26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • AlieN911
    #11025
    Hola!!

    GFM az télleg olyan hogy ráközelitek a csávora (kar98 kb 15m) és nem találom el?? pedig a mellkasára céloztam vagy volt amikor a derekára:S.. tegnap került fel a serverünkre és csak ennyi tapasztalatom volt a modtol..:S meg az h. nem lehet rifle only..
  • LSL
    #11024
    LOOOL most jövök a Sas klán szerveréről, és pár nagyon gyenge ellenfél összehozta eddigi legszebb átlagomat (84-19) Köszönöm, nekik :)
  • priluki
    #11023
    Király...
  • Deevid
    #11022
    jah és az oldalam: UO.lap.hu
  • Deevid
    #11021
    :D
  • Deevid
    #11020
    jah és COD RULES!!!
  • Deevid
    #11019
    Hali!

    Megjelent a modom!! A callofduty.hu -n nem soká megjelenik hirrel együtt :) le lehet majd szedni a neve?: DaV!Ez Hu v2 mod!!! amúgy én vok DaV!Ez csak nem regeltem már új nevet magamnak, hát de nem? minek? :D
  • bacsi5514
    #11018
    Köszi már néztem, de csak single módhoz találtam. Multihoz nincs még :((
    Mit láthattam akkor??
  • bacardi93
    #11017
    Töltsd le az ASE-t !!
    az egy szerver kereső progi!
  • Serpa
    #11016
    mercilessen kivül nem tom milyen moddal lehet vérben fürödni.
  • DJ Skyline
    #11015
    nem tom!de itt biztos megtalálod...különben ezeket találta cod2-n belül blood-ra (görgesd le)
  • SD456
    #11014
    Szevasztok!

    Nem tud valaki egy szervert (de amúgy bármilyen jó csak magyar legyen)?

    Előre is köszönöm!
  • bacsi5514
    #11013
    Kerestem, de csak a Merciless mod-ot találtam, amit még nem adtak ki.
    Essen meg a szívetek egy nyomorék vénemberen és linkeljétek be, kérlek!
  • DJ Skyline
    #11012
    nincs is bejelentve,hogy készülne hozzá!
  • Help17
    #11011
    akkor nincs kiegészítője?
  • Serpa
    #11010
    keress vissza, itt is megtalálható.
  • bacsi5514
    #11009

    Láttam egy szerveren olyan modot, amitől sokkal véresebbek lettek a sérülések. Szinte SOF2 szintűek. Ha tudja vk melyik az linkelje be, pls!
  • Serpa
    #11008
    hilles map izzzasztó volt SPben.
  • DJ Skyline
    #11007
    CoD2 pályák: az első fecskék
    Iktatva: @ 2006.01.24. 12:52
    Jelentést készítette: trident

    Mivel hivatalos pályaszerkesztő még nincs a CoD2-höz, így a leleményes szakik más trükkhöz folyamodtak. Kiemelték az egyjátékos részből a pályákat és kicsit belefrikáltak...
    Ennek eredménye, hogy máris letölthettek egy TDM és DM játékra alkalmas pályát a CoD2-höz, amely a The Hill névre hallgat...
    ...és készület alatt van egy GFM² pálya is...

    LINK!

    kép
    A GFM² készítői már javában hegesztik az első foltozást a módhoz, hibajavításokkal és egy pályával találkozhattok majd.
    A pálya a single játékmódból származik, talán ismerős....;D
    kép
    kép

    Forrás: www.filefront.com
    www.gfm.esgnserver2.de
  • Serpa
    #11006
    ha lesz rá igény.
  • Yossarian
    #11005
    pl valami cuki kis retikül, bross, meg ilyesmik...
  • DJ Skyline
    #11004
    milyen kiegészítőre gondolsz?:D
  • Help17
    #11003
    Mikor jelenik meg ehhez a kiegészítő?
  • Spirit
    #11002
    Na végre rájöttem az egyik problémára.

