a problémám, mert esetleg kihagyva a problémás küldetést tovább vihetném a gámát.
    Valaki el tudná küldeni?
    Ha igen köszi!
  • Yossarian
    #9436
    meg a Brecourt is
  • twargrey
    #9435
    Nem akar valami klán kiálni a mi klánunk ellen, ha igen akkor jelezzétek Privben.
  • dr Kotász
    #9434
    Hát ha valami, az megér 15 rugót.
  • Dietrich
    #9433
    no akkor az elején a flakk-ok megsemmitése vagy Carentan ismerős lesz :)
  • batman
    #9432
    a játékot végig toltam, a sorozatot sajnos nem láttam, de tervezem a beszerzését :)
  • Herold
    #9431
    Sok a csiter.
  • diabologic #9430
    Én is szenvedtem ott egy keveset, mert mikor fordul a páncélkocsi elég nehezen megy a célzás. Még azt is próbáltam, hogy visszaváltottam kézifegyverre, de az lassúnak bizonyult. Végül az segített, hogy kifigyeltem, hogy hogyan fordul, s ezt felhasználva már a fordulás előtt belőttem, hogy többé-kevésbé, merre kell állnia géppuskának ahhoz, hogy a felső kettőt könnyen leszedjem. Ennek így elég gyorsan sikerülnie kell, s aztán már lesz idő a másik kettőre + a tankra.
  • Dietrich
    #9429
    játszál a cod1-el..aztán nézd meg az Elit alakulat c. HBO sorozat részeit..megfogsz lepődni
  • Dietrich
    #9428
    mit értesz azon, hogy bénán?
    senki nem úgy születik, h flottul megy :)

    nem tudom milyen szerverekre mentél, de kezdőknek a death match (dm)és a team death match(tdm)kell pár napig, h belejöjjenek. Aztán lehet menni a HQ és CTF modra...aztán ha ez is megy akkor az s&d
    aztán az is sokat számít milyen a klavi, egér kiosztásod.
  • batman
    #9427
    Sziasztok. Nekem nincs kérdésem, csak egy élményt szeretnék megosztani. Mostanában tartok a partraszállás résznél, és ugye ott van az, hogy amint kilépünk a hajóból "baleset ér minket". Amikor ott balra néz emberünk ott látja, hogy lángolva jönnek le a hajóról a bajtársak. Pont tegnap vettem meg a Ryan közlegény megmentését, és abban pont az a jelenet van. Illetve nyílván a film volt előbb, de ez lényegtelen. Szóval jót mosolyogtam, aztán meg rádöbbentem, hogy milyen döbbenetesen jól megcsinálták ezt a gémet. Az első perctől kurvára tetszik, nekem eddig überel mindent. Csak ennyi...over and out.
  • madtolyy
    #9426
    Szasztok! Lol kérdés következik és nem ér röhögni! Szal játszottam neten a CoD2-vel. És az a szomorú helyzet, hogy rá kellett jönnöm, eléggé bénán nyomom. Tudnátok mondani egy két tippet? Tom, hogy ehhez gyakorolni kell stb. stb. csak hátha egy-két tanáccsal tudnátok segíteni. De ha nem, akkor nem. Szal thenx előre is.
  • Dietrich
    #9425
    Megjelent a ForceWare 81.94
  • geri15
    #9424
    lol
  • Shep
    #9423
    milyen beállításokkal?
  • Tizi
    #9422
    mire gondolsz???
    Ez az első játék aminél ezt megnéztem (a FAQ-ban leirtak szerint), és kiváncsi vok, hogy mit is jelent az az eredmény amit kaptam...
  • Pano
    #9421
    stabilan 100 fölött felel meg jónak.
  • HuAn82
    #9420
    Amelyiken élvezed a játékot. Ez most reklám,vagy kérdés akart lenni?
  • Tizi
    #9419
    Szisztok!
    1024x768-on mekkore FPS felel meg jónak?
    Nekem 55-108 között szokott lenni.
    Ez jó?
    9800Pro+512Mb+2.4GhzP4
    Köszi a válaszokat előre is
  • Balumann
    #9418
    Ha közel mész a tankhoz akkor nem tud lelőni asszem. Közel mész a tankhoz, lelövöd afentieket, aztán meg jöhet a tank ;)
  • ghost2
    #9417
    hát ez az ,de nincs rá idöm ,mert ha a tankot kezdem el löni ,addig a többi 4 rakéta vetös le lö ,egyszere nem tok 5 felé lőni
  • Rain1
    #9416
    Ki kell lönni a tankot a géppuskával, a elején lévő motort kell lönni, de ezt épp írja is a feliratban :)

