26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • tomi555
    #10495
    Letöltöttem az admiral modot a netről. Mit kell vele csinálni,hova kell másolni? Hogy tudom állítgatni? Eddig nem foglalkoztam ilyesmivel, de valamelyik nap szertnénk lanozni és jó lenne használni a modot,. Légyszi segítsetek hogy kezdjem el.
  • akyyy
    #10494
    lehet
  • gameplusz
    #10493
    Gondolom a probléma oka az, hogy feloldottad az amerikait is, és arra kattintottál betöltéshez a küldetéseknél...
  • akyyy
    #10492
    nem értem akkor, pedig a játékban elvileg még az angol küldetéseket csinálom:S
  • gameplusz
    #10491
    lol. Mondjuk az angolok is partraszálltak,csak nem ott és nem akkor, és nem ők voltak, hanem közeli rokonaik, de majdnem stimmelt...
  • Serpa
    #10490
    először is, az amikkal vagy.
    másodxor nyomulj befele ...
  • akyyy
    #10489
    angoloknál a partaszálláskor, felmásztam a hegyre, onnan hova tovább?:S
  • priluki
    #10488
    Hi,szerintem tuti a server álltalába mindig ott logok,a mod is jo meg amugy is a carentan a kedvencem...
  • fari90
    #10487
    Helló!!!
    Először: Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
    Másodszor: a játékban a britek első küldetéssorozatánál tartok (The battle of El-Alamein) és az utolsó pályájánál a játék azt írja ki, hogy: ERROR Couldn't load maps/eldaba.d3dbsp
    Mit jelent ez? Mit tudok csinálni?
    Kérlek segítsetek! Előre is köszi!
  • nesto
    #10486
    multi tetszik csak még gyakorolni kell :)
  • Sakuu
    #10485
    Istenem! lol...
  • Deevid
    #10484
    jah egyébként ha vki mondaná hogy mennyi a frag lehete összesen az 0 mert only caerentan a szerverem :D sokan azt hiszik lesz is más pálya meg más mód :D
  • Deevid
    #10483
    Egyébként szívesen látok midnenkit szerverem :) jöjjetek csak nyugisan :) csiterekel utálok!!! amúgy agmeban a nevem ^^00DaV^^11!^^00Ez így tán fel simertek majd gameba meg tán méár lattalak is egyszer a szervermen de nem tom már mikor priluki :S
  • Deevid
    #10482
    Hé priluki szép a képed :D még jó hogy ahol lekaptad az én szerverem :D bár itt nem DaVIEz a nevem annak már nem tom mi a jkelszava :D amúgy sztem is jó lenne PB a cod2-be bár sztem azért lenne néhány nem csites gamernek a PB rossz mert vanank oylan nem csites gamerek akiknek csak a gélp rossz és nem engedi abe a ÍPB mmint engem ráégen UO-ban :(
  • akyyy
    #10481
    jó szerver
  • Yossarian
    #10480
    Légyszi, az ilyennek vedd már le a méretét, de legjobb lenne csak szimplán linkelni.
  • akyyy
    #10479
    úgy nem sikerül ablakba futtatni, ez nem oylan alkalmazás amit csak így lehessen csinálni...

  • priluki
    #10478
    Egy kis karácsonyi mészárlás..DD
  • priluki
    #10477
    Hi,hát talán a Brothen in arms,nekem az még teteszett..
  • piamania
    #10476
    Hello! Bocs az offért,de nem tudtok ajánlani olyan játékot,ami a CoD-hoz hasonló,és legalább olyan jó,ha nem jobb?VAgy valami jó játék is jó,ami mostanában jelent meg!KÖszi
  • gameplusz
    #10475
    Az ikonra rákattintasz jobb goombbal? Já? Ok, megvan. Ott tulajdonságok ->Parancsikon>Futtatás>Normál ablak. Ennyi.
  • Ability
    #10474
    #10438 [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1107873273#10438] >>>[/URL]
  • mucsácsó
    #10473
    asszem énis...az mire jó? sorry skacok de nemigazán akarok visszaolvasni =/
  • akyyy
    #10472
    1.01 patch? levok maradva?
  • Jocy10
    #10471
    Halihó.Feltettem ezt az 1.01 es patch-et,és az új crackel már megy single playerben is!!A régi crack már nem jó a patch telepítése után!
  • akyyy
    #10470
    hát nekem nem:) szal help
  • gameplusz
    #10469
    Egyszerűen. Jobb gomb. Tulajdonságok.
  • akyyy
    #10468
    hogy futtatható a játlk ablakban?:S
  • Dietrich
    #10467
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek.....a harcmezőkön is
  • Dietrich
    #10466
    na most akkor ez mit jelentene az én prescottomnak ha a v-sync úgyis ki van kapcsolva? :)
  • Eisenhower
    #10465
    apropó djcomot nem látta valaki? azota se láttam és pedig ígért nekem vmi klafa lógót ide :( esetleg vki karácsony alkalmából nem akar meglepni vele? ^.^
  • Eisenhower
    #10464
    Kellemes karácsonyi ünnepeket minden call of duty gémernek^.^ meg azoknak is akik utálják a csitereket ^^ azért karácsonyra kaphattunk volna egy pb-s peccset meg egy bughalmaz javítást :( tegnap rászántam magam hogy felrakjam cod2-őt de a fene se gondolta volna hogy ennyi nyomi wh-s van. De legalább karácsonykor ne csittolna a kis homi
  • UnknownAsshole
    #10463
    Kell lennie CRACK-nek mert én is onnan szedtem le.
    Nyisd meg a DVD-t és ott kell lennie egy DEVIANCE mappának. Abba van a crack.
  • Maathe
    #10462
    Hello!

    Lécci vki segítsen, lwtöltöttem a COD 2-őt a www.wanadoo.atw.hu-ról, Deamon Tools 4-essel föl telepítettem,amikor el akarom índítani a Single Playert akkor ezt írja ki: Please insert the correct DVD-Rom, select OK and restart application!
    A Multi Player az fut!Crack nincsen!Vki segítsen,Előre is THX
  • mucsácsó
    #10461
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!

    CoD2 4eVer!
  • DonPapa
    #10460
    nagyon Békés és Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek
  • Mentol
    #10459
    Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
  • Yossarian
    #10458
    Boldog Karácsonyt!
  • zico87
    #10457
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek !!!

    És COD4EVER !!!
  • KM
    #10456
    Csak csatlakozni tudok!