26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Dietrich
    #9729
  • Dietrich
    #9728
    mikor a közelemben megszólal már tudom, hogy ráleltél
  • Dietrich
    #9727
    néhány embernek agyára ment a cod és más hasonló játék :DD
    egy betíltott reklám
  • PESFAN
    #9726
    Lehet hallani arról, hogy valaki készít esetleg új pályákat?
    Mert kissé kezd uncsi lenni már az a sok alap pálya!
  • trident
    #9725
    Viszont nem a pattogós shotis féle öldöklést műveled.
    Riszpekt!
  • KM
    #9724
    Megvédelek! Ki meri sértegetni az én Yoss haveromat? Most is olyat rambózott, hogy mindenki kereste az állát. Karrierjének egy gránát vetett véget, de így is szép volt!
  • Yossarian
    #9723
    a leniningrádi pályán szoktam felvenni, mert sokszor fut össze az ember egy ajtóban az ellenséggel. De szerintem minden pályához megvan a legjobban passzoló fegyver, nekem azon a shoti jön be. És letojom, ha lámának hívnak miközben azzal dolgozok :DD
  • Yossarian
    #9722
    Mér micsináltam? Egyébként délelőtt nem is játszottam. Ma csak az FGC szerveren voltam 5 percig, de a lag miatt leléptem, utána meg a Mindszent és az NC szerveren voltam, de ott is csak 2 pálya erejéig. KM is ott volt velem. KM védjéééél meeeeg!
  • GYILOKOLI
    #9721
    Végre egy anticheat progi:D:D:D
  • Rockety
    #9720
    vki irjon már be egy tört szerver ip címet, vissza lapoztam 12 oldalt, elolvastam faq-t, felrakta ase-t de egyik magyar szervere se enged fel :F mást info meg nem volt irva, deviance c0d2.f
  • alph4
    #9719
    http://jatekserver.com/index.html olcsó és jó. (CoD2 külön kell kérni)
  • Adipur
    #9718
    NADI :o ;)
  • Nadi
    #9717
    A legjobb az obinet.hu
    De van még a gamearena.hu, fgcklan.hu, jatekserver.com, stb...
  • Piko888
    #9716
    Van itt egy türelmes ember aki elmagyarázza hogy tudok multizni magyar szerveren. A FAQ-ban nem jön be a Seeing Eye beállítása.
  • Mr Manson
    #9715
    COD2 szerver bérlésnek milyen alternativái vannak?
    Tudnátok pár linket?
  • trident
    #9714
    Elég dög vagyok, ezért csak egy linkkel hívnám fel a CoD2 adminok figyelmét egy lehetséges, alternatív, anticheat eszközre!

    link - ServerWatch

    Remélem a szerverhoszterek és adminok részére hasznos az infó!;)

    ( Ha lehet, megköszönném hogy aki kipróbálta, az ha csak egy-két mondatba de jellemezze nekem, ha nem fáradtság (akár pl. privátba is))
  • Öreg Csóka
    #9713
    Szia Ifjuság! Végigcsinátam. NAGYON JÓ!!!
  • trident
    #9712
    Kaptál rá választ. Szerveroldali a beállítás így játékosként nem tudsz mit tenni.
    De ezt már Ficsek leírta.
  • Guer
    #9711
    #9666
    itt is csak a flém megy vagy válaszol vki az értelmes kérdésekre is esetleg?
  • mucsácsó
    #9710
    valszeg
  • szocsika
    #9709
    Szerintem Gyilkoli nem jár erre többé-kivéve ha mazohista
  • szocsika
    #9708
  • trident
    #9707
    Gyilkoli újreg?
  • Rain1
    #9706
    Semmi különöset.
  • Gili
    #9705
    Helló! Tudja vki hogy mit csinál ez a konzolparancs? : /bind mouse1 kill
  • Mester01
    #9704
  • Sanko
    #9703
    ez egyik mapolyan erdős a másik olyan havas a harmadik sivatagos...a többi vegyes
  • Nadi
    #9702
    Hali! Valaki letudná írni a Single Player mapok neveit?
    Kösz!
  • Mester01
    #9701
    Most magyarul is.. :)
  • Echo Control
    #9700
    Köszi:-)
  • lord nihilus
    #9699
    a németeknek lesz kampeca :)
  • lord nihilus
    #9698
    a legszélén a szakadéknál van 1 bunker, felmégy a tetejére és ott van sárgával
    a füst gránát helye, és akkor USE gomb és szevasz :)
  • Echo Control
    #9697
    Hy.
    A partra szálós pályán van az a rész amikor menekülni kell a németek elől.A végén 1 bunkernál vagyunk a németek jönnek az idő meg fogy:-( Aztán 40mp-nél valaki elkezd ordibálni vmit: a zöld vüstbomba meg a bunkeren kívűl mást nem értek belőle.
    Mit kell it csinálni. légyszi segítsetek
  • Eisenhower
    #9696
    Call of Duty 2 server boycott?

    It looks like the Call of Duty 2 community is very pissed off with the developer - Infinity Ward and are planning a boycott by "mass server shutdowns of all Call of Duty games at a time of our choosing" (thanks Alistair Russell)

    The statement should include the following:
    1. When will you include an Anti-Cheat system for COD2?
    2. When you you release your 1st patch for COD2?
    3. What will it include?
    4. What other plans have you for the support of the Call of Duty Games?
    5. What will you do to ensure this situation does not arise again?

    Failure to comply with this very simple request will result in the following action:

    We will actively encourage ALL Clans, Leagues, Ladders, Players, Admins and server providers to enforce a series of 24hr mass server shutdowns of all Call of duty games at a time of our choosing.

    Don't take this lightly, word spreads, people won't buy a broken toy. This has never been done before and do you really want to go down as the first and only companies to have it's client/fan base take such drastic measures in order to simply be given some regular information about a product, the choice is yours alone.

    WE WILL NOT BE IGNORED ANY LONGER.
  • Snecie Smicie
    #9695
    Ha nem az itteni az,m akkor előre kérek bocsánatot:ÐÐ
  • Dietrich
    #9694
    hogy volt írva a név? mert van egy másik is....és nem hinném az itteni Yoss cimbiről, hogy tdm szerverre menne...

    amúgy az tényleg szar mikor a shotira rá lell az egyik mapon..de csak azon
  • Snecie Smicie
    #9693
    Hát Yossarian, elég hülye stílusod van a játékban, megkell hogy állapítsam..
    (már ha te vagy a GameArena serveren..)
  • UnknownAsshole
    #9692
    Sziasztok !! Azzal szeretnék beszélni aki a bannert készítette vagy akié a "szerzői jog" :) Szeretnék kérdezni tőle valamit. PLS PRIVI !! THX
  • mucsácsó
    #9691
    nincs mit :)
  • AlieN911
    #9690
    az jolenne:) köszi a gyors választ.minyá december szal yeah:))