26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • csuszi
    #9810
    Nem nagyon értelek benneteket...Csak a húzás, meg az ócsárlás... Akárhonnan nézitek, ez a legszebb game ami megjelent EDDIG (persze ebben a műfajban). Biztos lesz szebb, de azt kell nézni, hogy egy játék a megjelenés pillanatában korszakalkotó-e vagy sem. És a serverek?? Tegnap számoltuk meg egy spannal, amíg cod egyes s&d- ban kb. 100 voltak fenn, addig cod2-ben (s&d-ban) cirka 300-an... Lehet cseszegetni, de lássuk szerintetek mi az alternatívája?? COD 1 Isten.... COD2 Még mindig az
  • KM
    #9809
    Nekem is ez az érzésem!
  • Dietrich
    #9808
    ez a cod2 nem lesz olyan sokáig az eladási listákon a top 10-ben mint a cod1 volt..
  • KM
    #9807
    Új game kell ide...
  • Dietrich
    #9806
    eddig a legjobb aim az volt amelyiket egy francia?? használt UO-s szerveren...5mp alatt lelött mindenkit..1 perc alatt 40-0 volt statja és azt mondta nem csíter ..olyan gyorsra volt beállítva nála, hogy képtelenség volt lelőni...csak TK-val ;)
  • Dietrich
    #9805
    Oké nyomulunk ezerrel...majd háromszögben támadunk, Yoss lesz a csúcs. Begombolkozni és gyerünk.
  • Dietrich
    #9804
    én pedig ASE-ben azt látom, hogy a hirtelen megnövekedett COD2 multi kezd szápen leesni az UO vagy a COD1 szerverek száma alá...de legalábbis a telitettséget illetően és nem a magyar szerverekre gondolok..

    első nap után azt mondtam ide 300MB-os patch kell..de lehet az 500MB is kevés lenne
  • Dietrich
    #9803
    pedig ez nem újkeletű mod ám...
  • Szabó Péter
    #9802
    NEKEM 2* CSINÁLTA EZT, KB 20 ÓRA JÁTÉK alatt!
    Fogalmam sincs mi a gond, de engem is érdekelne!
    Konfig nem tetszik neki?!
  • Ebola75
    #9801
    Aki tud, segítsen....multiplayer játék közben a game változó időközönként totálisan befagy (gép kiütve kék halállal).Driverből minden a legfrissebb, a reinstall sem segit, sem pedig a játékon belüli grafikus és egyéb beállítások. Akinek volt hasonló gondja és megoldotta, annak tanácsát szívesen veszem Alaplamom Abit NF7 Nforce 2-es chipset,Athlon XP 3200+ VGA Radeon 9600 XT, 1,5 GB Samsung Ram.
  • DJ Skyline
    #9800
    megvan a demo? feltudod tenni valahova? ha nincs tárhelyed,akkor tedd már fel ide légyszi tömörítve!:))
    thx...
  • Yossarian
    #9799
    övegem, ma olyan csipást demóztam, hogy ilyet én még nem láttam mióta kétágú vagyok. Olyan reflex célzások, hogy majd összefostam magam...
  • Serpa
    #9798
    holnap ráérek.
    akár a TS -t is beüzemelhetjük.
    :)
  • AlieN911
    #9797
    ahamm.. kösz az infot.. de UO-t nem rakok.. inkább maradok a realisztikustalan CoD2 nél:SS
  • DJ Skyline
    #9796
    German Front Mod...10x realisztikusabb mint a CoD,CoD UO,CoD2 összevéve!:DDD
    na komolyan...realisztikusabb mint bármelyik CoD rész...CoD UO szükségeltetik az üzemeléséhez...az egész játék megújúlt ebben a modban...fegyverek,skinek,járművek,hangok...csomó minden más mint az UO-ban...hivatalos oldal...csak egy a baj...kevesen játszák ezt a modot,és kevés a GFM szerver is...pl most az ASE-ban megnéztem,össz-vissz 61 szerver van,ebből 10 szerver az amin vannak...vannak persze magyar szevrerek is!:)
  • AlieN911
    #9795
    mér az mijen? nem ismerem:S ( föleg a shoti a LooOooL...)

