26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • odex
    #9397
    Helló mindenkinek jövőhéten megkezd a bajnokság a hns clan serverén!
    Itt a weblap aki jelentkezni akar az keresse ki az msn címem vagy az e-mail címem a bajnokság oldalon THX!
    OLDAL!
  • Rain1
    #9396
    Nem, mert még nincs hozzá pályaszerkesztő
  • Cefre
    #9395
    MP pályát csináltak már a cod 2 hoz?
  • Yossarian
    #9394
    Péter, ha nem fut a háttérben semmilyen netes progi, akkor lefelé biztos elég. Viszont a feltöltésed is fontos a játéknál. Nálam 96Kbit-es feltöltéssel annak idején elég szépen ment a COD1+Teamspeek, sztem ennek sincs sokkal nagyobb igénye.

    A másik, hogy a PING nem a sávszélből következik. (Ez a két adat konyhanyelven olyasmi, mint egy teherautó platójának a mérete (sávszél) és a sebessége (ping)) A modemes netemnek 50-60-as pingje volt, a 400/96-os micronetemnél meg néha 2000-es pingem :)

  • Doomguy
    #9393
    Lekai szerintem elöbb vidd végig a gámát
    Csak ugy fogod érteni igazán
  • Lekai
    #9392
    üdv mindenkinek

    a FAQ-ban nem müködik ez a menü:

    " Létezik 100% mentés Singleplayerhez? "

    tudna valaki segiteni abban hogy hol található a végigjátszás ??
  • Mentol
    #9391
    Tulajdonképpen visszás a helyzet, mert a számítástechnika nem hivatalos anyanyelve az angol. Azonban a kezdőkre is számítani kell, és általában egy FAQ-ot éppen az ő számukra kell összerakni.
    Szerintem is többet segítene a FAQ, ha link szövege mondjuk ez lenne:
    "Kezdők ide kattintsanak!"
  • Mentol
    #9390
    Az igazán kezdők (főleg az angolul nem tudók) nem fogják tudni, hogy mi a rák az a FAQ!
  • Serpa
    #9389
    talán mert nem tudják, hogy mit jelent, vagy nem tudják hogy rá lehet kattintatni.
  • Mester01
    #9388
    Nem értem hogy miért nem tudják elolvasni az FAQt...
    Pedig szép nagy PIROS betukel kivan irva hogy FAQ!
  • Rain1
    #9387
    FAQ
  • scylla
    #9386
    Sziasztok!
    Nem tudtok véletlenül telepítőkódot a COD2-hpz?
    Köszi!
  • Dietrich
    #9385
    vagy tudsz vagy nem...vagy magas lesz a pinged vagy nem..de szerintem ha másoknak korábban a cod1 alatt modemmel is ment akkor ezzel a magasabb (modemtől) sebességgel is mennie kell.

