26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mucsácsó
    #9598
    nemtudom...felértem, és...és ott alkotott egyedül kezdőn :D szegénynek elfáradhattak a kacsói
  • zeus
    #9597
    Gyerekek!!!! szerver config-ban kellene nekem segíteni :)

    hátha valaki tudja, hogyan kell beállítani hogy shotgun 5 skulóval legyen ???

    pls

    [email protected]
  • Seth
    #9596
    LOL ......melyik animációs fázisba fagyhatott bele????
  • mucsácsó
    #9595
    véleményeket várok :DDDDD
  • mucsácsó
    #9594
    LOOOOOOOOOOL öcsém mi volt az előbb :DDDDD kifagyott egy gyerek, de nagyon érdekesen :DDDDD
    szarrá röhögtem magamat
    úgy fagyott ki, mint ha rubik-kockázna :DDDD
    adom a videót minnyár :D a 3BiT az én vok, a muCSÁcsó mellett a másik nickem, game-eknél használom, neten meg úgy általában muCSÁcsó vagyok úgyhogy aki meglátná hogy 3BiT, az nyugodtan köszönjön, mucsácsó vagyok :)
    jah, nahésakkor most felért a videó, 4MB, nagyon lol, kötelező
    RUBiKKOCKA!!!! :DDDD
  • báttyó02
    #9593
    __D_DDD:DDDDDD
  • strebacom
    #9592
    Honnan tudnék letölteni mentést, a faq-ban levö oldal nem müködik???
  • mucsácsó
    #9591
    mint aki hót részeg
  • Liszi
    #9590
    PATTY VS. LISZI
    ððð
  • mucsácsó
    #9589
    ez naggyon kész :DDD
  • forza milan
    #9588
    Miért nincs a faq-ban a public server patch?
  • fhsasa
    #9587
    A fekete az nekem sem megy. Sem a cOd2-ben, sem a cOd 1-ben ill. cOd uO-ban!
  • Serpa
    #9586
    az egész pálya egy nagy füst.

    átmegyek ide.
    ^7Bl^iC ^4CoD2 PublicServer^7 1.0 | powered by wilcon.hu|20ms|212.52.166.169:28960
  • Serpa
    #9585
    ^4[^1F^7G^2C^4]^1COD2 HQ^5server|20ms|84.21.10.205:28960
    megyek ...
  • MORO67
    #9584
    sziasztokmegtudja valaki mondani hogy mit kell,kitöröpni hogy magyar lagyen a main könyvtárba ha bemásoltam a magyaritást hogy felismerje ?
  • Yossarian
    #9583
    elhiszem neked, ha mondod. Igazság szerint a feketét nem próbáltam még a COD1-ben sem. nekem jó egy sima piros-fehér-zöld nevecske :D
  • Ability
    #9582
    Olvastam hasonló névszínezési FAQ-t, és gond nélkül meg is tudom csinálni, de a CoD2-ben a fekete akkor sem müxik!!!4
  • Yossarian
    #9581
    ismered ezt?
    kiszinezheted a nevedet, vagy akár animálhatod is...
  • Ability
    #9580
    Hát ez az! Elvileg ugyan úgy kell. De nekem nem jön össze. Más színnel gond nélkül megy, de a fekete az .... :S Valaki?!

    Szerk.: de érdekes, hogy amikor a konzolba írom be a nevem, akkor feketével írja, csak amikor már át is neveztem magam (következőő kör), akkor a fekete nem müxik...
  • Tmac
    #9579
    egyébbkén a fekete nekem sem sikerült :-( (lehet hogy én is láma v'ok)
  • Yossarian
    #9578
    hmmm. nem igazán értem a gondod, mert ugyanúgy kell mint a többi színnel.
    Nekem nincs a nevemben fekete, de tudtommal altgr+3 és a színkódja a nulla.
  • Ability
    #9577
    Hátő ... és hogyan? -.- Vagy ha én lámázok, akkor mit csinálhatok rosszul szted? Mert a többi színnel gond nélkül meg tudom csinálni. ^^
  • Tmac
    #9576
    Most már tudom hogy dulpa színezés kell mert codos ismerőst megkérdeztem... de azért kösz (csak én azt hittem hogy valami konzol parancs és hogy nem kell miatta szétbaszni a nevem)
  • Yossarian
    #9575
    lehet
  • Yossarian
    #9574
    ja, ugyanaz a cfg fájl jó a COD2-höz is mint az előző részhez. Gondoltam, ha egyszer véletlen egyszer első leszek, akkor hadd villogjon :)
  • Ability
    #9573
    Hali! Feketével lehet színezni a nevet vhogy? Mert amikor én próbáltam, akkor mindig 'alapszínű' maradt, viszont a többi színnel meg megy. -.-
  • strebacom
    #9572
    Segitsetek:a játék alatt kifagyott a gép, miért csak ennél a játéknál a fear,quake4 tökéletesen futott miért lehet, a kifagyás alatt egy teljesen kék képernyöt értek, csak resettel indult...
  • Redapple
    #9571
    Köszi az infot, de azé' kérdeztem, me' onnan nem lehet letölteni:(
    A F.A.Q.-ban lévő link nekem 404...

    Another idea?
  • Dietrich
    #9570
    ááááá....csak villog, vibrál aztán kiírja: goodbye
  • Serpa
    #9569
    még mindig animált a nicket?:)
  • Yossarian
    #9568
    nem konzol parancs, hanem dupla szinezés. De miért jó az neked, ha a stat táblán, meg mindenütt másutt kinézhetetlen szar a neved, csak azért, hogy amikor lepuffantasz valakit, akkor szines legyen?
  • Tmac
    #9567
    de sima codban meglehetett csinálni csak nem tudom a consol parancsot
  • Yossarian
    #9566
    32 színű filctollal.
  • Tmac
    #9565
    azt hogyan tudom megoldani hogy ha színes a nevem és valakit megölök vagy ő öl meg engem akkor ott lent baloldalt is színes legyen a nevem???
  • Balumann
    #9564
    Hova kell berakni ezt és hogy kell lejátszatni, ugyan úgy mint a sima vagy cod UO-ba?
  • Balumann
    #9563
    FAQ-ba
  • Redapple
    #9562
    Singleben a Silós pálya után nem tölti be a kövi pályát. (Caen 1944)
    Tudna valaki a utána következőről mentést küldeni, vagy valami linket a 100%-os mentésre?
  • UnknownAsshole
    #9561
    És ijan esetleg ahova CoD2-ős csalások is vannak ??
  • UnknownAsshole
    #9560
    THX
  • Yossarian
    #9559
    http://demok.uw.hu/