26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • ent
    #10985
    akyyy: www.callofduty.hu
    Mikor a pecs?
    "A kiadó ActiVision, reagálva a nemzetközi cod közösségi fórumok legfelkapottabb témájára, petíciókra és egyéb CoD2 patch hiányával kapcsolatos szemrehányásokra, közzétett egy rövid közleményt, miszerint "Nem köll izgulni annyira, a patch már a spájzban van, sőt, 2006 Q1-ben meg is látja a napvilágot, új mapokkal, PunkBuster védelemmel, és a szokásos minor és major hibajavításokkal..."
    Mindeközben a fejlesztő Infinity Ward elérhetővé tett egy mini-patch-et, egy frissítést, mellyel az Intel processzorosoknak kívánják megadni a lehetőséget.
    Jelen Call of Duty 2 patchet azon felhasználóknak ajánljuk, akik Windows XP/2000 alatt és Intel HTT (Hyper-Threading (HT) Technology) támogatású, vagy duál magos processzorral rendelkeznek. Ezeken a gépeken a grafikai teljesítmény a patch-csel nagy mértékben feljavítható. Ez az ápdét a Call of Duty szoftvert 1.01 verziójúvá alakítja, ami nincs befolyással a pure szerverekre, és ugyanúgy lehet csatlakozni az új verzióval az 1.0-ás szerverekhez, mint eddig. [...]
    A dolog állítólag működőképes, a CoDFiles egyik munkatársa szerint a telepítés fél perc, göröngyök nélküli, és igencsak megzabolázza az eddig gyengélkedő FPS számlálót. Persze mindez csak HTT Intel, vagy duálmagos procikkal."

    xy21: elindítod az aset, fent a beállításoknál van egy game fül, kiválasztod a call of duty-t jobb oldalra meg beírod a nicked (színezni is lehet) és ok...
  • xy21
    #10984
    Ismeritek az ALL-SEEING EYES programot???
    Akkor pls mongyátok meg hogy kell nevet beállítani???
    előre is thx.
  • akyyy
    #10983
    van hivatalos dátum, hog ymikor jön ki egy patxch, esetleg egy anticheat, pb a cod2höz? visszaszámláló kéne hozzá:)
  • priluki
    #10982
    Sajnos tudtommal egyenlöre nincs,bár már nagyon elkellene sztm is.
  • Pulyka9
    #10981
    helosztok!nem tud vki anti-chet programrol a cod2-höz,mert a faszom kivan már,hogy a sok köcsög béna aki nem tud játszani mindegyik csal és ezzel elveszik a játékkedvem de kurvára......??!
  • priluki
    #10980
    Fhsasa:Én ugy hidd el sohasem választom a shotit,sött kerülöm is azokat a servereket ahol van.

    Unknownasshole:Ja,asszem én voltam

    Akyyy:LOL
  • akyyy
    #10979
    én lecheaterezem azt, aki azt használja:D
  • Dietrich
    #10978
    végre valami javítás ezen a elcseszett cod2-n...úgy hívják GFM2 mod...
    itt már nem elég csak lőni ész nélkül..célozni is kell mint az uo vagy cod1-ben...
  • sike
    #10977
    már van tdm szerveren
  • bigfoot
    #10976
    most vittem végig,nagyon jó game,simán év fps e
  • toza #10975
    tok jo ez a GFM mod...gyogyitas,celzott loves szuksegessege hatekonysaghoz,stb franko!!csak rohatt geppityut nem tok eccerujen telepiteni... :(

    TDM szervereken nem lesz vagy mi van?!
  • UnknownAsshole
    #10974
    Priluki te vagy az akivel tegnap este 2v1-be toltuk azon az egyiptomos pályán ?
  • fhsasa
    #10973
    igen, sokan hívják a lámák fegyverének. én is szeretem a shotit, de nem csak azzal szoktam nyomni, ugyan úgy meg akkor is. ugyh kikérem magamnak én nem vok lammer :D
  • priluki
    #10972
    Csak az itt a gáz,hogy a valosággal ellentétben itt a shotit kempelésre használják ami elég idegesitö tud lenni,nem kell nagyon célozni tuti halál stb.
    Én csak a "lámák" fegyverének hivom..
  • Vviikkttoorr
    #10971
    az is?
    a 100% mentés nincs!
    Nem találja az oldalt!
    Régebben találta de akkor se találtam rajta!
  • chooselee
    #10970
    Én nem tudom,de sok szerveren ki volt véve eddig is a célkereszt...mármint én csak ilyenekkel találkozok!! :D
    +engem a shotgun idegesít,amikor mp44-essel nehezebb messziről leszedni akárkit mint shotgunnal....ez valóságos????Pedig szerintem épp az a dolog lényege,hogy a shoti közelről verhetetlen,de messziről meg beszo**d!!!Nem?
  • Rain1
    #10969
    :D Az is van a FAQban :D
  • Vviikkttoorr
    #10968
    A73P-EQJG-ZLLU-WUPU-00BF
  • Vviikkttoorr
    #10967
    jaa!
    oxy!
    1pill
    Mingyá megkeresem!
  • DJ Skyline
    #10966
    mert a valóságban sincsen célkereszt előtted!:D
    nagyon helyes volt,hogy kivették a célkeresztet!
  • dan96
    #10965
    A faq-ba van!De mond má meg lécci az instal kodot me nem tom!!(Amit instaláláskor kér)
  • dan96
    #10964
    Valaki megtudja mondani az instal kodot?Fontos lenne!
  • trident
    #10963
    Ha látsz megint hasonló bugot/érdekességet kérlek jelezd!
  • Vviikkttoorr
    #10962
    sziasztok!
    A 100%-os mentést hol lehet letölteni?
    Ami van a Faq-ba ott nincs semmi,ma meg már a lap se volt elérhető!
  • ent
    #10961
    Új hírek:
    "Megjelent a Super Mario 5. része a CoD2 méltő ellenfele."
    on

