26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • mucsácsó
    #9689
    hát, még semmi nicsen...semmi nincs, SDK...semmi, elvileg decemberben jön hozzá
  • AlieN911
    #9688
    Hali all!!
    Lenne egy olyan kérdésem,hogy CoD2 höz van e MOD készitő/szerkesztő progi?
    THX
  • Guer
    #9687
    only rifle server
    az a zsiiir
  • fonixmadar
    #9686
    Bonusz Dvd=interjú a fejlesztőkkel,meg,hogy készült a játék,meg egy volt katonával interjú
    Semmi a gamehoz rakható dolog,ez csak ilyen plussz,ha valakit érdekel a játék háttere.
    Én meg manuálisan irom be a szervercímeket mert nem jó az eye,még jó,hogy van a Codhonlap ahhol a szerverekcímek vannak leírva.
  • MasterJay
    #9685
    Ha jol tom akkor megjelent egy bonus dvd a game-hez mi a neve ha van. mert kerestem torrenten de semmi.
  • odex
    #9684
    valaki betudná linkelni a private server patchet?
  • mucsácsó
    #9683
    hehe, de a single az télleg nagyon jó!
  • fhsasa
    #9682
    Fúú nincs valamelyik klánba felvétel?
  • Dietrich
    #9681
    10 éves jenki hülye gyerekeknek készült...higgyék azt ilyen egyszerű volt a II.vh-ban is...
  • Dietrich
    #9680
    szerintem a patch kiadásával ezen változtatnak majd....mert ez így fos arcade.
    arcade fps game

    shotival messziről lelöttek engem..közelről 2x belelöttem az illetőbe és még csak meg sem sebezte.
  • KM
    #9679
    Az túl egyszerű lenne...
  • toza #9678
    penz...
  • KM
    #9677
    Ja-ja! A Garand úgy lő, mintha gépfegyver lenne, célozni nem kell, csipával rohanás közben kapásból lehet osztani az ellent, a shotival elég a delikvens bütykét eltalálni, máris halál, az új pályáknak messze sincs olyan hangulata, mint az alap COD-ban volt, a futás kihagyása mosolyra fakaszt, a HQ szabályai meg nevetségesek, a karakteranimációk felettébb furcsák, a sérülésmodell meg kész röhej... Miért kellett így elbakkantani a játékot?
  • Mentol
    #9676
    Én mást hívok bugnak, ez - szerintem - egy idióta megoldás, amit nem értem, hogy miért kellett így megcsinálni. Hogy mire gondolok:
    1. azért az már túlzás, hogy célzás nélkül átlövöm a pályát gépfegyverrel, és 2 lövéssel leterítem az ellent
    2. a sérülésmodell meg nekem teljesen érthetetlen (az admiralmodban mintha implementálva lenne a régi módszer az rendben is van)
  • Liszi
    #9675
    ezzel már én is találkoztam valami különleges mapon ÐÐÐÐ
  • mucsácsó
    #9674
    elég nagy állat bogár lehetett :DDDDDDD
  • Dietrich
    #9673
    az ilyen dolgokat hívják..bugnak..vagy bogárnak ahogy tetszik ;)
  • Sanko
    #9672
    nocsak..ma megjelentek az első laggok a gaméban....
  • fhsasa
    #9671
    Rá tudott jönni valaki a kérdésre?
  • Győri Devi
    #9670
    Hát igen. Itt a golyóálló ruszki bicikli
  • stupido
    #9669
    hi all!

    Miért nem látom a kedvencek közé beírt szervereket? Hiába refresh-elem :((((
  • Sanko
    #9668
    ja...csit bajnokok....
  • Mentol
    #9667
    Tegnap játszottam egy kicsit online. Először az UO-val kb.egy órát, aztán mondom, megnézem a CoD2-t. Srácok, nekem akkora csalódás a második rész...

    Egyébként valaki elmagyarázná a sérülés modellt a CoD2-ben? Tegnap volt olyan, hogy egy embert lelőttem két lövéssel(persze géppityuval húszezer kilométerről célzás nélkül), utána nem sokkal meg egy másikat húsz lövéssel se bírtam kinyírni(mind talált).
  • Guer
    #9666
    ja várj ezt csak server oldalrol lehet kikapcsolni?
    mert nem nagyon merültem bele ebbe a játékba de gondolom a config.cfg ben kéne irogatni.
  • Guer
    #9665
    thx
    és sry csak nagyon felidegesitett hogy az ilyen hülyeséget nem lehet kikapcsolni...
  • Sanko
    #9664
    Különösen az érdekes ahogy egyre több fejbelövés kell egy hathatós halálhoz.....
    amikor megjelent a game még elég volt 1 fejlövés...ma egyesekhez 3 kell....biztos keményebb kalapot szereztek....lehet nyakon kéne lőni őket?
  • trident
    #9663
    Szeressétek azokat, akik csalni akarnak! Mert ők rendesek!

  • GYILOKOLI
    #9662
    De ti se szemétkedjetek meg fikázzatok.
  • GYILOKOLI
    #9661
    OK!
  • KM
    #9660
    Akkor maradj csöndben. Mindenkinek elege van már belőled!
  • Ability
    #9659
    LOL! SG-t mostanában megszállták az idijjóóótáááák!!4 Komolyan egyre többen vannak. Szaporodnak mint a nyulak basszus. Aztán már csak azt vesszük észre legközelebb, hogy bealáznak COD2-be a tízévesek. ^^ Hová fejlődik ez a világ....
  • Captain Sparrow
    #9656
    ááááááááá mostmár bekkellett jelentkeznem
    mekkora egy gyopár ez a gyilkoli :DDD
    nan embaj jó hogy itt is látni pojént nem csak a vicclapon :D
    gyakran járnak fogyeszek ide?
  • DJ Skyline
    #9655
    :DDDDDDDDDDDDDD
  • Csoder
    #9654
    "Ha találsz csalást, gyere el hozzánk, ha a PB nem banol, majd ban-ra teszlek én."
  • bodesz
    #9653
    te lol.mit szóltak szerveren setaim 1 hez???? :D :D :D próbáld ki úgy hogy a közösbe írod hogy set aim 1.tuti jólesz :P
  • Csoder
    #9652
    Elnézést
  • trident
    #9651
    Ezt a stílust nagyon gyorsan felejtsd el. Nem otthon vagy, hanem emberek közt.
    Te itt ne kuncsorogj csalásért! Itt te egyedül vagy, semmilyen erőt, tényezőt nem birtokolsz, sőt lesajnál a többség.
    Aljas, undorító, gusztustalan dolog csalni multiplayer játékban. Ennek itt nincs helye.

    Ha találsz csalást, gyere el hozzánk, ha a PB nem banol, majd ban-ra teszlek én.
  • GYILOKOLI
    #9649
    Jó nem küldök több privit.Csak az akartam kérdezni hogy amit mondtál tudod az hogy 100%jó na arra mondtam(setaim 1).
  • mucsácsó
    #9648
    loool....engem is bombázgat a spamveivel
    ezkész eza gyerek, 12 évnél tuti nem több...
  • bodesz
    #9647
    ez az ember háláli

    Feladó: GYILOKOLI
    Elküldve: 2005. 11. 23. 18:45
    Tárgy: Nincs tárgy
    Na segíts miért küldted el ez a vackot?És hogy lehet kikapcsolni?És most tényleg ne légy szemét mert akkor sem voltál az mert irtad hogy senki ne írja be:D:D.

    ez nagyon lol...else küldtem semmit az ég világom na de mind1.akkorát szakado mint állatt :D