26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Richard90
    #10414
    akkor passz
    nem tudok jobbat
    csinálj egy rendszertakarítást (bár nem hiszem hogy ez a hiba)
  • gator
    #10413
    nem ugyanolyan es a doom3mal is ugyanezt csinalja
    kep rola http://gator.uw.hu/doom3hiba.JPG
  • Richard90
    #10412
    de vigyázz!
    kell hozzá az 1.1-es keretrendszer
  • Richard90
    #10411
    mindkettő :D
  • Richard90
    #10410
    működik?
  • gator
    #10409
    nem tom eldonteni h uj proci vagy uj vkari kell ...
  • gator
    #10408
    megvan !!! fel van telepitve !!!
  • Richard90
    #10407
    honnan tudod hogy nem találat el a golyó????
    amúgy elég közel lehettél és akkor mindek álljak rá a célzásra????
    hogy lelőjjél???
  • Richard90
    #10406
    nem vagyok csiter
    ha meg öt méterről leütöttelek arról én nem tehetek (bár nem hiszem hogy öt méter volt)
    ha meg nem tudsz veszíteni ne játsz vele, és ha nem nyersz ne mond másokra hogy csiter
  • Richard90
    #10405
    használd a legújabb ati meghajtócsomagot
    www.ati.com (drivers)
  • gator
    #10404
    hi ! Az lenne a problemam a cod2ben elkezdem a jatekot es ezek az arnyekeffektusok ossz vissza futnak a jatek folyaman . itt van rola egy kep ( rendes kep,nem fake ) http://gator.uw.hu/cod2hiba.JPG , mit tegyek ? vkari csere ? proci? egebkent 512DDR ram és ATi Radeon 9600 XT
  • PESFAN
    #10403
    El kell érni a routered IP címét.
    Ezt beírod a keresőbe, majd megjelenik a rotered szervizlapja.
    Ezt vhogy derítsd ki, hogyan éred el, mert minden fajtánál más.
    Majd forwardolni kell a tűzfalat.
    Ez azt jelenti, hogy a port forwardnál beadod a létező összes portot 1-6xxxx-ig.
    Így a tűzfalad megmarad, de mindig kiengedi az általad indított salkalmazásokat.
  • Realtibi
    #10402
    te bazz te milyen csitter vagy rifle only bazzeg 5 méterről ütöttél agyon :DD
    lófasz célzás nélkül kinyirtál mindenkit ugy hoigy else talát a golyó:SS
  • Dietrich
    #10401
    na és lett valami következménye? Vagy csak még jobban szarnak bele a game-be a fejlesztők mint eddig?..
  • Dietrich
    #10400
    ilyenre gondolsz?
    rivatuner
  • Serpa
    #10399
    láttam.

    bunda.
  • DJ Skyline
    #10398
    Fix.tv Level up 2005 győztese a CoD2 lett...versenyzett mellette a BF2,és a Q4
    az év Cybersport játéka címet ha minden igaz!
  • Malakai
    #10397
    Egyenlőrre nem is tudnak készíteni mozgó járműveket, mertha az engineben kell támogatás is van rá, még nincs SDK és gondolom nem ugyanúgy van, mint az UO-ban. (Főleg, hogy a multiban nincsenek vezethető járművek, így azok fizikáját / vezetését / modellt / animációt nem lehet másolni/módosítani, mert UOnál így csinálták leginkább.)
  • The Fugitive
    #10396
    Kösz szépen! tényleg ez volt a gond, a routernek volt bekapcsolva a tűzfala. de ha azt kikapcsolom, akkor sebezhető a gépem nem? erre más megoldás nincs?
  • me and a monkey
    #10395
    ...és mi? Nem magyaros?
  • Serpa
    #10394
    nekem a "statikus" szóval van bajom.
  • Rain1
    #10393
    Nekem is routerem van, de nincs ilyen gondom. Nem lehet, hogy a tiedben van egy tűzfal ami tiltja a játékot?
    Elöször ezt kéne megnézni.
    Ha van a gépen szoftveres tűzfal is akkor azt is nézd meg :)
  • The Fugitive
    #10392
    Hali!
    van egy nagy gondom! routerem van, és nem tudok csatlakozni a szerverekhez! visszaolvasgattam, kb 4-5 embernek van (volt) ilyen gondja, viszont nem találok egyikre sem választ! szóval nem találom azt, hogy mi is a routerre a megoldás! pls help!
    thx
    amugy smc 7004vbr típusú a router
  • ficcs
    #10391
    Hali, nem tudjátok véletlenül van e már kiegészítő a cod2-höz? Pályák a multihoz, ilyesmi. Köszi
  • Malakai
    #10390
    Jó, hát én is elfogadom, mert nincs más választás... :D
    Amúgy kevésbé zavart ez eleinte, mint a CoDnál magánál a karakter modellek, persze az is csak eleinte. :)
  • trident
    #10389
    én elfogadom ilyennek is, csak legyen bugmentes, meg jobban támogassák a Linux platformot...
  • Malakai
    #10388
    Szép lenne, de ugyanaz felfedezhető rajta, ami miatt már hordtam le a GFM grafikusait, konkrétan a túl szabályos, túl tiszta formák (főleg textúrákon). :)
  • trident
    #10387
    Statikus modell a készülődő GFM módból.
  • odex
    #10386
    mint én csak nemvook pici hogy ilyenkor alukáljak :D:D
  • gameplusz
    #10385
    Nem, a sulis arcok alukálnak ilyenkor... :)
  • odex
    #10384
    mivan holnap munka alukáltok? :D
  • odex
    #10383
    Help!
    Valamiért a Játék elkezd néha magától akadni!sztem ezt az igényt simán elbírja a gépünk mert gyengébb gépeken jobban megy a game max grafón mint nálam!(Geforce6600 GT,ASUS a8v deluxe 64bit alaplap,Amd athlon 3000 MHZ-es proc 64 bit,1 gigaram!)
    és valamikor nem akad megy rendesen de általában pályaváltás után szokott ilyen lenni ez miértvan?
  • Spirit
    #10382
    Sziasztok!Van egy privát szerverem, amit tesztelek, hogy mennyit bír, új az internetelérésem.Mivel dinamikus az IP-m, ezért DNS-t hasznlok, aminek a címe: easycompany.myip.hu:28960. És ha valaki tudja ,hogy szerver miért nem látszik az ASE-ben, kérem jöjjön be, és súgja már meg nekem:) Gyertek game-elni!
  • Sakuu
    #10381
    Hát ja vagy arra vagy csak is arra ... :DDDD
  • Captain Sparrow
    #10380
    te is menő vagy
  • Serpa
    #10379
    TDM csak gőzkiengedésre jó.
  • Sakuu
    #10378
    Ez egy tehetséges ember. Csak ő játszik amugy itt death match et??? :D Én általában TDM vagy CTF vagy még inkább S&D-t mert warokra azért kell gyakorolni.DM mel nem nagyon lehet fejlődni... (szerintem)
  • Richard90
    #10377
    riva tuner
  • KM
    #10376
    Ez meg mi?
  • Malakai
    #10375
    Szerintem simán nem tudtak összehozni elég hamar elég jó enginet 0-ról. :D