26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Yossarian
    #9850
    az jó? jobb mint ez a genyótelep PB?
    Utáltam, hogy sok ember fagyott, meg szaggatott tőle, a csítereket meg videózgattuk...
  • Serpa
    #9849
    semmi hír se PB ről, se patchről.
  • Yossarian
    #9848
    csak várható
  • Malakai
    #9847
    PB? Nem lesz, de lesz HiDef.
  • Mr Manson
    #9846
    PB-ről mit tudni? Várható?
  • Yossarian
    #9845
    sőt, most jut eszembe, mindjárt megyünk a dokinénihez is.
  • Yossarian
    #9844
    nem nagyon. gyerek az ölemben, 1 újjal pötyögök. max spectelni tudunk. Érdekes, hogy szereti ő is nézni. Mondogatja, hogy púúú-púúú. :)
  • Malakai
    #9843
    Mi legyen a patchben sztrájk nem lesz? :D
    Ahoz lennének ötleteim! :D
  • Mr Manson
    #9842
  • KM
    #9841
    De még ehhez hozzá kell tenni, hogy fordulásból és kapásból. Semmi kihívás nincs így benne.
  • Yossarian
    #9840
    beteszed a demos mappába és
    \demo fájlnév
  • Malakai
    #9839
    Ezt mondom én is!
    Mondjuk én spec elég ritkán megyek fel CoD2zni, az ilyen hüleségek miatt. Warozni meg tuti nem fogok(/fogunk), ha így marad.
  • Serpa
    #9838
    azt hittem videt csinált.

    demot hogy is kell lefutatni?
    /load_demo
  • Dietrich
    #9837
    kizárt.

    hogy a piklibe maradhattam le róla??????
  • KM
    #9836
    Azzal-azzal. Lehetne mással!?
  • Serpa
    #9835
    az a demo hol lelhető fel?
  • Dietrich
    #9834
    "azzal a kis TVShopos varrógéppel"

    LOL :DDD
  • Dietrich
    #9833
    én most ráérek..ti?
  • Dietrich
    #9832
    de olyan amit írtam? Eredeti szinkron az Inke László féle, Vagy ez a átszinkronizált?

    No megnéztem ezt a Yoss féle demot...nem vagyok róla meggyőződve hogy a srác tiszta ezsközökkel nyomja...én a wh-t tippelem..
  • Yossarian
    #9831
    a múltkor Brecourton a traktor mellett guggoltam fedezékben, Kar98-cal, KM pedig a romok között azzal a kis TVShopos varrógéppel. Belőle is nagyon pici látszott. Én elhibáztam, neki meg egy rövid sorozata úgy fejbe kapott, hogy az már vicc. Még ő is beírta közös chatbe, hogy jól elbaszták a célzást..
  • KM
    #9830
    Ellenségeim vére a fejemre szállt!
  • KM
    #9829
    Már vagy 2 éve "megjelent".
  • Dietrich
    #9828
    most tudtam leszedni...Flashget vagy IE szart rá..Firefox lerántotta ahogy kell. ;)
  • Dietrich
    #9827

    off
    megjelent ez már olyan dvd-n ami magyar felirat is van vagy eredeti szinkron?
    mert láttam valami magyar dolgot de az buherált retek klubbos vagy milyen volt..az nem kell.
  • Malakai
    #9826
    Jaja, egy vicc, hogy hogyan fejbe lehet mákolgatni vele az embereket, akár nagy távolságról is. És ez waron is gáz, nem csak publicon. Waron pedig az ellenséget jelző különböző indikátorok mégnagyobb gáz, mint publicon, ha már warra is fel kell hozni vmit.
  • Yossarian
    #9825
    utolsó mondatot olvasd el még egyszer figyelmesen és mindjárt vágod, hogy milyen mod.
    Amúgy egyértelmű, hogy nem warról van szó. Az más stílus. De egy war-on is röhögve lemákol egy hosszú sorozattal egy célozni is béna kezdő, ha ő lát meg hamarabb. Nevetséges, hogy a könnyű géppisztolyok milyen pontosak lettek.
  • csuszi
    #9824
    Azt a demo-t amiről dumáltatok hol lehet megnézni? Thx
  • csuszi
    #9823
    TD-ben, vagy S&D-ben rohangaltal... Nem mindegy. Szrtm egy warban ezt azért nem igazán lehet bevállalni :)
  • Serpa
    #9822
    ÁÁÁ!!!
    Kelly hősei.


    OFF
    oly rég volt a TCM en.
  • Dietrich
    #9821
    :DDD

    egyébként én is így jártam...nyomkodtam az E billentyűt a gránát miatt..hiába :D
  • Yossarian
    #9820
    úgy bizony, a célzás nekem is gondot jelentett már. Pedig régen odadobtam a lövést gondolkodás nélkül. most meg jó ha minden 3. talált.
    Arról nem is beszélve, hogy elfelejtettem, hogy van sprint :D
    A csúcs pedig az volt, amikor jó nagy lendületet vettem, hogy eldobjam a gránátot, még ugrottam is hozzá, megnyomtam a szükséges gombot és dobás helyett csak simán átváltott gránátra :) Elszoktam tőle, hogy a V gombbal csak előveszem és szaladgálhatok is a gránáttal és a tűzgombbal dobom el. :DDD
  • Dietrich
    #9819
    aztán majd olyan statot is készíts mennyi az új user a cod2-ben aki nem ismeri sem az UO-t sem a cod1-t...
  • DJ Skyline
    #9818
    megnéztem a demot...néha viszont össze-vissza lő,meg dobálja a gránátot,meg zoomolgat!:DD viszont tényleg nem játszik rosszul...
  • Dietrich
    #9817
    ok.
    ha felkerül netre megnézném.
  • Dietrich
    #9816
    nocsak...új logo? ez olyan "véres" lett
  • Dietrich
    #9815
    mondjuk erre a legjobb bizonyíték tegnapi GFM mod...lényegében a cod2 óta nem nagyon jártam se UO se cod szerveren...tegnap a GFM szerveren alig találtam el bárkit is annyira kimentem a gyakorlatból és annyira kevés tudás kell a cod2-hez/höz/hez...
  • Malakai
    #9814
    5-6 mb-os patch is elég lenne nekem, ugyanis szerintem csak 1-2 mb a fegyverek balanca, az a pár ellenség jelző hüleség meg csak pár kilóbájt lehet. :)
    Persze ha ezt nem csinálják meg az IW-nél, akkor lesz mod, amiben igen, azzal csak az a gond, hogy úgyse fog elterjedni...
  • Yossarian
    #9813
    ne keverd össze a kritikát az ócsárlással, a jó grafikát a játékélménnyel. Nekünk az a bajunk, hogy a COD2-höz fele annyi skill kell, mint az előző részekhez, mert gyengén célzó ember is leszed egy sorozattal, hisz nagyjából oda megy minden skuló. És akkor még sprint sincs, hogy az ilyen szitut valahogy kivédd. Én csak egy közepes játékos vagyok, de ha felveszek egy pumpát és szaladgálok a Leningrád pályán körbe-körbe, akkor simán első vagyok. És akkor még a rádióra is figyeltem...
  • KM
    #9812
    Ez is egy vélemény.
  • Yossarian
    #9811
    félreértesz, akit én demóztam, az (szerintem) nem csíter. Többször is elhibázza, meg minden, de (számomra) meglepően jó reflexszel kapja fel a távcsövet és oda is durrant... Azért mentem ki spectbe, mer kb 45-6 volt a statja és meg akartam nézni, hogy mit csinál. Mindezt azon a homokos pályán.