26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • Prince of Máté
    #10743
    nekem nem multiban zöld ott rendesen szürke,singleben zöld!
  • Yossarian
    #10742
    a mikrofonnal pedig alapból Z, asszem.
  • Gerbill
    #10741
    megnyomod a v-t és nyomogatod a számokat amik a szövegek előtt vannak
  • bonyek
    #10740
    Hali skacok.Kérdésem a következő:Tudja valaki,hogy lehet bekiabálni multiplayer módba?thans csá
  • Serpa
    #10739
    "fikázni"

    ennyi már fikázásnak számít?
    ;)
  • Richard90
    #10738
    mert amikor felmész egy szerverre szed le különböző modokat. ez is egy mod és ezért zöld a füst. a pure coddal tudod megtisztítani őket
  • Eisenhower
    #10737
    RUSSIAN CAMPAIGN

    The Winter War (1941)

    Red Army Training – Learn how to fight for the Motherland.
    Demolition – Repel the enemy assault and demolish their hardpoint.

    “Not One Step Backwards!” (1942)

    Repairing the Wire – Repair the severed field phone line and destroy enemy tanks with sticky bombs.
    Railroad Station No. 1 – Infiltrate via the pipeline and retake the trainyard.

    Fortress Stalingrad (1943)

    Downtown Assault – Retake a series of apartment blocks in the city, and then support an attack on the enemy supply depot.
    Stalingrad City Hall – Fight through the streets of City Hall.
    Comrade Sniper – Use a sniper rifle to support the defense of City Hall.

    BRITISH CAMPAIGN

    The Battle of El Alamein (1942)

    The Diversionary Raid – Rush the trenches and raid the enemy supply depot.
    Holding the Line – Defend a small desert village on the British line south of El Alamein.
    Operation Supercharge – Assist your tanks in breaking through the Alamein line.
    The End of the Beginning – Capture the town of El Daba on the Mediterranean coast.

    The Tank Squadrons (1943)

    Crusader Charge – Engage the superior tanks of the Afrika Korps in the Libyan desert.
    “88 Ridge” – Outflank and destroy 88mm anti-tank guns on a desert ridge in Libya.

    Rommel’s Last Stand (1943)

    Armored Car Escape – Withdraw from Toujane in a captured armored car.
    Retaking Toujane – Drive the Afrika Korps out of the town of Toujane.
    Assault on Matmata – Secure the Matmata route to Tunis, and shoot down enemy planes using an anti-aircraft gun.

    The Battle for Caen (1944)

    Prisoners of War – Reconnoiter the town of Beltot and then obtain a truck to transport wounded Americans.
    The Crossroads – Secure the crossroads at Anctoville and neutralize a German wirless station.
    “The Tiger” – Capture the town hall, church, post office, and German field HQ in the town of St. Louet.
    “The Brigade Box” – Capture a German field HQ, then repel the enemy counterattacks.

    AMERICAN CAMPAIGN

    D-Day (1944)

    The Battle of Pointe du Hoc – Locate and destroy the coastal guns and secure the enemy held bunkers.
    Defending the Pointe – Repel a major counterattack at Pointe du Hoc.
    The Silo – Capture the village, then snipe enemy mortar teams from the top of the destroyed silo during the counterattack.

    Hill 400 (1944)

    Bergstein – Clear the town at the foot of Hill 400, room by room, house by house.
    “Rangers Lead The Way” – Fight your way to the top and eliminate the German forces holding the hill.
    The Battle for Hill 400 – Repel multiple counterattacks at the top of Hill 400 until friendly forces arrive.

    Crossing the Rhine (1945)

    The Crossing Point – Capture the German town of Wallendar and secure a crossing point on the Rhine River for the Allies.

  • Gerbill
    #10736
    A küldetések menüpont alatt megtudod nézni szerintem.
  • whizz
    #10735
    Halihó!

