26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Mr Manson
    #10455
    Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • Sakuu
    #10454
    Kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok mindenkinek!
  • Richard90
    #10453
    van erre egy jó kis progi: Pure COD2 a neve
    hogy honnan lehet letölteni azt ne kérdezzétek (nem emlékszem rá :) )
  • klaus1975
    #10452
    Törölni kell a játék main könyvtátából a felesleges és gyanús iwd fájlokat.
  • metlogen
    #10451
    Hello

    Hamachin akarunk játszani és ha a haverom csinál szervert akkor megy is frankón,de rajta kivűl senki nem tud csinálni ezt írja ki csatlakozásnál: iwd sum/name mismatch tud valaki valmit mondani mi ez?

    köszönöm!
  • Malakai
    #10450
    Nekem is így rémlyuk.. :P
  • Yossarian
    #10449
    rosszul emléxem, hogy 256MB-os XT-k lassabb memóriával jöttek ki?
  • trident
    #10448
    Szerintem várjuk ki a rendes foltot. Ez -gondolom- csak specifikus optimalizáció. Remélem, hogy más architektúrákhoz is lesz!
  • Malakai
    #10447
    A füstre azért reagál rosszul a játék, mert a core enginen még mindig alig módosítottak, szóval gyakorlatilag még mindig Q3 engine, hiába a (marketing)szöveg, hogy új. A Q3 engine pedig újjabb shader modelleket nagyon lassan kezel.
    Ha ez a feltételezésem a helyes, akkor patchekben se várható igazán nagy javulás ezen a téren.
  • abonyitomz
    #10446
    igen és akkor a proceszort meg kilehet dobni mi... csak hiszed hoyg ennek a gamenak nem kell processzor....
  • urbijoe
    #10445
    ez a patch csak a single player -hez van?
  • Serpa
    #10444
    sokat érek vele ...
  • nyami
    #10443
    hm
  • KM
    #10442
    Mi az a hy?
  • GiGa master
    #10441
    Hy Nekem AsuS N6600GT van a haveromnak pedig 9600XT neki is ugyan az hogy nem bírja kihúzni maxra gammát én kitudom fainül emgy sőt BF2 is Highton fut AJÁNLOM
    6600gt
  • fawcet
    #10440
    Szerintem a viedokártya a gyenge! Nekem is 256MB-os legjobb 9600XT-m van, és mellette kb 2Ghz-re felhúzott Barton 2800Xp+-om van. És ekkor is a füstben például 19 fps-re esik. Minimum Geforce 6600GT kell neked.
    Videokártyák erősségei alapján sorban
  • fawcet
    #10439
    Amd-re is jó?
  • trident
    #10438
    This Call of Duty® 2 update is recommended for Windows 2000/XP users with Intel Hyper-Threading Technology (HT Technology) enabled processors, multiple processors, or systems with a dual core processor. This update will bring any supported version of Call of Duty 2 up to version 1.01. This upgrade will not affect pure server, and will not affect your ability to join or host multiplayer games with version 1.0 players. Infinity Ward worked closely with Intel to improve Call of Duty 2 performance on systems with HT Technology, multiple processors, or dual core processors. If you do not know whether you have a multi-processor, dual core, or HT Technology enabled system, please see the ReadMe file for simple instructions on checking your system. !

    Please note that Call of Duty 2 is a very graphically intense game. The greatest performance increase from this upgrade will be realized by selecting Optimal System Settings in the Options menu. !

    This update supports US/UK English, French, German, Spanish, Italian, Polish, and Russian language versions of Call of Duty 2 only.


    és a hozzá tartozó LETÖLTÉS.
  • steweee
    #10437
    van ott olyan hogy DEVIANCE könyvtár. ha belemásoltad a krekket akkor még arra tudok gondolni hogy sp1 alatt nem működik. a haverom is akinek felírtam panaszkodott hogy nála nem megy krekkel, és sp1 e van. bár mintha rémleme hgogy megjelenésekor már feltettem csak akkor még gyengébb vidkarim volt és rögtön le is töröltem mert szaggatott, és mintha sp1 lett volna akkor még fönnt nálam
  • balintka
    #10436
    Hm én mircen jövő hetet hallottam :D nah mind1, nem tudjátok milyen mapok lesznek?
  • DJ Skyline
    #10435
    messze van még early 2006!
  • HuAn82
    #10434
    Próbáld innen.
  • Bagoly81
    #10433
    megvan:) aszittem dobnikell mint a föstöt de nem, megoldottam :P
  • Bagoly81
    #10432
    van egy misszizó normandia vagy mi a végén zöld füstgránátot kellene dobni de nemtudom hogyan kell vagy honan kell szereni tudja valami mit jkell tenni??
  • end
    #10431
    a cod 2 multija megy...a single-ben ezt írja ki:
    Please insert the correct CD/DVD-ROM, select OK and restart application
    ez azt jelenti crackelni kell nem??tudja valaki hogyan?és honnan lehet cracket leszedni hozzá??(ami BIZTOSAN mükszik is)
    mert amit eddig probáltam nem reagált semmire...
  • steweee
    #10430
    kellemes csalódás a játék, igazi háborús feelingje van, de azért a gyengéit még mindig nem tudta kiheverni. pl tanrobbantás. viszont az ellenfél mozgása és intelligenciája nagyon jó
  • Pano
    #10429
    frankó, kapunk pár nap tiszta játékot. Maximum...
  • Serpa
    #10428
    már egy ideje.
  • KM
    #10427
    Lebuktam!
  • Yossarian
    #10426
    acsiterek féélnek, acsiterek féélnek, a csiterek féééélnek, tádádádáááá :)
  • MoLc
    #10425
    hi!!! bocs hogy cod2-ben zavarlak titeket.Nah akkor vki segitene nekem sima codnál(the all-seeing eye-al)belépve (már a játék állását is lekérdezve) ezt irja ki: couldn't load player animation scropt mp/playeranim.script thx annak aki tudja h miez mer 10böl 10 codos spanom se tudta . thx thx thx
  • Serpa
    #10423
    hohóó!
    végre.
  • KM
    #10422
    PunkBustertől ments meg Uram minket!
  • Eisenhower
    #10421
    Call of Duty 2 MP/Punkbuster plans - briefly
    (hx) 02:29 PM EST - Dec,21 2005 - Post a comment
    Activision and Infinity Ward sent us a press release announcing plans to release new multiplayer maps as part of a Call of Duty 2 PC update that will also include PunkBuster anti-cheat software and additional support enhancements. The download is currently scheduled for release in early 2006 and will be available at www.callofduty.com.
  • gator
    #10420
    poen ... 56 fokos . semmi tulmelegedes nincs , vagy ez remelem nem tulm.
  • Serpa
    #10419
    üss rá egy tojást.
    ha másodpercek alatt megsül, akkor bibi van ...
  • gator
    #10418
    hol tudom azt ellenorizni ? segitesz egy picit ? kosz
  • Rain1
    #10417
    Meg kéne nézni, hogy nem-e melegszik túl a VGAd. Nekem akkor szokott így csinálni. (sőt még furcsább árnyékokat is)
  • Richard90
    #10416
    lehet hogy már nem bírja a videokártyád
    a cod-ot próbáld meg directx7-re levenni (ha nem azon van)
  • gator
    #10415
    egyszeruen minden fps jateknal ezt csinalja , de nem tudom h miert , fifa 06 fut rajta rendesen , nfs mw is de a quake 4 meg a f.e.a.r meg a cod2 nem vagyis fut de ilyen gagyin . nem ertem miert van ?!:!?!?! ....