    Vannak szerverek ahol be van állítva hogy 200 vagy 250-es pingnél kivágja az usert.
  • madtolyy
    #9384
    Szinkron? Ha igen, akkor sztem elég. Bár remélem valaki megerősít ebben a hitben!
  • Szabó Péter
    #9383
    HA IGEN AKKOR MIBEN JELENTKEZIK ?
  • Szabó Péter
    #9382
    jÁTSZANÉK A COD2 VEL ONLINE,VISZONT 256 KB/SEC SEBESSÉGŰ A KAPCSOLATOM.HÁTRÁNYT JELENT EZ?
  • madtolyy
    #9381
    Na az se ártana!
  • geri15
    #9380
    őőő
    ja
    meg hozzá 1 gépet is htx :D
  • madtolyy
    #9379
    Hát akkor majd a CoD3-ban!
  • priluki
    #9378
    lényeg a lényeg,amiket igértek a cod2-be... hááát a fele se lett teljesitve.
    sajnos
  • grebber
    #9377
    UNREAL ENGINE 3.0-ás COD3-at a népnek!!!!!!!!!!!!!!!!
  • DJ Skyline
    #9376
    az ilyen nagyobb modokat letudod tölteni a callofduty.hu-ról pl...és aztán mehetsz a SWAT modos szerverekre
  • madtolyy
    #9375
    Ok! De pl ott van a SWAT mod. Ezt is letölti a szerverről? Mert a képek alapján ez elég rendesen átalakítja az alap CoD-ot. Bocs a sok kérdésért!
  • DJ Skyline
    #9374
    betudod állítani a multiplayer optionsban,hogy letöltse-e a cuccokat ami kell,hogy játszhass a szerveren,vagy ne...én nekem ki van kapcs asszem,max akkor engedélyezem (pl CoDban),ha olyan szerverre megyek fel,ami kedvenc és biztos visszanézek még!:)
  • madtolyy
    #9373
    Ja mégegy kérdés. Ha valami moddolt szerveren szeretnék játszani, akkor előbb töltsem le a modot, aztán telepítsem, vagy csatlakozzak a szerverhez, aztán majd a game letölti?
  • DJ Skyline
    #9372
    nekem a hedkvótersz' nem tetszik...az,hogy fél napot kell várni,hogy visszategyen a játéka..CTF meg teljesen a szervereken lévő játékosoktól függ...van amikor tök jó,meg minden,de van amikor 10 percet se bírok ki a szerveren...legalábbis nálam így működik!:)
  • madtolyy
    #9371
    Akkor melyiket érdemes kipróbálni a CoD2-ben?
  • mucsácsó
    #9370
    na, az ritka szar a cod2-ben, a ctf-et röhellem....fúj...
  • DJ Skyline
    #9369
    ja,az csak UO alatt fut asszem...de majd az okosabbak megerősítenek ebben!:)
  • madtolyy
    #9368
    Ok! Köszi! A German Front Mod csak UO alatt megy? Mert a callofduty.hu-n ez nem derül ki egyértelműen.
  • DJ Skyline
    #9367
    Capture The Flag...azaz "szerezd meg a zászlót"...
    a feladat:
    menj és szerezd meg az ellenség zászlóját,majd azt vidd el a saját zászlódhoz
  • madtolyy
    #9366
    Bocsi mindenkitől! kérdés következik! Mi az a CTF? A modok között olvastam.
  • madtolyy
    #9365
    Én még nem próbáltam, mert a CoD1-el is csak most kezdtem játszani a neten. De asszem holnap kipróbálom én is. Abban igazad van, hogy ez nem sportszerű, de ha én nem lövöm le, akkor ő lő le engem.
  • Dietrich
    #9364
    nálam is soxor megesik, h elöttem respawnol és lelövöm, miként hasonló szituban engem is lelőnek. Nem sportszerű de ez van.
    Viszont ha valaki egy ilyen helyen leragad és csak a statja miatt irtja ott az ellent az már rendesen spawn killer..
    a csíter sem sportszerű ;)

    igen..próbáljuk megkedvelni a cod2 multit de elég neveletlen egy kölyök lett ez a bratyóihoz képest
  • Dietrich
    #9363
    fenéket...visszavittem az üvegeket :)
  • madtolyy
    #9362
    De én nem dekkoltam sehol! Egyfolytában mozogtam. Csak akkor éppen arra jártam, aztán dtam neki egy kis ólmot. Erre mindjárt jött ezzel a szöveggel. Na mindegy. Olvasgattam ezt a fórumot és annak ellenére, hogy szidjátok a CoD2 multit, azért szoktatok játszani vele a neten? Vagy inkább csak CoD1+UO?
  • Dietrich
    #9361
    megvan már vagy 4 éve..akkor is ennyi volt. Úgy látszik beragadt ez a szám a gépükben csak akkor még mm volt a nevük :)
  • Dietrich
    #9360
    vagy
    kapzsi.kofa.hu

  • KM
    #9359
    Premiumot kaptal?
  • KM
    #9358
    Hinnye, de megszaladt!