26388

F.A.Q!






Saját és klánoldal reklámozása TILOS!!!

WAREZ és CHEAT témát mellőzni




!!!OFFOLNI IDE!!!


  • sike
    #11849
    csővi
    rég voltam itt, mi hír a patchről?
  • ent
    #11848
    Na most várj, vmit naon félre értettél.
    Nem csak nekem nem jó, hanem aki feljön a serverre annak is, tehát ez a bibi csak is a server oldalt nem stimmel vhogy...
    A pamnak semmi köze, max nálam csinál vmit, liens oldalt.

    Ha nálad műxik, akkor léci küld el a te cfg-det emailben vagy msnen, természetes a nem publikus részeket passokat, stb kitörlöd és elküldhetnéd, naon megköszönném!!!!
    Pü ben megy az emailem!!!
  • donoki
    #11847
    Majd később én is kipróbálom a cod2 szerver csinálást..
  • csuszi
    #11846
    Jah sry Ez a bekapcsolas volt... Kikapcsolni nem egy, hanem nulla termeszetszeruleg: /rcon sv_pam 0 Sok sikert, a cfg-et se feledd. Az elejere tedd a messengerhez valo sorokat. Nekem muxott. ciao
  • csuszi
    #11845
    A PAM be van kapcsolva? Csak mert lehet nalad nem ez a bibi... De ha igen, kikapcsolni igy kell: /rcon sv_pam 1
    konzolba beirni
  • donoki
    #11844
    a ts neve :D
  • LaL33
    #11843
    Ok ty.
    Szoba + pass?
    Holnap érkezek
  • donoki
    #11842
    nem tom!
    Én ezt használom: 62.77.196.5:8767
  • LaL33
    #11841
    Szevasztok
    Valaki tud adni ventri vagy Ts ip cimet ahol tudok veletek beszélni.
    Van 1 pár kérdésem.
  • donoki
    #11840
    Hát biztos h nem hackerkedés volt..
    Nincs semmi értelme h kitöröljenek más profilját
  • Eisenhower
    #11839
    nem játszott vki a te gépeden? nem hiszem hogy azért hekkelné meg bárki is a gépedet hogy a te beállításaidat törölje, és a sajátját rakja be ^^
  • Eisenhower
    #11838
    kedvenc képem ^.^ mwhhhahahahahha
  • tomee14
    #11837
    Na szal!!! Az volt hogy All Seeing Eyeból be léptem egy szerverre. Elindult a játék, és én csak néztem, mert legkissebb grafikán volt, és 800*600-on. Volt két profilom és ezek kitörlődtek, ehelyett lett egy "puki" nevű profil. Ez valami hacker dolog lehet, vagy mi? Plz help!!!
  • CheAteR88 #11836
    én nem tudom értelmezni a kérdésedet lécci érthetően. pls
  • tomee14
    #11835
    plz help!!! ez vmi hacker dolog lehet?
  • CheAteR88 #11834
    egyre több a láma:)))))
  • CheAteR88 #11833
    :DDDDD
    má hanyadszorra:DDDD
  • tomee14
    #11832
    hy all!!! lécci segítsetek mert az volt hogy ase-ból elindítok egy játékot. elindul. legkisebb grafko 800*600. csak lestem. + volt két profil, és nincs már helyette vmi puki van. plz help
  • donoki
    #11831
    lol..
    sztem semmi mást
  • Kiswarga
    #11830
    Igen magyarok voltak. Az ase-el szoktam szervert keresni meghát magyarul is írtak. De azt nem értem miért mondta, hogy jól kib*sztam magammal. Mit tud tenni? Azon kívül, hogy játékban megöl.
  • PCMAXI
    #11829
    OK! Köszi!:)
  • Guer
    #11828
  • PCMAXI
    #11827
    És a F.A.Q. t hol találom?
  • donoki
    #11826
    Hát nem egészen normálisak..
    magyarok voltak?
  • zico87
    #11825
    Ja van egy pár ilyen elvtemült a COD-ban !!
  • zolo
    #11824
    Sajnos vannak ilyen őrültek.Kikell őket bannolni.
  • Kiswarga
    #11823
    Nem igazán ide tartozik de azért leírom. Tegnap este felmentem egy szerverre(ase-el). Tdm volt beálltam az egyik csapathoz és a saját csapattársan golyót repített a fejembe. Gondoltam véletlen merthát előfordul, hogy tévedésből a csapattársunkat szedjük le. Újra játékban vok. Megintt ott rohangál körülöttem és puff. Lecsap a tussal. Megkérdezem, hogy mivan erre beírnak valamit, hogy ez nemtom minek az eredménye. Megint játékban vok. Megint lelőnek. Megkérdeztem normálisak-e, hogy a saját csapatukat ritkítják. Erre fel vannak háborodva és megintt lelőnek. Erre már én is ideges lettem és elkezdtem törleszteni a "számlát". Erre az egyik beír nekem ilyet, hogy ezzel most jól kib*sztam magammal meg ilyenek. Meguntam a szövegét és kiléptem.

    Na most csak az lenne a kérdésem, hogy ez normális dolog volt? Mert igaz nemrégóta játszok de ilyet még nem láttam.
  • donoki
    #11822
    Milyen afrikai?
  • tomee14
    #11821
    orosz angol (nem afrikai) és amerikai
  • watto
    #11820
    huh......nagyon jó a game.........Az lenne a kérdésem mien országokkal kell benne lenni...Oroszokkal voltam, Afrikával vagyok........Még mi lessz???
  • ent
    #11819
    Tehát akkor pamat kapcsoljam ki? Hol is:)? cfg-be? thx előre

    Alapból tudja a név színezést, de legalább ennél a két proginál látod, hogy mit csináltál és fényújságot is csinálhatsz rögtön a nevedből szempillantás alatt!
  • csuszi
    #11818
    Es a szines nevet alapbol tudja. F.A.Q.
  • csuszi
    #11817
    Nem mindegy hova teszed... Tedd a legelejere, az a tuti. Nekem mukodott, de ki kellett kapcsolnom a pam-et hozza. Az mindent letilt. Mikor erre rajottem, azota nem toltok le egy modot se. PAM AZ KELL!!!!
  • galler
    #11816
    nekem nem nyitja meg a progit
  • urbijoe
    #11815
    bocs elrontottam
    ez
  • urbijoe
    #11814
    nézzétek már meg ez a FRAPS 2.7.2 müködik valakinek?
  • nagy chris
    #11813
    nem is kell hozzá program , vagy kell mer én nem használok semmit (és szines a nevem? :)
  • Sland
    #11812
    a zinternetrül azzsem.

    -lejjeb ott van-
  • PCMAXI
    #11811
    hali! honnan lehet letölteni azt a programot amivel ki lehet szinezni a nevem?
  • Gerbill
    #11810
    A kiegészítőről van már valami hír? Mikor jelenik meg stb.