26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dietrich
    #9478
    "Mert alapban, nincs teljesre véve."

    már mint a PS/2?
  • KM
    #9477
    Mert alapban, nincs teljesre véve.
    A mintavétel ha kicsi, akkor hiába képes hatalmas felbontásra az egér, nem tudja közölni az adatokat a gép felé, ergo...
  • Dietrich
    #9476
    egyetértek :)
  • Yossarian
    #9475
    sztem az USB-s optikai gyorsabb és precízebb:)
  • Dietrich
    #9474
    na és az számít, h optikai vagy görgős egér a gyorsaságot illetően?
  • Dietrich
    #9473
    szerintem meg nem. nem csak a saját tapasztalatom (korábban mindig hamarabb löttek le engem pár tized mp-vel mint fordítva, aztán egér cserét követően ez megváltozott) de valahol olvastam erről tesztet is. Nem játék kapcsán tesztelték hogy USB vagy PS/2.
  • KM
    #9472
    Na ja, de az már a szabványtól való eltérés, ami vagy bejön vagy nem. A tény ettől tény marad.
  • Yossarian
    #9471
    szerintem meg nem. van USB hack. Az újabb logitech egerek már nem is mennek PS2-ről.
  • KM
    #9470
    Izé, ellent kell mondjak, a ps2 porton nagyobb mintavételezést lehet elérni.
  • Dietrich
    #9469
    COD1-nél sem volt alapból benne..
    a második patchbe rakták bele.

    Valami jobb kell mint a PB..azt 1 óra után feltörik..
  • Sanko
    #9468
    nagyon megy tönkre a játék a sok csítertől....

    kár érte....

    itt nem lesz ilyen PB vagy hasonló?
  • Dietrich
    #9467
    Tegnap Gyilkos néven jött egy csíter..az a fajta akit nem lehet megölni. Majd miután megkapta mindenkitől a maga adagját map váltáskor kikapcsolta..rőgtön reális lett a statja..1-7
  • Dietrich
    #9466
    helyes ne is csítelj mert azok szánalmasak...ráadásul töünkreteszik mások játékát.
    pl. elengedhetetlen egy jó internet kapcsolat, ne legyen magas pinged, játék közben ha lehet ne szedj le semmit a háttérben
    nem hátrány ha a bill. és egér USB-s..mert azon gyorsabb a reakciója a kütyüknek, ezt saját tapasztalatból is tudom.
    igen nálam is az a kiosztás, de változtattak pl. a gránátok dobásán, a snípernél a levegőt visszalehet tartani, így ezeket "újra kellett tanulni"
    van egy egér. pl. nekem egy mezei logitech BJ-58 van (olyan 2-2,5K lehet most)annak a görgetőjére is 3 dolog van beállítva + ott van a két gombja is. Ez már 5 funkciót jelent.
    Nem egy hátrány ám a gyors tárcsere vagy az ütés vagy a megfelelő bill. kiválasztása a gránát dobáshoz.
  • Dietrich
    #9465
    régebben párnázottal játszottam...
    1. nem hallani annál ha szól az asszony hozzám (mondjuk ez nem hátrány) de ha 3x szólt a negyediknél répült valami a fejemhez
    2. berohad az ember füle ha túl sokat játszik, főleg nyáron.

    most nekem egy mezei panasonic x-bass füldugóm van..ez se tökéletes mert tuti megsüketülök pár év alatt így.

    a legjobb szerintem a genius home theatre..de annál meg a szomszéd jelent fel.

    cseberből vederbe :)

    a mikis fejhallgatóm egy mezei hama, de akkor este tesztelhetnénk. Majd Yos regel megint egy szobát TS-n aztán mehet a duma..átlő a vason bazze!
  • Dietrich
    #9464
    én meg sose gondoltam volna, hogy az activision emberei a legnagyobb csíterek...mp44 olyan pontos lett 30db skulóval mint korábban a sníper.
    maga a sníper meg bárhol találtam el valakit az tuti meghót...ha nézték killcamben tuti lecsítereztek engem
  • Dietrich
    #9463
    arcade játék hülye gyerekeknek

    hopsz ez több lett :)
    arcade
  • madtolyy
    #9462
    Köszi a választ! Én most még csak tdm-et játszottam. Tudom, hogy nem úgy születik mindenki, hogy flottul megy Csak gondoltam hátha én csinálok valamit rosszul. Mert lövöm én is az ellent, aztán amikor visszanézem a killcam-et akkor látom, hogy ő sem fejre céloz v. ilyesmi, és valszeg még a csúzlija sem sokkal jobb. Mégis én halok meg. De csítelni nem akarok! A billkiosztás a klasszikus WASD. Van ennél jobb?
  • Yossarian
    #9461
    érdekes, én is 5.1-est akartam venni és az eladó mondta, hogy nem ajánlja őket, mert kaki :D
    Sose próbáltam, szal elhittem neki, mert miért beszélne rá egy sokkal olcsóbbra? :)
    Amúgy nekem is egy genius van, egész megszerettem.

    Egyébként mesélhetnél róla, hogy milyen?
  • cbdkroa #9460
    Zalman 5.1 et ajánlom, nekem nagyon bejött.....
  • trident
    #9459
    2-3 >4 ezer környékén már teljesen jó, párnázott, korrekt minőségűt kaphatsz.
    A tizenezer forintosok is beztos jók, de nem annyira.;)
    A Geniusnak van egy ilyen tipusú mikrofonos fülese, csak nálam egy idő múlva mindig megtört a kábel eleje (a csatlakozóknál). Van egy tartalék Philipsem, nagyon jó, nagyon kényelmes hosszú távon is, nem volt drága, csak nincs mikrofonja.
    Több gyártónak van 5.1-ese, ezekhez nem volt még szerencsém.
  • Yossarian
    #9458
    azt akartam kinyögni, hogy egy jó fejhallgatóval minden kis neszt, szuszogást meghallasz, ami hatalmas előny lehet bizonyos szituációkban.
  • Serpa
    #9457
    késő van, nem tok a sorok közt olvasni.
    :)
  • Yossarian
    #9456
    ha rám hallgatsz, akkor jobbacskát vegyél. egy jó füles hatalmas előny!
  • Serpa
    #9455
    holnap megyek headsetet nézni, este pedig akár már ki is probálom.
  • Yossarian
    #9454
    nekem a fegyverek is olyan játékpuska jellegűek :)
  • Nadi
    #9453
    Samowar Mod-os szar.
  • KM
    #9452
    Bélsár...
  • trident
    #9451
    Kommersz.
    (vagy popularista)
  • zaki
    #9450
    ha egy szóval kellene jellemezni a cod2 multiját, mit mondanátok rá?
  • chicco
    #9449
    nekem meg nem jött a felmentő sereg de elkezdtem újból a szintet utána no problem
  • Csoder
    #9448
    Te is tiszta profi vagy!
  • deestroy
    #9447
    Végigvittem zsíííííííír!
  • Fejes021
    #9446
    ja ja. van már. közel eyg giga. Az egész multi le van fordítva
  • trident
    #9445
    van már.
  • dr Kotász
    #9444
  • dr Kotász
    #9443
    Azonnal készítjük :-)
  • KM
    #9442
    Na ez fájt...
  • rudibem
    #9441
    call of duty 2-höz kéne sürgősen magyaritás.
  • twargrey
    #9440
    daemon tools
  • danikarate
    #9439
    hello
    nem tudja valaki hogyan kell lejátszani mdf fájlt?