    Én csak annyit kérdeznék hogy milyen részekből áll a játék... vagyis pályák címei meg missziók címei kellenének nekem... de az is elég ha megmondjátok hogy hány pályán keresztül kell szenvedni... dankeee :)
  • Prince of Máté
    #10734
    nálatok is zöld a füst?Mert nekem most az lett,pedig eddig szürke volt.miért van ez így?
  • Prince of Máté
    #10733
    ezer hála!!
  • Eisenhower
    #10732
    nstall Info

    1. Unpack to the game dir.
    2. Start the game.
    3. Choose the 'iRRM' profile.
    4. Choose a level in Mission Select.
    5. Enjoy these fine savegames!

    tess
  • Eisenhower
    #10731
    no problem csak máskor olvass mielőtt badarságokat írsz ^.^
  • Prince of Máté
    #10730
    VALAKI PLZ TUDNA ADNI EGY 100%-os mentés mert újra kellett raknom a gépet és nem akarom újra kezdeni.A FAQ-ban lévő link nem működik légyszi egy mentést!!!10000 THX
  • Gerbill
    #10729
    Fogalmazásból is nulla. Még most sem nagyon értem hogy mi baja van. Szerintem meg már mindenre megkapta a választ
  • Yossarian
    #10728
    tényleg bűn rossz :) az az egyetlen lövöldözős rész is nagy luft lövésekből van :)
  • Yossarian
    #10727
    uramisten, veled nem érdemes kezdeni...
    nekifutok még egyszer, aztán ha ezt sem érted, akkor... nem is tudom...


    #10706-os üzid vége:
    "...egyesek elvannak tájolva..."

    erre Serpa:
    "és az te vagy."

    Szóval mi rosszat is mondott rád ez a "rosszakaró-csak rosszattudok mondani" fickó? Hogy el vagy tájolva... Amit már te is elismertél.



    Szövegértésből nulla alá, amit értenék egy 12 évestől, de már a te korodban... Szal a legkevesebb, hogy őt is megköveted.
  • rtomo
    #10726
    és az te vagy. -ezt írta nem azt, hogy elvok tájolva.. :(
    n atényle gmek game-elni majd később megvitathatjuk...
  • rtomo
    #10725
    de bocsi Eisenhower akkor, egykis félreértés, és rossz fogalmazás vezetett ehhez :-/
    inkább mek játszani, az a legjobb mindannyiunknak :)
  • Yossarian
    #10724
    szerkesztettem, olvasd el megint! Lassacskán majd felfogod miért voltál eltájolva...
  • rtomo
    #10723
    igen, csak tudod a tapasztalatom az azt mutatja, hogy 10 helyen ahol ajánlottam, 9-ből fikázást-kritizálást kaptam 90% :-/
    sajna nem a rosszindulat, hanem a tapasztalat vezetett ahhoz, h előre beírjam :(
    (bár ne lenne igazam, és ne a tapasztalatom miatt kellett volna beírom :( )

    és, hogy Serpa nekem szólt az biztos, mégpedig Einsehower üzenetét vetített ki nekem
    Eisenhower üzenete:
    ,,azt irogat be amit akar. én meg szépen törlöm mert ez a hangnem nem ide való.'' -- addig ok, h ez odex-nek szólt, de!! ->
    Serpa üzenete:
    ,,és az te vagy.

    Válasz 'rtomo' üzenetére (#10706) ''

    ezzel pedig rám is vetíti :-/
  • Yossarian
    #10722
    rtomo, javaslom, hogy nézd meg 1-1 hozzászólásnál, hogy kinek válaszolnak és nem csinálsz hülyét magadból! Eisenhower nem hozzád szólt, hanem Odexhez, nem a te üzidet akarta törölni, hanem sheke beszólásait.



    Másrészt nem vall egészséges lélekre ez a "baszd meg a fűnyíródat" hozzáállás. (mielőtt ezt is félreértenéd elmagyarázom: linkelsz valamit és a reakciók előtt rögtön beírod, hogy az ilyen-olyan bunkó tahó suttyók kíméljenek, amiről a jóérzésű embereknek azonnal megvan a véleménye és hogy finoman fogalmazzak, nem leszel szimpatikus, még ha mindannyian tudjuk is, hogy vannak ilyen fikázók...)