    #9794 : sajna pedig a sok "hülye nagytudásu" aki csinálta a gamet azé gondolhattak volna valami realisztikusságra...
  • Malakai
    #9794
    Jah, ezt nyomom én is, mármint, hogy hülyeség. :P
    De attól tartok, hogy a fegyvereken nem fognak túlzottan sokat balanceolni a patchben sem.
  • DJ Skyline
    #9793
    CoD2-ben nem nehéz pronak lenni!:DD
    lehet ha GFM modban játszottatok volna,akkor nem mondott volna ilyet!:D
  • AlieN911
    #9792
    Hali all!!
    Nekem multkor beszolt egy csávo:D (puska/sniper eket szeretem csak azzal mek..)
    moszkvába voltunk és észrevettem.. mellélöttem ezáltal észreverr MP44 el volt:D távolság az (nem akarok hülyeséget mondani) belenéztem a kukkeerba és a ködtöl alig láttam szal messze volt.. és leszedett.. erre beirja: h. én legalább leszedem a sniperosokat sniper nélkül... mondom jovan:D jol elbaxták ezt az egészet h. géppusival 2123033020 m röl le lehet szedni tök simán... nah mind1:) erre is adhatnának ki valami javitopeccset v. vmit:)

    üdv
  • Amse
    #9791
    reménykedem, hogy nem hadják a veled hasonlóan gondolkodó játékostársadalom átpártolását és programozók százai szorgoskodik, hogy kiadjanak egy javítást ami hátra arcra kényszeríri ezt a tömeget
  • Malakai
    #9790
    Nekem mondjuk nagyon az-az érzésem, hogy ezzel nem fogok megbarátkozni... :/ (Ha nem lesznek komoly változások később.) Ha meg CoD1 kihaldoklik, akkor muszáj lesz vmi más játékra váltani CoDról...
  • Yossarian
    #9788
    szerintem is elég gáz, de lassan beletörődöm/megszokom.
  • KM
    #9787
    Ha csak a csalás lenne a legnagyobb hiba... De itt magát a programot kellene kicserélni.
  • Yossarian
    #9786
    jaja, büntit neki! :D
  • Yossarian
    #9785
    hallottunk, az SG is hírezte. De sztem ezen röhögnek egy jót. Biztos nem árt a játéknak, ha így karácsony környékén híreznek róla. :)
  • báttyó02
    #9784
    #9755
  • Punker
    #9783
    erről halottatok? :)
  • Punker
    #9782
    sz@r dolog a háború :)
  • Yossarian
    #9781
    és van olyan szerver, ahol szándékosan rátesznek egy lapáttal. Vannak olyan pályák, ahol a ruszkiknak csak a nagantok választhatók, a németeknek meg van gewehr is. Dumálhatunk a Gewehreseknek, hogy fairplay, meg ilyesmik. Le se szarják, csak rusholnak, meg ugrálnak a szarjukkal és mondják, hogyha nem tetszik, akkor húzzunk a fszba.
  • Malakai
    #9780
    És újfent megtapasztaltam, hogy milyen szar fegyver balance van a cod2-ben, fanatikusoktól nem kell reackió, thx! :)
  • trident
    #9779
    Bug / exploit fix (ServerAdminoknak)
    Exploits Fixed
    --------------
    Stock Maps
    ----------
    * mp_burgundy - an untextured room on the allies end.
    * mp_dawnville - an off-map exploit in the graveyard.
    Download (4,65 kb): Link1 Link2
  • Yossarian
    #9778
    :D
    egyébként semmi gond, csak fura volt :D
  • mucsácsó
    #9777
    aha, csak én csontig fullon nyomom :D
    annyi a kül :)
    de azt meg nem írtam oda, akkor pont a lényeget nem :P
    oksa, sry:)
  • Yossarian
    #9776
    ja. :) elmondtad ugyanazt amit én, csak összefüggéstelenül :)
  • mucsácsó
    #9775
    mimimi? tess? hülyén fogalmaztam mi? :P :DD
  • Yossarian
    #9774
    te érted amit olvasol?
  • mucsácsó
    #9773
    nekem csak ritkán-ritkán, de akkorsem úgy tűnik el, hogy átlátsz rajta...csak hogy...szal megmarad, csak 1-2 max eltűnik, de visszajön :D
  • Dietrich
    #9772
    az elv amiért küzdenek az jó.

    A szerverek leállításával való fenyegetőzés megmosolyogtató :)
  • Dietrich
    #9771
    már mikor mondtam, hogy a készitők a legnagyobb csíterek ;) ezért nincs pb..igy csal mindenki a tudtán kívűl egységesen
  • Herold
    #9770
    Es fasság, a szerver leállítás az IW-t kurvára nem érdekli sztem. Csak a játékosokkal tolnak ki.

    Engem inkább az érdekelne, mikor szándékoznak kijavítani a HQ játékmód szabályait, mert a mostani az gagyi.