    Mivel a szerver ugyanazon a gépen fut,mint ahol játszom, ezért volt magas a ping még a saját gépen is. Pontosabban a túlterhelt Quake 3 motor számlájára írható,mert más game nem csinálja ezt, és nem igaz,hogy nem elég neki a gépem(A64 4000+,2Gb ram).Megoldás: miután elindítottam a szervert, ctrl+alt+del-t nyomok, és a szerver prioritását "magas"-ra állítom.Így a pingek rendbejönnek.

    Így a probléma korlátozódik arra,hogy az ASE nem látja a szerverünket! Segítsetek please!
  • Spirit
    #11001
    Sziasztok! Megkérnék egy kedves hozzáértőt,hogy keressen meg valami módon. Kicsiny klánunknak szeretnék egy privát , állandó szervert összehozni. Mivel a klánonmabn 3-an is helyi hálóról csatizunk, ezért az 5mbit-es netnek el kellene bírnia velünk együtt 10 embert. A problémáim a következőek: 1. a szerverre ugyan lehet csatlakozni, de csak ha tudják az ip-t,mert SEMMILYEN szerverkereső nem dobja ki. 2. Ha eliondult a dedikált szerver, és ugyanarról a gépről akarok csatlakozni az átlagos pingem 50-150 között van...a SAJÁT GÉPEMEN..LAN-on nagyjából 50-100 között a ping, neten keresztül meg 100-800.Holott a Cod:uo-ban ezzel a nettel 12 embert is elbírtam, és mindenkinek 20-30 volt a pingje, a saját gépemen meg 0-2 között.

    Ezekhez kérnék segítséget,de sürgősen..tehát hgy miért nem látszik a szerver, és miért rosszak a pingek ennyire...még a saját gépemre is, és lanon keresztül is.

    Ha valaki gondolja, megkereshet Skype-on is, ott SimonTower a nevem, vagy írhat a honlapunkon a fórumba(easycomp.atw.hu)

    Előre is nagyon köszönöm!
  • mozesapo
    #11000
    Hi all!

    Megkérnék minden Cod2 admint, hogy ha felbukkan egy Tantalusz nevű egyén, rögtön bannolják a szerverről. Ha meg valaki ismeri, a codos társadalom nevében mosson be a pofájába párat.

    Kösz
  • priluki
    #10999
    viccesek vagytok,lol
  • z0ty #10998
    ezt fotosoppal csinaltad?
  • priluki
    #10997
    Kösz..
  • Eisenhower
    #10996
    csíter ^.^
  • trident
    #10995
    és a pbshotok?
  • David8
    #10994
    Hi all!
    German Front módban hogy kell felrakni az MG-t?
    Valaki írja már le RÉSZLETESEN, mer hiába, de nem megy.
    :S
    Köszi előre is.
  • KM
    #10993
    Egy kalap szamócát sem!
  • priluki
    #10992
    pl ez már egy jo ok valakinek a csiterezéshez..
  • priluki
    #10991
    Hát igen,ez elég sajnálatos,de azis bentvan az emberekben,hogy már "mindenki csiter" ezt ugy értem,hogy nap mint nap tapasztalom mikor felmegyek valami serverre és csinálok pl egy 40/12 statot,akkor én már egyböl csiter vagyok. És ez tényleg nem ritka,sött volt már olyan is hogy ki is dobtak..
  • dardevil
    #10990
    Egyik cimborám a saját szerverükön kipróbálták mennyit érnek a mostani csitek a friss PB ellenében - sima CoD. - és sajnos elkeseredtem, mert semmit nem fog a PB. Én nem értek a csitekhez nem érdkelnek, de a cimbim elmondta bizony többet is kipróbáltak és nem dobott ki senkit sem a szerver.
    Remélem azért még ér valamit a PB.
  • dr Kotász
    #10989
    Köszönjük a hozzászólást.
  • Pulyka9
    #10988
    áááááááá picsába gyerekek egyre több a köcsög csíter majom
  • Fejes021
    #10987
    minek neked név ASE-ben?
  • dr Kotász
    #10986
    Tools/Options/Games