    PB mikor jelenik meg?
  • UnknownAsshole
    #10960
    GFM módban ha a kocsira felmászól és a motorháztetőre biggyeszted az MG-t akkor ez lessz belőle:

    ------------------------------

    ------------------------------

    ------------------------------

    ------------------------------


    És a kocsin keresztül le se tudnak lőni.
  • trident
    #10959
    A letöltésben megkapod a readme-t. Egy fájlt kell két helyre másolnod (a main mappába és az elékszített gfm mappába), le van benne írva, hogy hogyan egészítsd ki a parancssort, és benne van a konfig is.

    Akinek volt valami hiba, az nagy valószínűséggel a már korábban feltelepített módokból adódott.
  • priluki
    #10958
    Szerintem nagyon jo,nekem tetszik föleg hogy kasztok vannak..
  • Yossarian
    #10957
    már az elsőben se volt célkereszt. Pont azért, hogy ne csípőből osszák a fejest, hanem szokják meg a célzást a játékosok.
  • Yossarian
    #10956
    hát ez a gfm2 nem sokat javított rajta. Azt hittem legalább olyan drámai változás lesz, mint az UO-s gfm-nél...
  • fhsasa
    #10955
    mi fel akartuk rakni a szerverünkre de nem ment valamiért... csak nem tudjuk, h miért. aki esetleg ebben tud nekünk segíteni az keressen meg privátban.
    a legszarabb a modban az az, h nincs célkereszt. ezt nem tudom miért kellett letiltaniuk :?
  • akyyy
    #10954
    nekem az emberek kinézete tetccik nagoyn..meg picit fura a fegyverek hangjai, de bele lehet szokni:)
  • trident
    #10953
    Nem, ilyen nincs, majd tesztelgesd a fegyverek visszarugását, pl. tommigun.:)
    Más a sebzés, is, szinte minden át lett dolgozva.
  • priluki
    #10952
    Hát igen ha rácélzol akkor könnyü ,de ugy vettem észre ha csipöböl lövök elég nehéz,bár lehet azért mert nincs célkereszt,majd meglátjuk.Amugy ez még csak béta verzio szoval még változhat valamelyest.
  • PESFAN
    #10951
    nem oldodik meg
    sztem könnyű lőni benne
  • priluki
    #10950
    Hát azért ennyire nem mélyültem bele,összvissz 20 percet nyomtam,de énis remélem hogy ezek megoldodnak...
  • DJ Skyline
    #10949
    én még nem próbáltam de akkor remélem eltűnnek a sniperes csípőből való lövések,a ppsh-val kiszedem a másikat a map végéről,és társaik!:D
  • PESFAN
    #10948
    a gfm miért csak HQ-ban van SD-ben miért nem?
  • priluki
    #10947
    Jo ez a gfm mod,kiprobáltam bár nehezebb de nem baj,csak ugy van esélyed ha célzol mert amugy nagyon nehéz eltalálni valakit.
  • DJ Skyline
    #10946
    hm hm hm
    csak a callofduty.hu-ra kéne felmennetek infóért srácok!

    German Front mod² mini relase (Frissítve!)


    Megjelent a German Front mod², amely Call of Duty2 mód! Kint a publikus, mindenki számára elérhető verzió. Ez még nem a teljes kiadás, hiszen nincs még elérhető pályaszerkesztő a CoD2-höz.
    A módban számos újdonságot találhattok, kezdve a kaszt rendszertől, az átdolgozott fegyverhasználaton át az új modellekig!






    Hogy az ASE-ban megtaláld a GFM² szervereket:
    A filter menüben válaszd a "New" lehetőséget, adj nevet a szűrőnek, és ezt másold be:

    1 if servertype != "COD" remove
    2 if protocol < "115" remove
    3 if fs_game ~== "gfm" goto 5
    4 remove

    Magyar szerverek:
    Bl^iC CoD2 GFM2 Server 212.52.166.169:28960
    WihARsarok>>H2Q & BULL>> 195.228.155.14:28961

    Jó játékot!