    Serpához meg annyit, hogy nem ismered és egy félreértett post alapján kezded el fikázni. Mert amikor a #10707-ben azt írta, hogy te vagy eltájolva, pont arra célzott volna, hogy nem kell hőzöngened Eisenhowerrel, mert nem is neked írt.
    És ahhoz képest, hogy "ne szólj szám nem fáj fejem", meg "nem kellenek a fikázók", te pár post alatt lefikáztad a topiclakókat, a házigazdát, a cod2 playereket. Szal ha nem birod a kritikát, akkor te se kritizálj...
  • Sakuu
    #10721
    Ez a video ritka szar! :DDDD de tényleg!! :DDD
  • rtomo
    #10720
    Hopp bocsánat, kihagytam a rosszakaróknál Eisenhower nevét...
    még1x boccs :)
    (indoklás: elvégre ő akarja törölni az üzenetem amibe ezt ajánlottam)
  • rtomo
    #10719
    thx Trident :)
    mégiscska vannak rendes CoD2-ős emberek :)
    és ez ,,Az előre definiált paranoia és agresszió'' a serpához hasonló rosszakaró-csak rosszattudok mondani tipusok miatt van :-/
    pont emiatt hiszek egyre kevésbé a normális CoD2 player-ek hitében :(

    A többinek aki kevésbé kedvelt és kevésbé tetszett az ötletem, Eisenhower ha akarod töröld nemhoz lázba :)
    ( csak akkor arra adj választ, hogy miért nem tartozik ez ide? :P váram a biztos inteligens válaszod, hogy a cod2-es klánoknak való ingyenweblap miért nem tartozik a cod2-jöz :-/, mert én nemvágom kérlek világosíts fel... )
    Azonban ha törlöd akkor nem velem hanem azokkal a cod2-es kezdő klánokkal szúrsz ki akiknek weblap kéne, de ha ennyire tudod csak átgondolni törölj és ne csak a szád járjon. (mert még mindig ottlátom az üzenetem..)
    És nagyban vághatsz elégedett fejet, mert hisz te itt nagy fiú vagy :)
    nemfogok vitatkozni, max 1-2 választ nézek még meg, de különösképpen nemfogok többet írni, megkönnyebülhet az aki akar ettől :)

    na ennyit erről...
  • Csoder
    #10718
  • odex
    #10717
    :D csak én nem neki írtam shekénekl hogy azt írogat amit akar hanem a másik gyerekre értettem aki beírta hogy milyen láma :D
  • Eisenhower
    #10716
    ki beszélt rólad?
  • trident
    #10715
    Nézd meg, ki kinek az üzenetére válaszolt. Úgy már tiszta lesz a kép.
    Az előre definiált paranoia és agresszió itt sem célszerű.
    Jut eszembe az elkészített sablonok -nekem- tetszettek, nem teljesen az én stílusom, de szerintem jók.
  • LSL
    #10714
    Autón volt. dx7en 40-80fps, még finomhangolok. Kössz a segítséget.
  • rtomo
    #10713
    játék főmenö/option/graphic és ott dx7-re ennyi átálítani dx7-re, d esztem előbb próbálkozz h auto-ra tedd, hátha úgyis megy
  • Serpa
    #10712
    igen, játékon belül.
  • rtomo
    #10711
    Serpa, azzal, h megkértem azokat akik csak ,,rossz jellemzést'' adnának az oldalakra, h maradjanak inkább csendben?
    ,,nem szól szám nem fejem'' tartja a közmondsá de sajna ezt kevesen tartják be, ezért is írtam le. nemtudom, h ezzel mi a gond....
    ha ráveszed az embereket a normális gonodlokodásra, akkor nem fogok olyat beírni. előre is kössz akkor! :)
  • LSL
    #10710
    azt még nem próbáltam. Most tegyek fel egy 7est[nem szeretne] v lehet vhol gammában állítani?
  • Serpa
    #10709
    DX7ben is szaggat?
  • LSL
    #10708
    Help!
    olvastam faq-ot, rákeresetem a problémámra visszaolvastam, de semmi érdemlegeset nem találtam. de ha még így is láma lennék hát töröljétek a hszt.

    Probléma: meg lett az új konfig. Amd64 Athlon 3000+, 1G ram, x600as videokari. Először 64bites xpt raktam fel, de nagyon bugos volt szal felnyomtam a 32-et. De még így sem kapok 10-20 fpsnél többet minimum grafikán!!! Volt már erre megoldás? estleg más aki így járt?
  • Serpa
    #10707
    és az te vagy.
  • rtomo
    #10706
    kinek a hangneme? az enyém? megtudhatom, h akkro mint mondtam ami nem idevaló?
    és hogyne tartozna aklánoknak való inygenweboldal a játék topicjába?
    ...egyesek elvannak tájolva...
  • Eisenhower
    #10705
    azt irogat be amit akar. én meg szépen törlöm mert ez a hangnem nem ide való.
  • Yossarian
    #10704
    sztem jók!