    (Ezen a képen a ház tetején lévő ellen, olyan mintha egy mosómedve lenne )
  • ghost2
    #9415

    itt hogyan lehet továbbjutni? Mert ha leszedem a 4 rakéta vetöst,mielött lelőne ,utána egyböl le lő a tank. Mi a trükk?
  • urbijoe
    #9414
    valaki linkelje már be a 100% -os mentést mert ujra kellett raknom és nincs kedvem elöröl kezdeni
    a FAQ-ban lévo link nem müködik
  • littleNorbi
    #9413
    Németországban van az uccsó pálya?
  • Ficsek.hu
    #9412
    Egyébként mérhetetlen profizmus sugározna belőled, ha egy beta1 verzióból végleges következtetéseket vonnál le...
  • Ficsek.hu
    #9411
    Szerinted, ha nem indul el az az AWE hibája?...
    Sorolj már fel vagy 2 dolgot, ami nem úgy működött abban az elQrt AWEUO-ban, mint ahogy megírták.
    Cefre: szerver oldali beállítástól függ, hogy van-e csík alul-felül.
    Sprintelni pedig a USE műveletre beállított billentyű nyomvatartásával lehet /szintén szervertől függ, hogy engedélyezve van-e/.
  • Cefre
    #9410
    Nekem a tetején és az alján vastag fekete sik van
  • geri15
    #9409
    heh
    nocomment
    már épp válaszoltam volna amikor megláttam hogy ki írta :| szánalom²
  • KranaZoli #9408
    Hali!

    Olvasom, hogy ticcsen még a játék SP verziójához magyarítás.
    Érdeklődnék:

    Tudtok-e róla, hogy vmelyik csapat készít-e hozzá magyarítást?
  • examinee
    #9406
    Ez igy van! Szoval lámáknak való ez a game!:D
  • Block
    #9405
    szerintem eléggé csirke lett... :D
  • cbdkroa #9404
    nem húz össze semmit, csak a futást hiányoltam eddig amiről írtak.

    A lehetőség megvan, csak nem ismert
  • rage at work
    #9403
    Nálam az árnyékok ezzel sem lettek jobbak, sőt...
  • haxoror
    #9402
    Aki már odáig eljutott hogy regisztrálni tudott az Sg-re és postolt is az nem ennyire kezdő...
  • Davidsned
    #9401
    Nem tom volt-e már, de ma kijött egy új nvidia driver, ami elvileg jobban kompatibilis a cod2-vel! :)
    Pontosan 81.94-es és ezt tudja: Improved performance and compatibility for Call of Duty 2.
  • shiftáj
    #9400
    megszeretném nézni ezt a ratyi awe- t de else indul... elindítanám aztán cod2 console és hiba :D elég lol.. de megszeretném nézni h elkúrták-e annyira mint az aweuo -t
  • Cefre
    #9399
    Admiral Mód össze húzza e nektek a képernyőt?
  • ent
    #9398
    de mért? ha pl whzom, és jobb vagyok mint egy másik whs, akkor észre se veszed.... Ez persze pl ben volt!!!!


    Dec 16 tól érdemes ilyen cupákat szervezni